"My jsme to v ČSSD skutečně detailně projednali", oznámila oficiálně Valachová." Máme jednoznačné stanovisko: pokud je Česká televize nezávislá, tak i její hospodaření nemá se pokoušet kontrolovat někdo, kdo drží politickou moc, a nemá být nasazení politického chomoutu České televize..."

"...pokud má někdo hlídat hospodaření, tak někdy v budoucnu" (dle rychlosti poslanecké sněmovny za 30 let) "vymyslíme, ať to udělá někdo nezávislý. Tak se prý dohodla koalice", tvrdí Valachová, Maláčová a Dolínek.

 

NEUVĚŘITELNÁ DRZOST (zatím) ČSSD!

My, voliči a povinně platící poplatníci nemáme právo znát, za kolik se roztahuje v České televizi Moravec, komu přihrává Čt a Dvořák pašalíky a tím pádem nemůžeme dát ani trestní oznámení na ty, kteří jsou potencionálními zločinci vyvádějící peníze z Čt?

 

Prasárna s utajováním smluv se odkládá na neurčito? Valachová je právnička, takže takto se dívá na právo a spravedlnost? My musíme platit průhledně pod hrozbou trestu a Česká televize může rozkrádat naše peníze beztrestně pod garancí právničky Valachové? Neuvěřitelná drzost a špína! Skutečně bude ještě ČSSD kandidovat v příštím období do Poslanecké sněmovny?

 

Vážně s touto špínou souhlasí ANO a premiér Babiš?

Kateřina Valachová vystudovala právo na Právnické fakultě Masarykovy univerzity (jak jinak - na Moravě v Brně) a v únoru 2014 se stala náměstkyní ministra pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu ČR Jiřího Dienstbiera...

Tímto spacákem v roce 2000 prý nastala svoboda Čt

Takto svobodně si může rozkrádat naše peníze Čt?

To je ta JEJICH ekonomická svoboda?

 Prý je ČSSD tak poctivá, že bychom ji měli volit! Od dob Grosse tak křišťálová, že křišťálovější být nemůže. Asi proto už má pod 5% voličských preferencí. Ale drží cenzuru, policii a ministerstvo vnitra a to se (zatím) počítá.

Vážení zbylí čestní poslanci, obracíme se na vás: přece není možné, abyste při svědomí a odpovědnosti českému národu, české zemi a přísaze, že Českou republiku budete čestně zastupovat podpořili tyto zvrhlosti, jak navrhuje mizící strana ČSSD a prapodivný ředitel  Dvořák s Moravcem!

Narovnejte svoji páteř a podívejte se lidu do očí!

 

 VÝZVA

 vy, voliči ANO, najděte si maily svých poslanců, apelujte na ně a zeptejte se jich, jak to s tou oddaností lidu skutečně myslí! Jak to s tou svobodou a demokracií jakožto s vyvážeností a pluralitou skutečně je. Dostali od vás mandát a máte právo vědět,  jakou čest v sobě ukrývají. (Také přemýšlíte, k čemu tedy dle ČSSD ty lukrativně placené RRTV a RČt jsou, když nemají nic kontrolovat?)

Bude to ponaučení pro příští volby!

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • wolfram

  Liga mistrů mizí z ČT, práva na další tři ročníky získala Kellnerova O2 TV
  https://www.idnes.cz/fotbal/pohary/evropske-pohary-liga-mistru-ceska-televize-o2-tv.A180124_100436_fot_pohary_vp2


  Vždyť to není žádná náhoda! [b]Ředitel České televize Petr Dvořák je dlouholetý zaměstnanec klepto-oligarchy Petra Kellnera, vždyť Petr Dvořák byl již od roku 1993 (!) manažerem Kellnerovy tunelářské privatizační společnosti PPF.
  Petr Dvořák působil v orgánech řady dceřiných firem PPF - působil v Kellnerem a Kočárníkem státu ukradené České pojišťovně, byl předsedou dozorčí rady eBanky, zasedal i v představenstvu fotbalové Slavie v době, kdy PPF byla majoritním vlastníkem Slavie. Po vstupu PPF do televize Nova v létě 2002 klepto-oligarcha Petr Kellner jmenoval Petra Dvořáka jednatelem televize Nova, pak i ředitelem televize Nova. Petr Dvořák byl znám jako tvrdý vyjednávač a pravá ruka majitele PPF Pavla Kellnera. Dvořák například vydíral a skupoval pro Kellnera minoritní akciové podíly od zakladatelů televize Nova. Šokující vstup Petra Dvořáka, bez kulturní kvalifikace, na post ředitele veřejnoprávní České televize zařizovali Jiří Šmejc z PPF a lobista PPF Jaroslav Berka. Výměna Janečka za Dvořáka byl dlouhodobý plán.

