Vážení přátelé, toto je aktuální politické usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD), v němž říkáme, že by politici neměli pošlapávat vůli občanů. Ti by měli mít podle nás právo vyjádřit se o členství v Evropské unii v referendu.

 

Bohužel ANO, Piráti a ČSSD institut referenda naprosto eliminovali, neboť občané dle nich nemají právo rozhodovat o ničem důležitém, ani o vystoupení z EU. ODS, KDU-ČSL, STAN a TOP 09 referendum přímo odmítají. Volby do Evropského parlamentu 24. a 25. května budou tedy de facto referendem o EU, neboť jinde občané svůj postoj nemohou vyjádřit. Evropský parlament zřízením fondu pro azyl a imigraci podporuje masovou imigraci a je to snaha prosadit kvóty zadními vrátky. Brněnský soud minulý týden zamítl žalobu kardinála Dominika Duky, týkající se uvedení divadelní hry dramatika a režiséra Olivera Frljiče Naše násilí a vaše násilí a tím de facto řekl, že je legální urážet český národ i křesťanství. To považujeme za skandální. Činnost serveru Aeronet slouží nadnárodním globalistickým elitám.

 1. Občané mají právo na závazné referendum o vystoupení z EU.

Celý svět již dva roky ví, že 29. března 2019 Velká Británie plánuje opustit Evropskou unii. Má se tak stát na základě celostátního referenda, ve kterém se občané Spojeného království většinově rozhodli pro brexit. To, co se však děje jak ze strany orgánů a vrcholných představitelů Evropské unie, tak ze strany britské opozice, budí dojem, jako by to byl blesk z čistého nebe. EU se brexitu (navíc před blížícími se, klíčovými květnovými eurovolbami) děsí. Bojí se nejen toho, že bude scházet desetina příjmů jejího rozpočtu, ale hlavně skutečnosti, že se začne EU dále drolit a budou postupně odcházet další státy.

Přitom si za to EU a její elitáři mohou sami. Podpora migrace a diktát jednotlivým státům ve formě stovky nesmyslných směrnic a nařízení, která omezují svobodu občanů jednotlivých členských států, to jsou pilíře totalitní a globalistické politiky EU. Tato politika je smrtelným nebezpečím pro budoucnost evropských národních států. Předsednictvo SPD v této souvislosti dlouhodobě prosazuje právo na referendum o vystoupení z EU. Kdyby nerozhodovali politici v parlamentu a referendum bylo závazné, nemusely se nyní dít nesmyslné tanečky okolo brexitu – vůle lidu by byla naplněna a Británie by unii jednoduše opustila. Politici bohužel pošlapávají vůli britského lidu.

 1. EU podporuje masovou imigraci do Evropy.

Evropský parlament schválil zřízení fondu pro azyl a imigraci ve výši deseti miliard eur. Je to další důkaz toho, že Evropská unie podporuje masovou imigraci do Evropy. Do daného fondu budou muset přispívat všechny členské státy EU včetně ČR. Měla by se z něho platit legální migrace i azylová politika. Fond by měl přimět státy, aby přijímaly uprchlíky a aby byly „solidární“- to znamená „poslušné“. Za SPD říkáme jasně, že naprosto odmítáme masovou imigraci i společnou evropskou imigrační a azylovou politiku! Je to jenom jiná cesta, jak prosadit kvóty na imigranty.

Pokud chcete, aby naše země byla bezpečná, a abychom zastavili nežádoucí imigraci, volte, prosím, ve volbách do Evropského parlamentu 24. a 25. května 2019 hnutí SPD. Společně s dalšími vlasteneckými stranami ubráníme naši vlast i Evropu před masovou imigrací a islamizací! Evropský parlament je totiž jediné místo, kde můžeme prosadit změnu v Evropě a bojovat za svobodu a suverenitu České republiky, a proto je zcela nutné v těchto volbách uspět. Spolu s našimi kolegy z naší evropské vlastenecké frakce Matteem Salvinim, Marine Le Pen, Geertem Wildersem, rakouskými Svobodnými a dalšími musíme získat Evropu zpět pro Evropany a evropské národy. Tyto volby jsou referendem o EU.

 1. ANO, ČSSD, Piráti, ODS, KDU-ČSL, STAN a TOP 09 pošlapávají demokracii.

Hnutí SPD dlouhodobě prosazuje přijetí zákona o referendu. ANO, ČSSD a Piráti nyní přišli s návrhem zákona o referendu, který je podrazem na občany a fakticky právo na referendum pouze předstírá. Požadují k jeho svolání 450 tisíc podpisů, zakazují hlasovat v referendu o všem podstatném a navrhují velmi vysoké kvórum účasti voličů, které nemá u žádné jiné volby v ČR obdoby. ODS, KDU-ČSL, STAN a TOP 09 nechtějí dokonce žádný zákon o referendu.

