Stálý a důvěryhodný zdroj České televize o Rusku, nejdůvěryhodnější z nejdůvěryhodnějších píšící a mluvící pravdu a nic než pravdu, za kterého by dala Česká televize, Mitrofanov, Vrábel či Václav Moravec s Rychetským ruku do ohně - Ing. Vladimír Votápek: expert a bývalý diplomat.

 

 

PRAVDA VÍTĚZÍ  a Facebook bude mazat dezinformace

Související

Rusko zrychlilo a dokonce zdvojnásobilo růst sankce nesankce a šokuje západ odchodem od dolaru!

Lidé v Rusku prý umírají hlady. Jak se skutečně žije v Ruské federaci?

Budete v šoku: mají větší plat Rusové, nebo Američané? Ekonomické porovnání v roce 2018

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • ¨

  Diky za podrobnou zpravu o 'blizicim se hladomoru' v Rusku.
  Za rozsirovani lzivych zprav 'experty' na rusofobii v Ceske televizi se musi podat zaloba, kdyz ani Rada CT nereaguje! Korumpovani smejdi vysokymi odmenami v Rade CT ovsem ani neceknou. Prolhana CT je stejne hanebna jako byla za totality.

 • *

  Že smradlaví chazarští Ódéesáci a lidovci naschvál zniličili náš veškerý průmysl, zemědělská družstva, ZZN, lesní hospodářství, nevidíte?! Co s nimi uděláte, se zloději Klausy, Jurečkou, Babišem, kde je trest?! Lux: "Zemědělství nepotřebujeme, potraviny si dovezeme"! To je jakoby dodnes v Rusku vládli Gajdar, Němcov a Abramovič! Česko není schopné se ani uživit, dovážíme 60 % potravin! Brambory se dnes pěstují na 23 000 hektarech, v roce 1989 se pěstovaly na výměře 115.000 hektarů! Místo brambor jedovatá pesticidová řepka pro Babišův státem kšeft metylester řepkového oleje za mnohamiliardové státní dotace! Takový zločinecký bordel!

  Příběh řepky olejky, Andreje Babiše a monopolu Agrofertu na výrobu biopaliv v Česku
  https://hlidacipes.org/pribeh-repky-olejky-andreje-babise-a-monopolu-agrofertu-na-vyrobu-biopaliv-v-cesku/

 • Ztrata autarkie v potravinach nas prijde draho.

  V odpovědi na: *

  Jakakoliv zmena klimatu bude pro nas znamenat drahe potraviny dovazet. Ocekava se suche leto a mala doba ledova, trvajici ne rok, ale desetileti. Uz jednou byla v 17. stoleti. Ma 400 lety cyklus. Dusledek je snad kazdemu jasny - nedostatek potravin - > drahota.
  Ted se tomu nechce verit, padaji stale teplotni rekordy nejteplejsich dnu.

