Tak se nám to vyvrbilo: schválně, kolik dětí si myslí, že létají pečení holubi do huby, budou brát půl milionu měsíčně jako Jourová a nedělat nic, dokonce se přisát na Evropské dotace s lukrativním výpalným? 

 

Kolik Masarykových univerzit natáhlo čtyřkaře jako závisláky dotací ve formě budoucích politologů, politických geografů či třeba mluvčích vděčných za mzdu za loajalitu?

 

Mládí vpřed, hlásali soudruzi. A dnes?

 Ti soudruzi díky záloze bolševiků v SSM viděli budoucnost. Stejně jako Piráti míří do škol za podvodné účasti Člověka v tísni - neziskové organizace, kterou nezajímá vzdělání dětí na univerzitách, ale stejně jako Pirátům, stejně jako bolševikům vytváří prostředí,  aby vyrobili stádo tleskačů, stádo tupých ovcí, aby měli zajištěnu budoucnost a konkurence výhrůžkou či udáním zmizela.

 

Ta pointa tkví v tom

dáme dětem a nezkušeným naději a oni stádně nám, božským politologům poděkují. Dáme jim naději peněz, dáme jim naději pečených holubů, naději miliard eur, dolarů a oni uvěří. My starší jsme toto zažili. Pochody pionýrů, svazáckých žen, a život? Naši rodiče zažily Piráty: SSM volala do zbraně proti kapitalismu, Hitlerjugent volala, že v mládí je ta správná budoucnost. Stáří je tupé, dětí jsou nad ně. Pak zestárly, odešly z domova, začaly platit nájem, plenky, sunar a dětskou výživu. A pochopily. Hesla, nadšení a extáze je jedna věc, reálný život a dřina druhé.

Jak dopadly Hitlerjugent se svojí jednotnou Evropou? Jak dopadli svazáci SSM se stejnými žaludky a stejnými odměnami za práci? Jak dopadli dokonce američtí Hippies se svými naivními ideály?

 

 Důležité (pro militantní cenzory)

Hitlerjugent není srovnání zrůd nacismu a dnešních Pirátů,  ale naivita těch, co na ideologii naskočí. Piráti naprosto nejsou zrůdy nacismu z pohraničí, ale naivitou nezkušeného mládí. Někteří se poperou se životem od patnácti a vítězí, někteří chodí na univerzity a dopadnou jak sedláci u Chlumce. Jack London se v patnácti létech dokázal postavit na vlastní nohy, nebyl mamánek, nebyl závislý na dotacích a ač dnes mrtev, zná a bude ho znát celý svět. Pochopil život a následné. Realitu.

Tihle mamánkové chtějí, abychom jim zaplatili byty, mobily, dovolené a oni nám ukáží, jak dokáží žít!  Hlavně je zvolit.

A co za pět, deset let?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Vlastimil Nowak

  Stále kolem dokola Pokorného dezinformační bláboly. Dříve ******** blábolil, že Piráti budou oslabovat a Babiš bude posilovat, a ve skutečniosti vidíme, že je tomu zcela naopak, přesně jak já jsem tehdy Pokorného korigoval. Měl jsem už tehdy pravdu, ale Pkorný mé příspěvky nemilosrdně smazal. Už chápu proč je název serveru Skrytá pravda, znamená to, že Pravda se maže, pravda se skrývá.
  Stejně jako ******** psal o brutálně posilující koruně a já jsem psla, že koruna nebude posliovat, spíše naopak a opět jsem měl pravdu. Koruna je opět přes 25,80.
  Tak ******** šup, rychle smazat můj příspěvek, Pravdu je třeba skrýt, aby bylo vidět jen Pokorného bláboly.

 • Antiopusnowak

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Asi sis splet vlákno svazáku. https://img1.kurzy.cz/zpravy/obrazky/32/420632-26-70kc-eur-koruna-po-ukonceni-kurzoveho-zavazku-cnb-posiluje/online-eur-czk-670-320.png

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Antiopusnowak

  A kde je to brutální posílení? Těch 30 haléřů? :))
  Tobě stačí nazoomovat 30 haléřů a už máš jasno. Typický vymytý mozek od Pokorného blábolů.

 • tydýt

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Hele koumáku, 27 a 25,80 Je rozdíl 30 halířů? Něco mi v matematice uniklo nebo jsi studoval u ĆSSD ozubený pleše?

 • tydýt

  V odpovědi na: tydýt

  Kurs je 25,8295

  Krátká URL:
 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: tydýt

  Co kecáš!
  Na grafu je jasně vidět 26,75, takže oproti 27,05 je to 30 haléřů.
  Tak zalez!
  A současný kurz 25,80 také není žádné brutální posílení.
  Více nemá smysl s tebou o tom komunikovat, evidentně máš v hlavě vymeteno!

  Krátká URL:
 • *

  Česká mládež nezná mediální impéria oligarchů AGROFERT (Babiš), PENTA (Dospiva, Haščák), ECONOMIA (Bakala), CZECH MEDIA INVEST (JUDr. Křetínský je správce nakradených 50 miliard bývalého ředitele ČEZu Martina Romana, Křetínského matka Michaela Židlická byla v letech 2004–2014 ústavní soudkyní, jmenována prezidentem Klausem).
  Česká mládež neumí pracovat s internetem a hledat informace, např. na SKRYTÉ PRAVDĚ nebo INFOWARS, a je funkčně negramotná, nerozumí psanému textu.
  Česká mládež nemá ani rozhled - neví, jak to vypadá pár kilometrů za hranicemi ve Vídni.
  Proto obrázek z Vídně 2019:
  https://voiceofeurope.com/wp-content/uploads/2019/02/Schermafbeelding-2019-02-12-om-19.11.23.png

 • Západní balkánská cesta

  pro migranty např. z Pákistánu a Afghánistánu je cesta přes Turecko, pak přes západní státy Balkánu (Bosna, Hercegovina, Chorvatsko) do RÁJE IMIGRANTŮ = Evropské unie
  https://www.youtube.com/watch?v=NNtnA2vMLb0

 • Michonnet

  Pirátské fetky. Němečtí piráti mají 0,1 %. V Česku 10 %.
  :-PPP