Ministerští úředníci ujišťují, že v případě dotací do regionů jde o dočasné přerušení přísunu dotací. Miroslav Kalousek obavy nechápe. Já nekradu, nic jsem neukradl a vše je vymyšlené, hřímá Kalousek od pultíku.

 

Ta zpráva o Kalouskovi není hoax, fake news a dezinformace. Kdepak...

Jste překvapeni, proč Kalousek a nikoliv Babiš?  Protože tato fraška se opakuje: dotace jsou zločin nejen svojí podstatou, ale past na odkráglování všech nepohodlných. Dnes jsou to Piráti, kteří se chovají jako Hitlerjugent, udávají, pronásledují, soudí a vyhrožují.

Je z 24. května 2012. Stejná nařčení České republiky, stejné výpady, pouze v čele stál ministr financí Kalousek, v čele vlády stál Nečas a Kalousek se zoufale bránil, že je lilium, zákony jsou správné a Barroso na nás útočí.

 

120 tisíc lidí proti Kalouskovi! Největší demonstrace od roku 1989

Drzost Kalouska a jeho "demokratické" party je nekonečná!

i ROZHLAS napsal:

José Barroso upozornil, že než se zlepší rozhodování o projektech a kontrolní mechanismy a než tato opatření komise posoudí, vyhodnotí a shledá je jako dostačující, tak na české programy neodejdou z Bruselu žádné platby.

Záleží tedy nyní na tom, jak provedené korekce posoudí evropská komise. Svůj verdikt mají vydat komisní auditoři do konce července.

„Ta rizika jsou velká. Kdyby skutečně v tom nejhorším scénáři byly zastaveny všechny platby, tak by deficit veřejných financí v České republice mohl skokově narůst až k 6 % HDP, což by totálním způsobem destruovalo konsolidační strategii vlády,“ uvedl premiér..

.. dopředu říkat, že to je problém, to je vkus pana premiéra, nikoliv můj,“ uvedl tehdy Miroslav Kalousek.

 

A opět důvěryhodný zdroj:

Důvěryhodný zdroj z Evropské komise ale Rádiu Česko sdělil, že varianta zastavení dotací po červnu je reálná, alespoň u některých programů. „Já nemám žádné informace ze zákulisí, ale mám svoje zkušenosti a mohu říct, že ta varianta reálná je,“ řekl bývalý eurokomisař Vladimír Špidla.

 

Dotace jsou zlo. Je to vydírací zlo. Obsluha dotací stojí víc, než samotné dotace. Například Jourová měla plat jako poradce dotací (přiznala u soudu) minimálně 450 eur denně. A takových poradců je tisíce. Místo peníze důchodům se okrádá stát (legálně) zaměstnáním tisíců právníků, tisíců vykladačů dotací, tisíců policistů, tisíců vyšetřovatelů, tisíců úředníků a náklady jsou vyšší, než samotné dotace. Ti všichni jsou přisáti na obsluhu a kontrolu dotací. Samozřejmě nesoběstačnost zemědělská a řepka je zločin. Jenomže Babiš má menšinu a ti demokraté včetně Pirátů mohli dotace na řepku v České republice zablokovat. Takže když ječí z extremistické obrazovky České televize banda podvodníků něco o zlodějích, je to stejné, jako když zloděj křičí chyťte zloděje.

 

I když se musí příznat, že podraz na Kalouska začal Babiš, když veřejně stále omílal a omílá, jak nejvíce zadlužil Kalousek Českou republiku a těžko věřit, že by Babiš nevěděl, že díky zhroucení bank v USA a dopadům na nás nebylo jiné cesty, pokud se neměly snížit důchody na polovinu stejně jako platy státních zaměstnaců a výdaje na zdravotnictví. Avšak dnešní nacistické udávání, práskání a snaha zlikvidovat ANO za cenu poškození České republiky pro pár milionů, když se dotace rozkrádají ve sta miliardách je skoro zločin velezrady a vlastizrady.

Nátlak formou Hitlerjugent je morálně nepřijatelný, nepřípustný a psychopati typu Jana Bartoška, Víta Rakušana, Jana Farského či Němcové s Baxou by měli odejít do pryč a měli bychom je hnát "svinským" krokem!

 

Jenom hlupáci naskočí na extremisty kolem Kalousků. A odrostlé děti party Pirátů...