  Občané by se měli zamyslet, proč Dvořák, vyhozený z Lauderovy CME k 31. 12. 2010 pro neschopnost, od 1. října 2011 oblbuje český národ jako ředitel veřejnoprávní televize, kdo se proti němu postavil, toho Dvořák vyhodil z práce v ČT, a do ČT si přitáhl desítky manažerů a moderátorů z Novy, zaplavil veřejnoprávní televizi přiblblými americkými krimiseriály "Colombo" a "To je vražda, napsala", které dříve Dvořák vysílal na televizi Nova, a přiblblými telenovelami „První republika“produkovanou Dvořákovými kámoši z Novy Dramedy Productions: Filip Bobiňski, Petr Šizling!

  24. 11. 2010 Vyhazov Dvořáka z Novy byl drsný. Našel zavřené dveře a přišel o auto
  "Dvořák údajně v pondělí doslova narazil na zavřené dveře kanceláře, společnost mu prý hned zabavila i služební auto."
  https://www.lidovky.cz/byznys/media/vyhazov-dvoraka-z-novy-byl-drsny-nasel-zavrene-dvere-a-prisel-o-auto.A101124_094605_ln-media_tsh
  24. 11. 2010 Exředitele Novy čekaly zamčené dveře
  "Kam odejde v příštím roce Dvořák, není jasné, prozradit to zatím odmítá. „Pracovat posledních pět let pro CME byla výborná zkušenost, je ale čas, abych se vydal jiným směrem. Mám v plánu rozvíjet několik podnikatelských příležitostí,“ komentoval už na začátku týdne svůj odchod. V zákulisí se šeptá, že by mohl převzít třeba vedení ČT. Spekuluje se totiž také o tom, že z čela veřejnoprávní stanice by měl odejít Jiří Janeček. Dvořáka by ale například čekal několikanásobně nižší plat, než bral jako šéf komerční televize."
  https://www.lidovky.cz/exreditele-novy-cekaly-zamcene-dvere-ds5-/noviny.aspx?c=A101124_000017_ln_noviny_sko&klic=240059&mes=101124_0

 • wolfram

  21. 8. 2007 Petr Dvořák: Zisk je král, to platí všude
  Dvořák vystudoval kybernetiku na ČVUT. Po listopadu 1989 založil agenturu B.I.G., která dodnes vyrábí firmám výroční zprávy.
  Trampolínou do světa velkého byznysu pro něho byla skupina PPF, jejíž šéf Petr Kellner je prý jedním z fanoušků Brumloboys a Dvořákovi hodně pomohl. Do PPF Dvořáka přivedl jeho spolužák Ladislav Bartoníček, dnešní šéf České pojišťovny.
  "Petr Dvořák je velmi pozitivní člověk," říká Aleš Minx, jeden z klíčových lidí PPF. "Umí strhnout další lidi, je plný energie a na tváři má pořád úsměv. To je v dnešní době velmi cenné."
  Dvořák se také podílel na převzetí eBanky od jejích zakladatelů ze skupiny Expandia. "Tehdy to byl takový malý Dvořák, nikdo rozhodující," vzpomíná jeden z tehdejších manažerů Expandie Miroslav Singer, dnes viceguvernér ČNB.
  Dvořák si udělal manažerský kurs MBA na University of Chicago a brzy přišel v PPF rozhodující okamžik. Když Petr Kellner koupil televizi Nova a hledal nástupce za Vladimíra Železného, vybral si právě Petra Dvořáka. Tomu šoubyznys uhranul a Kellnerovi pomohl udělat z televize výnosný podnik a se ziskem okolo deseti miliard ji prodat zpátky těm, kteří si na ni už leta dělali nárok - americké skupině CME. Bonusy v Dvořákově manažerské smlouvě se odvíjejí mimo jiné od objemu reklamy. A to je disciplína, kde se šéfovi Novy daří. Tržby Novy za první pololetí vyskočily na 2,8 miliardy korun, což je o čtvrtinu víc než za stejné období loni. Zisk stoupl víc než o polovinu, na půldruhé miliardy. Primě, kterou v létě převzal někdejší Dvořákův kolega z PPF Petr Chajda, klesly pololetní tržby o devět procent na 1,25 miliardy a zisk o 13 procent na 270 milionů.
  Dvořák dostává každý den ráno cestou v BMW textovou zprávu, kolik lidí se večer dívalo a kolik dostane zaplaceno za reklamu. Cena reklamy se totiž dopočítává zpětně podle sledovanosti. Dvořák se už těší na konec prázdnin, kdy začíná pátá řada Ordinace v růžové zahradě, nejúspěšnějšího nováckého pořadu. O Ordinaci se mluvilo i při telefonní konferenci s burzovními analytiky, kterou šéfové americké centrály CME pořádali minulý měsíc po zveřejnění půlročních výsledků. Nova je pro Garina a spol. zlaté vejce: vydělává více než třetinu veškerých příjmů CME.
  https://www.tyden.cz/obrazek/garin-novak-48e4960c1fff7.jpg
  https://archiv.ihned.cz/c1-21855190-desatero-petra-dvoraka
  Lidé PPF
  https://www.ppf.eu/cs/lide