Hnutí SPD navrhuje 100 tisíc podpisů pro vyvolání referenda (podobně jako v mnoha jiných zemích), závaznost rozhodnutí, možnost prosazení ústavních změn (například zrušení Senátu či přímá volba a odvolatelnost politiků), možnost hlasovat o našem členství v EU a v NATO. Nechceme omezení platnosti na základě účasti. Platnost jiných voleb v ČR také není omezena počtem voličů, kteří se voleb účastní, a platnost nebyla omezena kvórem ani u jediného celostátního referenda, které zatím v ČR proběhlo (o vstupu do EU). Jsme jedinou sněmovní politickou silou, které opravdu prosazuje a hájí přímou demokracii a právo našich občanů rozhodovat.

 1. Soud skandálně legalizoval urážení českého národa i křesťanství.

Brněnský soud minulý týden zamítl žalobu kardinála Dominika Duky týkající se uvedení zvrácené divadelní hry dramatika a režiséra Olivera Frljiče „Naše násilí a vaše násilí“, která byla uvedena loni v květnu v Brně.

Předsednictvo hnutí toto rozhodnutí považuje za naprosto skandální. Soud tímto rozhodnutím legalizoval urážení českého národa i křesťanství. V této hře v nahý Ježíš znásilňuje muslimku a nahá herečka si vytáhla z vaginy českou vlajku! Odmítáme takovouto urážku našich civilizačních hodnot i českého národa! Kdyby někdo něco takového udělal o muslimech, hned by se na něj sluníčkářští politici, novináři a aktivisté slétli, že jde o rasismus a xenofobii a takový člověk by byl nejspíš trestně stíhán. Český národ a křesťanství ale na základě zamítnutí této žaloby soudem beztrestně urážet lze! Braňme naši vlast a naše hodnoty.

 1. Aeronet slouží nadnárodním globalistickým elitám.

Činnost serveru Aeronet slouží nadnárodním globalistickým elitám. Jedná se o typickou operaci pod falešnou vlajkou, kdy Aeronet předstírá, že je vlastenecký a tím si získává důvěru vlastenců, následně pak útočí na vlastenecké hnutí SPD. Server Aeronet se dlouhodobě tváří jako vlastenecké a alternativní médium, avšak vždy, když o něco doopravdy jde, tedy hlavně o volby, tak se snaží rozkládat vlastenecké hnutí a lživě podpásově útočí na SPD. Aeronet například začal šířit fámu, že lídr SPD pro volby do Evropského parlamentu MUDr. Ivan David odstupuje, což je zcela jasná lež. A šíří i další smyšlené výroky ohledně SPD. Skutečnou úlohou Aeronetu je tedy rozkládat vlastenecké hnutí.

Jeho anonymita není obranou proti cenzuře. Je to nástroj toho, že se slušný člověk nemůže bránit proti jeho falešným nařčením občansko-právní žalobou a případné trestní oznámení činí jeho anonymita bezpředmětným, neboť nelze vypátrat, kdo tento web provozuje. Každý si může odpovědět sám, komu slouží anonymita Aeronetu a komu slouží fakt, že se snaží rozkládat vlastenecké hnutí. Činnost Aeronetu slouží nadnárodním globalistickým elitám budujícím sluníčkářský neomarxistický multikulturní Nový světový řád. Jedná se o typickou operaci pod falešnou vlajkou, kdy Aeronet předstírá, že je vlastenecký a tím si získává důvěru vlastenců – a pak útočí na vlastenecké hnutí SPD. Vlastenci by neměli jeho provokacím proto věřit.

 

Pokud Vám záleží na tom, aby byla Česká republika suverénním a bezpečným státem, kde v tradičních rodinách vyrůstají děti, které jsou základem státu a zárukou udržení vlastní kultury, zvyků, tradic a tím pádem národa jako takového, podpořte prosím svým hlasem hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD).

Zadavatel: Radek Rozvoral; Zhotovitel: Radek Rozvoral; Politické hnutí: SPD

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Dan

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Globalistum slouzi i pravda-tv.com v nemcine, ktere uverejnuji lzi, faky a blaboly jako B. Fulforda, CIA agenta. Rovnez Tadesco.cz se pohybuje v teto rovine dezinformaci a fantazii. Jsou to nastroje globalistu, majici ctenare presvedcit o tom, ze zlociny USA a Pentagonu delaji ve skutecnosti Kabaliste a Illuminati, Jezuite, Papez, ruzne loze jako P2 atd a ze Pentagon proti nim dokonce bojuje!
  Je opravdu obtizne si vybrat zdroje sirici faktickou pravdu. Sledujte RT nebo Sputnik. Kdyby ty sirily lzi a dezinformace, uz by je na zapade davno zakazali! Stale je omezuji, ale zakazem by je Rusko u sebe v zemi zakazalo take.

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Dan

  To já pane všechno vím a proto především sleduji informace z RF, každý den například programu 60 minut, velmi doporučuji.