 

 

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Pan ******** nic nemaže, pokud nejsou urážky. Dokonce ani nesmazal Opusenowaka, když tvrdil, že 1,35 koruny je pouze posílení 0,30 koruny. Pan ******** počítat umí.
  Opět lež pane ********, na obrázku, který uvedl dsikutující je zřetelně vidět 30haléřů. Měl byste ten příspěvk diskutujícího rychle smazat, jinak vás usvědčuje ze lži.
  Nyní jen zamlouváte nějakými analýzami, že jste se zmýlil v predikci. Psal jste, že koruna brutálně posiluje a my nyní vidíme, že ani témř po třech letech ukončení intervencí koruna nijak brutálně neposílila a nyní má dokonce tendenci opět oslabovat. Přesně jak já jsem to předvídal a popisoval, když jsem psal ekonomický rozbor o funkci kurzu jako zpětné vazbě, která reguluje přehřátí ekonomiky. A přesně toto se děje. Mé ekonomické teze se v praxi naprosto zřetelně naplňují, zatímco vaše ekonomické bláboly jsou vždy vyvráceny.

 • Petr Pokorný

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Jestli budete manipulovat a napadat, zase půjdete do pryč a můžete si pak zase stěžovat na Aeronetu a Bóži Sobotky. Vytrhnete půl věty, překroutíte a pak osočíte. Ty tuhle špínu nejsem zvědavý. Za celou dobu jste nenapsal ani jednu analýzu, abychom mohli porovnat. Jste zbabělec a pravý sociální demokrat. Opakuji a další špínu smáznu: kdyby se zločinně nepřidaly peníze státním zaměstnancům, koruna by posílila. Takto se důchodcům přidalo 900Kč, ale jídlo a nájem včetně dašího zražil důchodcům o 2000 měsíčně. Singl důchodce šílí. Další manipulace už zde nezůstane. Napište analýzu a já ji zveřejním: tuto špínu, kdy vytrhnete půl věty a podmínky už se vám nehodí, zde nestrpím. Tečka.

 • A pro ostatní, jak tento podvodník z ČSSD manipuluje a proč zde další nenechám: Protože se rozpočet nevyvíjí správně, Petříček sem chce natáhnout další Ukrajince a srazit platy v průmyslu. Současně chce ČSSD navýšit platy státních zaměstnanců o dalších 10%. Ten hnůj vydal oficiální zprávu:
  Již od letošního roku by se měl český pracovní trh otevřít ročně pro 40 tisíc pracovníků z Ukrajiny. Zvýšení kvóty z dosavadních 19 600 přijatých žádostí o zaměstnaneckou kartu navrhuje ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD)!!! V pondělí projedná vláda!
  Podle připomínkového řízení se jim nelíbí především novinka, která by znamenala, že někteří ukrajinští pracovníci by měli mít zaručenu vyšší mzdu než jejich čeští kolegové.

  Tzv. mzdové kritérium jim má zajistit 1,2násobek minimální zaručené mzdy nebo odměnu ve výši mediánu podle ČSÚ. Byť to nemá platit pro všechny, ale jen pro vybrané, zejména více kvalifikované pracovníky, čeká ministry o návrhu zřejmě bouřlivá debata.
  Za těchto podmínek se otevřou další montovny, místo aby kurz ztvrdl! A ti samí šmejdi se smějí Rusnokovi, smějí se Šichtářové, dělá i Opusnowak divadlo tady.
  My nepotřebujeme Ukrajince, ale tvrdší měnu a tím lépe dostupné technologie! Je to brutální útok na důchodce a poctivé pracující v obyčejných profesích.

 • wolfram

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Brácha v květnu 2012 na té demonstraci byl, a říkal, že nebylo nic slyšet, byla špatně ozvučená. Pak šel stejně Zavadil s Kalouskem na pivo...
  https://www.youtube.com/watch?v=CEZ7sHJq-G0

 • Ještě k té ropě a ceně benzínu: ropa se dostala na více jak 70 dolarů za barel. Díky USA. Trhy si dělaly legraci, že Wall Street pomáhá Putinovi. Ale žvásty večer, že půjde nahoru až do prázdnin je nesmysl: cena přesně kopíruje graf ceny ropy! Pokud zase USA něco nevyvedou, tak je jasný a to zlevní benzín. A pro nemocného Opusenowaka: toto platí za podmínky, že se nebude bojovat, nepřepadnou Irán či jiná místa. Pokud ano, samozřejmě zase cena vylétne a to skutečně, ale skutečně neuvlivním já, ani nikdo ode mě.
  https://img3.kurzy.cz/grafy/komodity/online-kurz-komodity-ropa-brent-pet-dnu.png