 • *

  Drahuše Sekmilerová (SPD): Vytvořme strategické sklady dřeva
  "Dřevo z kůrovcové kalamity je vhodné zpracovat, nařezat a dát usušené do skladů. Pojďme omezit levné vývozy dřeva do zahraničí. Lépe je dřevo uchovat ve skladu pro případnou potřebu při nedostatku, než nyní velmi levně vyvážet a za několik let jej draze kupovat z ciziny zpět. Jízda po lesích a lesních komunikacích by se měla postihovat vyššími tresty a pokutami, což se týká i majitelů volně pobíhajících psů. Vážit si musíme všech lesů a živočichů, udržovat a chránit. Jde o naše národní bohatství, abychom měli co předat našim potomkům, tak jako naši dědové pěstovali lesy a život v nich pro nás."
  https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Sekmilerova-SPD-Tezke-harvestory-je-treba-omezit-jinak-lesy-uschnou-Mam-reseni-600250
  Drahuše Sekmilerová (SPD): Dělají si z nás svůj odpadkový koš
  "Restituční zákony v zemědělství přinesly od roku 1990 mnoho změn. Rolníci začali hospodařit na cizích pozemcích, v cizích budovách, za komerční nájmy. Kvůli takto vzniklým vysokým nákladům nebyli mnozí z nich schopni generovat zisk a zanikli. Šlo o schopné lidi, kteří farmaření rozuměli, přesto ale takto o svoje živobytí přišli. Kravíny a teletníky neměly čím krmit. Začalo masívní vybíjení krav a dojnic. Oproti jiným zemím, které vstoupily do Evropské unie, nevymohly předchozí vlády pro naše zemědělce žádné výhody. Ty si prosadilo Chorvatsko a Polsko. V Česku byly supermarkety zaplaveny produkty z Německa, Francie a Polska. Ti všichni u nás našli odbyt pro své výrobky s nižší kvalitou. EU pomocí dotací řídí zemědělství v Evropě a Česko přišlo o potravinovou soběstačnost. Naše zemědělství bylo zničeno. Bez dotací dnes zemědělské rodinné podniky a farmy nepřežijí. Od té doby je Česko zaplaveno řepkou, jejíž objem vzrostl v roce 2018 na 412 tisíc hektarů, zatímco v roce 1980 byla pěstována jen na 64 tisících ha. Z pěstování řepky se stal výnosný byznys."
  Drahuše Sekmilerová (SPD): V cizině je na zemědělské půdě stavět zakázáno
  "Nechceme, aby se půda znehodnocovala zastavěním hal, montoven a solárními panely. Haly, které zastavěly naše pole, vydávají teplo a oteplují krajinu. Pokud by se zbouraly, tak na půdě nelze hospodařit několik desítek let. Je totiž kontaminována. V zahraničí je již na zemědělské půdě stavět zakázáno. Dobře si totiž uvědomili, co půda pro stát znamená. Vědí, že jde o národní poklad a bohatství a proto si ji chrání. Jen naše vláda tohle neví, a proto staví cizinci u nás. Při každé novelizaci zákona o ochraně zemědělského půdního fondu, která se opakuje každý rok až dva, se podmínky naopak zmírňují. Čím více bude zastavěných ploch, tím bude voda z krajiny rychleji odtékat. Přibudou povodně a sucha, protože bude chybět půda jako zásobovací těleso. Vyasfaltované plochy vodu nevsakují, ale naopak působí problémy v době přívalových dešťů. Česko už nemá více pracovních sil, ale přesto je cizím firmám povoleno u nás (ne v zemích původů investorů!) stavět další a další montovny. Ty vyžadují dovoz tisíců cizinců na práci. Proč se vše dovoluje?"
  Drahuše Sekmilerová (SPD): Ať zemědělská půda zůstane v českých rukou a neprodává se cizincům
  "Naše vláda nepřijala taková opatření na ochranu prodeje půdy, jako se prosadila v Polsku. Tamní nařízení neupravuje jen prodej státní půdy, ale i soukromých vlastníků. Nově nesmí lidé prodávat své zemědělské pozemky zájemci, který nesplňuje definici zemědělce. Ten neuspěje, pokud nežije v oblasti alespoň pět let a pokud vlastní více než 300 ha. Nejsou-li splněny podmínky, má předkupní právo Státní zemědělská agentura a může je tedy sama vykoupit za tržní cenu. Chceme, aby zemědělská půda zůstala ve vlastnictví českých zemědělců a státu podle polského vzoru a neprodávala se cizincům. Zatím se u nás prodává půda vesele dál. Například u Pasohlávek prodali pozemky za 380 milionů korun bez DPH čínskému subjektu. Pro srovnání: Cena půdy v Nizozemsku je kolem 50 000 €/ha, v Německu 20 000 €/ha a v Česku nyní cena půdy vzrostla na téměř 4 300 €/ha. Chceme omezit práva vlastníků zemědělské půdy. Cílem je, aby půda nemohla být vyňata z půdního fondu. Stát, který ji vykoupí, tím zachrání půdu pro další české zemědělce. Stát může vykoupenou půdu pronajímat zemědělcům." Stejný zákon je i v Dánsku, cizinci bez dánského občanství a nezemědělci nesmí v Dánsku kupovat zemědělskou půdu! Jinak by celé Dánsko skoupili Němci!
  https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Sekmilerova-SPD-At-zemedelska-puda-zustane-v-ceskych-rukou-a-neprodava-se-cizincum-604548

 • Zlikidovali zemedelce, kterym puda a vyrobni prostredky

  V odpovědi na: *

  a know how pestoani a chovu byly dany zkusenosti rodu, pracujicich v zemedelstvi po staleti. Po 1948 je vyhnali, vsechno jim zabavili. Proto te ti nadsenci farmari pracuji na pronajmute pude, ktera jejich naklady zatezuje. Know how generaci je ztraceno. Mimo toho otevreli hranice konkurenci dotovane jako vsude v Evrope. Pak je tezke se stat sobestacnym.
  Jak to udelat ukazalo Rusko. Jako reakci na sankce na Rusko, zavedl Putin embargo na dovoz. Farmarstvi se mohlo rozvijet bez zapadu a vysledky jsou videt v clanku, ktery je tady dole.
  To v EU delat nemuzeme. Nase zemedelstvi neni prioritou vlady (!). Zdrava vyziva vlastnimi kontrolovanymi potravinami je prece zakladem zdravi naroda. Na to prachy nejsou, ale jsou na boj s rakovinou a jinymi chorobami z poravin otravenych glyfosaty. Je to hrozne, ze to lide nevidi a politici nechteji videt.

 • Puda jako voda se nesmi prodat cizakum.

  V odpovědi na: *

  To je princip, ktery snad kazdy chape!
  Z rozkradene Ukrajiny Americany a ukrajinskymi oligarchy uz jenom zbyla urodna puda. Ta se bude prodavat ve velkem cizim koncernum. To spatne skonci!

 • Na obrazku vidite Votapka, samolibe a prolhane

  rusofobni hovado. Pripomina mi podobne komentare J. Dienstbiera za totace v radiu. Pamatujme si tyhle smejdy, aby nam jako chameleon Diensbier pak nekazali co mame delat.