 • novota

  Tak jsem si to přečetl a dát v spd kandidáta socana, který podporoval s ovarem válčení v Jugoslávii, nechal mučit ruského občana v bohnicich tak to je silne kafe. K tomu bývalé kalouskovce a kmotry tak to je konec spd. Víte co je legrace, že soudruh opus od socan bande se najednou zastavá spd a socani na okamurovi nenechali nikdy nit suchou..:p

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: novota

  Ale kdepak, neumíte zpracovat psaný text. V žádném případě se nezastávám SPD.
  SPD je řízená fiat demokracie a všechny ty jejich bláboly jsou jen pouhý populismus a způsob jak vytáhnout ze státu 180 miliónů za hlasy voličů.
  Současně je však pravda i to co jsem napsali o Aeronetu, který cíleně štve lidi proti sobě, všechny proti všem, rozděl a panuj. Teď se zrovna zaměřili na SPD a mají to celkem jednoduché, tam probíhají procesy, ktreé jsou jak z učebnice řízené demokracie.
  Když psal Aeronet bláboly o Lithiu a bombastické nadpisy článků, že Sobotka chce ukrást 3 bilióny za Lithium, tak to už byly bláboly non plus ultra, tam zcela Aeronet fabuloval.
  Ale takto se dělá fiat alternativa, opět jako z učebnice a k tomu ještě se mažou příspěvky a blokují IP adresy, nic nového pod sluncem.

 • Dan

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Nemate pravdu o SPD. Neznate vubec jeji program!

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Dan

  Ale znám pane a velmi dobře, dokonce jako jeden z mála jsem si jejich program opravdu přečetl.

 • Dan

  Pravo na usporadani Referenda obcane musi dostat. Predtim ovsem musi byt pravdive informovani svobodnymi medii o teto problematice a vyhodach a nevyhodach. A sice dostatecne dlouho, protoze jsou neustale pod palbou prolhanych a pokryteckych medii, pracujicich pro globalisty. Toto dnes bohuzel neni mozne, protoze media zatajuji pravdu, rozsiruji lzi a fak. Jsou ovladana mainstreamem generovanym v prolhanych a podlych USA, NATO a v EU. Media jsou vlastnena a ovladana globalisty, kteri jsou proti rozpadu EU!
  Zmeny se daji dosahnout pri volbach do EU parlamentu, ke kterym ovsem obcane tradicne nechodi.
  Proto by dnes hlasovani nedopadlo dobre.
  Ve Svycarsku bylo hlasovani o pravu bank generovat penize z niceho jak je dnes praxe. Iniciatori chteli, aby penize (hotovost i girove ucty) mela pravo regulovat pouze centralni banka. Tato problematika byla pro vetsinu lidi cizi, nepochopili ji a hlasovali spise podle propagandy bank a financnich skupin, ktere byly proti a vystrasilyobcany pred zmenou. Je ovsem pravdou, ze takoveto opatreni je ucinne pouze pri globalnim prosazeni ve svete!

 • Nikulin v Bohnicích, ředitel Hollý

  Ředitelem Bohnic je MUDr. Martin Hollý!!! Hollý držel Nikulina v Bohnicích!!! MUDr. Ivan David byl z funkce ředitele psychiatrické léčebny v Bohnicích odvolán dne 29. 4. 2008, odvolal ho ministr zdravotnictví Tomáš Julínek (ODS). Davidovým nástupcem ministr Julínek (ODS) jmenoval vedoucího sexuologického oddělení léčebny Martina Hollého.
  Nikulinova stížnost Ústavnímu soudu: proti své vůli byl v roce 2016 pět dní držen na psychiatrickém oddělení v Bohnicích, kde byl podle lékařských zpráv přikurtovaný k posteli. Jeho advokát si myslí, že policie tak chtěla zřejmě získat čas.
  Proč lékaři zvolili zrovna tento typ léčby, nemohl ze zákona ředitel Bohnic Martin Hollý komentovat. „Vzhledem k zákonné mlčenlivosti zdravotníků se ke konkrétním pacientům nemohu vyjádřit,“ vysvětlil Hollý.
  Policie nechtěla k nařčení z nezákonností nic říkat. „Tuto stížnost obdržel i náš odbor vnitřní kontroly, momentálně se stížností zabýváme a vzhledem k tomu, že spisový materiál je stále ještě otevřený, nebudeme se k celé věci vyjadřovat,“ řekla mluvčí Policejního prezidia Ivana Nguyenová.
  Česká policie, justice, ministr spravedlnosti v demisi Pelikán (ANO), premiér v demisi Babiš (ANO) a ředitel PL Bohnice Hollý se na velikonoční Velký pátek 30. března 2018 klidně podíleli na mezinárodním únosu Nikulina z Prahy do Spojených států amerických, kde mu hrozí až 54 let vězení!!! Jestli je, chudák Nikulin, ještě živ???

 • Jaroslav

  Pro vstup do unie byli rycli zavest referendum,ale pro výstup to skoro všichni blokuji krom SPD,takže u voleb si to rozmyslete komu dát hlas..no a jinák,když nás EU zatlači svýma nesmyslama tak daleko,že už to nebude k vydrženi,tak nezbude než opustit EU,teď nam vyhrožuji pokutou atdDoufám ale ,že při nových volbách do EU se tam nedostane tolik IQ vadných lidi a že se to konečně rozjede ke spokojenosti občanů

 • strunklouis

  Měla bych si přečíst takovéto informace, pomůže mi to vidět více problémů.GoMovies