 • wolfram

  Česká televize patří Dvořákovi. :-(

 • *

  V odpovědi na: wolfram

  Všechna média v Česku vlastní oligarchie, včetně ČT, slušným lidem zbývají jen malé alternativní blogy.

 • Andrea

  V odpovědi na: *

  Mají povinnost dát slovo nezávislým médiím ve vysílání České televize, veřejnost chce otevřenou diskuzi. Místo toho Česká televize alternativní média dehonestuje. V pořadu To se ví komedianti Tomáš Měcháček, Aleš Háma a Halina Pawlowská diskreditují jiné než jejich názory. Za tohle odmítám platit televizní poplatek 1.620 korun ročně.

 • *

  V odpovědi na: wolfram

  Z ČT odejde Dvořák v poutech.

 • Boj o Českou televizi zítra vrcholí

  PREZIDENT MILOŠ ZEMAN CHCE DVOŘÁKOVU HLAVU. Prezident Miloš Zeman má zákaz v České televizi, Dvořákova Česká televize poprvé v historii nevysílá tiskové konference a projevy prezidenta republiky, vystříhává prezidenta Zemana například z rozhovoru s Karlem Gottem. Česká televize lže a manipuluje zpravodajství i dětské vysílání.
  Pokud Babišovi poslanci nevyhoví Zemanovi a podpoří Dvořáka, tak tím pravděpodobně končí i Zemanova benevolentní podpora Babišova premiérování a Babiš se bude moci věnovat svým trestním stíháním, hahaha.
  Staněk (ČSSD) a Foldyna (ČSSD) budou zítra hlasovat proti Výročním zprávám ČT, i celá SPD a KSČM proti. Poslanec Stanislav Berkovec (za ANO) proti. Výroční zprávy ČT hodlají schválit poslanci ODS, STAN, KDU-ČSL, TOP 09, PIRÁTŮ a ČSSD. Bude to zítra divočina, jak anticharta.
  Dvořák ven, já tu ruku nezvednu copak si myslí, že jsou lidé tak hloupí, udeřil Antonín Staněk (ČSSD)
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Krize-kolem-CT-Problem-pro-Babise-a-CSSD-Dvorak-ven-ja-tu-ruku-nezvednu-uderil-Antonin-Stanek-599595
  Zeman: Česká televize je hlásnou troubou TOP 09, měla by být státní
  https://www.lidovky.cz/domov/zeman-ceska-televize-je-hlasnou-troubou-top-09-mela-by-byt-statni.A160511_184751_ln_domov_ELE

 • Andrea

  V odpovědi na: Boj o Českou televizi zítra vrcholí

  Zaráží mě, že Piráti jsou pro začerněné smlouvy ČT. Neschvalujte, pošlete NKÚ do ČT.

 • Ja

  V odpovědi na: Andrea

  Jste naivni. Pirati kritizovali drive vsechno, co vlada delala. Ted, kdyz jsou u lizu delaji totez. Tajne hlasovani na magistratu opet zavedeno, zacernene smlouvy CT souhlas, atd. Kdy lidem dojde, ze Pirati jsou vitaci, anarchiste, kteri jenom bori to, co se leta vytvarelo a nic nevytvareji? Je to zlo, ktere vsude jinde mimo Ceska Piraty poslalo do kytek. Cesi jsou ale retardovani a zkazena mladez voli Piraty.

 • Ja

  V odpovědi na: Boj o Českou televizi zítra vrcholí

  Tady mate vyjmenovane strany, ktere jsou patrony prazske kavarny, podporuji lzi CT a financuji srackomety CT a Cro. Maji zajem, aby byli obcane klamani, aby se beztrestne dal lhalo a podporoval NWO americkych zidaku. Je to ciste vymezeni zradnych politiku.