 • wolfram

  Dvě zlodějské mafie: Demoblok a Babišovci, se rvou o přístup ke státnímu rozpočtu. Vy k nim nepatříte, tak se nehádejte a doufejte, že se zničí navzájem.
  Kalousek nic neukradl?! Na krádeže má Kalousek přece své přátele: RIcharda Hávu, Omnipol a Josefa Štávu, Diag Human.
  "V říjnu 2010 se v médiích objevila informace o tom, že firma přítele Miroslava Kalouska Richarda Hávy Omnipol získala za posledních 12 let od státu zakázky za více než 10 miliard korun. Peníze jí vyplatilo ministerstvo obrany za to, že armádě zprostředkovala nákup zbraní. Akční rádius Richarda Hávy se neomezuje pouze na armádní zakázky. Velmi čile podniká i ve fotovoltaických elektrárnách, což byl byznys zaručeně ziskový. (štědře dotovaný státem)"
  9. května 2018 Nákup letounů CASA byl mimořádně výhodný, řekl u soudu Kalousek (TOP09) a zastal se Parkanové (TOP09)
  Česká republika pořídila v roce 2010 od španělského leteckého výrobce EADS-CASA čtyři vojenské transportní letouny. Obžaloba viní Parkanovou a tehdejšího ředitele sekce vyzbrojování a akvizic ministerstva obrany Jiřího Staňka, že nákupem předražených letounů způsobili ČR škodu přes osm set miliónů korun, přičemž nenechali vypracovat nezávislý posudek.
  Svědek Kalousek se obžalované Parkanové zastal. „V případě nákupu vojenského materiálu neexistuje zákonná povinnost získat znalecký posudek,“ podotkl Kalousek s tím, že totéž tvrdil už v době nákupu.
  Další ze svědků Michal Hon, manažer firmy Omnipol, u soudu odmítl tvrzení, že by Portugalsko nakoupilo letouny o polovinu levněji.
  https://www.novinky.cz/krimi/471496-nakup-letounu-casa-byl-mimoradne-vyhodny-rekl-u-soudu-kalousek-a-zastal-se-parkanove.html

 • wolfram

  ODBORÁŘI HŘÍMALI, VLÁDNOU TADY MAFIÁNI. V květnu 2012 demonstrovalo 120 000 ODBORÁŘŮ proti vládnutí Nečase, Kalouska a prezidenta Klause a žádali demisi vlády. V mainsteamových médiích je označili za lůzu, ohrožující demokracii.

  Milion Chvilek, z.s. je spolek založený 31. 1. 2018.
  Mikuláš Minář, předseda spolku Milion chvilek, studuje obor Evangelická teologie na Evangelické teologické fakultě UK
  Benjamin Roll, místopředseda spolku, studuje obor Evangelická teologie na Evangelické teologické fakultě UK
  Jejich demonstrace jsou zjevně vhodné pro sympatizanty KDU-ČSL, TOP09, STAN, PRAHA SOBĚ. Mainsteamová média, kromě Babišových médií, je označují za obránce demokratických hodnot, justice (v realitě justiční mafie) i peněz, které může Česko platit za střet zájmů Babiše.

  Mně tedy Vaše srovnání připadá nevhodné a urážlivé vůči odborářům, a střídání Kalouska a Babiše ve výkonné politice je jen taková kosmetická změna. Chce to radikální řez a ukončit kleptokracii. Ale k tomu asi chybí společenský konsensus.

 • Dan

  Jednoduche reseni: Zrusit jakekoliv dotace. EU zrusit nemuzeme, tedy vystoupit z EU. Zakonem zakazat Lobbovani. Odpovedni cinitele co ovlivnuji vydaje musi veskere styky s lobbysty hlasit a puvod jejich majetku musi byt prokazatelny. Masivne zdanit veskere zahranicni firmy, ktere v Cesku podnikaji a zisky zde neinvestuji, ale vyvazeji do zahranici. Tyto penize z dani smi spravovat pouze ministerstvo financi a vlada, zadne fondy pro spravu nepovolit. Prosetrit kam jdou dotace statu do NGOs. NGOs musi prokazat, kdo je financuje ze zahranici. Vetsinu NGOs zavrit, jestlize nepracuji pro obcany a blaho CR. Presetrit cinnost organzaci, ktere se zabyvaji romskou otazkou. Vetsinu jich zrusit, protoze spotrebovavaji penize urcene romum.

 • Antiopus

  Vlastimil Nowak je asi fakt ujetý. Nejdřív psal, že 30 haléřů není brutální posílení. Prý je to někde napsáno. Když jsme ho upozornili, že posílení je 1,30 koruny a nikoliv 30 haléřů, zase pláče, že jsme blbí, neb nereagoval na posílení koruny, ale na jakýsi obrázek. Fakt ho zabrzdilo šestinedělí? Koruna byla na 27, dokonce na 27,50 a teď na 25,80. A prý je proto benzín dražší. Klon lihovýho domu má úlety. Bóža by jásal. No jo, sociální demokrat.

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Antiopus

  Je to pane přesně naopak, opět se dopuštíte těžkých manipulací.
  Psal jsem, že koruna posílila na pouhých 25,80, načež nějaký trouba tam dal obrázek, kde byl pokles jen 30 haléřů, tak jsme se mu ještě vysmál, jestli těch 30 haléřů považuje za brutální posílení.
  Vy tady na ******* pravda máte těžký problém se zpracováním informací., to je jasný důkaz toho, že jste vymydlení propagandou.