V roce 2015 jsem shlédl otřesné video. Pokoušel jsem se zjistit, kdo stojí za tou dezinformací nebo snad realitou. Podrobně se rozepisuji o svých občanských krocích v minulosti. Veškerá námaha byla marná. Nyní mi svitla naděje. Vzniknul "orgán", který by mohl objevit doposud SKRYTOU  PRAVDU. Ti, kdo vytvořili něco tak hnusného by měli být odhaleni. Video je pod příspěvkem. Pozor - jenom pro otrlé! V podstatě předkládám "sestřih" diskusních příspěvků na internetovém webu Virtually.

 

MUSÍME SE POSTAVIT RUSKÉ PROPAGANDĚ

Europoslanec Jaromír Štětina navštívil tento týden Ukrajinu a její východní části rozvrácené ruskou agresí. Během své cesty se setkal s představiteli tří dobrovolnických ukrajinských praporů /Donbas, Azov, Pravý sektor", bojujících s ruskými separatisty.

Mgr. Jiřímu Klinderovi, asistentu europoslance Jaromíra Štětiny jsem poslal několik e-mailů, v kterých jsem ho žádal, aby seznámil svého šéfa o hrůzném videu o mučení a upalování ruského separatisty na kříži. "I já mám vážné pochybnosti o pravosti videa. Uvítal bych, kdyby eruposlanec pan Štětina si dal tu práci a zjistil pravdu, padni komu padni. Pokud to není "fake" jedná se ne o politickou záležitost, ale KRIMINÁLNÍ. Pokud to je podvrh, z kterékoliv strany, jedná se o hnusnou POLITICKOU dezinformaci. Stejně tak by se pravda měla zjistit - pokud je to vůbec v lidských silách..." V e-mailu jsem citoval Václava Dvořáka /25.4.2015/: Pro Anonyma 5,11 co neumí nic než urážet. Video natočil a dal na internet fašistický prapor AZOV, který ložíruje ve starém ruském přístavním městě Mariupolu a v jeho okolí. Má vystrašit odpůrce dnešního kyjevského režimu. Sami "azovci" to na svých stránkách uvádějí..." Jako přílohu jsem uvedl odkaz /viz dole/ ...  Zajímalo by mě, jestli europoslanec se velitele praporu Azov na ono hrůzné video zeptal... V opačném případě by to mohl ještě napravit v Bruselu ... Kanceláře europoslanci za TOP 09 mají v domě U Glaubiců. Byly v ten den zavřené, tak jsem si aspoň dal plzeňské...

 

V RÁMCI SVÉ NÁVŠTĚVY SE JAROMÍR ŠTĚTINA SETKAL S VELITELEM "AZOVA" ANDRIJEM BILECKYM.

„Bylo to velmi příjemné setkání. Pozval jsem ho do Europarlamentu, kde na podzim chceme společně zorganizovat tiskovou konferenci a vojáci „Azova“ budou moci vysvětlit svoje postoje. Andrij přijal pozvání, což vlastně bylo účelem mé návštěvy“.

Snad do té doby už bude už jasno, jestli to byl někdo skutečně z praporu AZOV, kdo vyrobil ono hnusné video o mučení a upálení proruského separatisty na KŘÍŽI...

 

VÁŽENÁ PANÍ PROCHÁZKOVÁ,

před časem jsem na Internetu viděl hrůzné video, jak údajní přílušníci praporu Azov mučí a posléze upálí ruského separatistu na kříži. NEDOMNÍVÁM SE, ŽE JDE O SKUTEČNOU UDÁLOST. Přesto tím, co jsem shlédl, jsem byl skutečně otřesen. Z přílohy Vám snad bude jasné, o co mně jde. Odpovědi jsem se nedočkal.

Se zájmem jsem si přečetl Váš článek.  Je možné, že jste viděla ono "video" a třeba i víte, kdo se na "produkci" té hrůzné scény podílel. Třeba na to přišla řeč, když jste hovořila s velitelem Azova.

Mohla byste se vyjádřit? Odpověď rád uveřejním na Virtually a na NP.

 

DOBRÝ DEN PANE MATUŠKO.

Děkuji vám za dopis i za zájem o Ukrajinu. Máte pravdu, vyznat se někdy v té změti informaci je nesmirne tezke. Ja za sebe vam mohu jen poradit drzet se serioznich a overenych zdroju. Proste veci, ktere siri ruzni anonymove nebo servery s nejasnou vlastnickou podstatou, nekomentuji a odmitam se k nim vyjadrovat. My jsme s panem Stetinou ted tady na Donbase a opravdu se snazime vse si overit, videt na vlastni oci... Na Ukrajine je i rada zahranicnich novinaru z renomovanych agentru a sdelovacich prostredku. Kdyby napriklad kolega z Reuters nebo BBC mel podezreni, ze se neco tak sileneho deje, verte, ze bude patrat a patrat, az to zjisti... Vypousteni techto silenych poplasnych zprav je podle mne rizeno a placeno z velke casti z Moskvy. Je treba se drzet overenych zdroju, nebo lidi, kteri jsou zde jako zpravodajove a podepisuji se celym jmenem, vite, kdo jsou a proc tu jsou a pro koho pracuji. Pokud se clovek verejne znamy, pod svym jmenem pusti do diskuse na socialnich sitich a jeho oponenti jsou Ferdove mravencove či lide oznacujici se jen cisly, pak si musi byt vedom, ze je to nerovny boj - vybaven pouze pravdivymi a overenymi informacemi jen stezi muzete vzdorovat anonymnim lzim a vysloveným dezinformacim. Proto je lepsi se ke zpravam sirenym podivnymi servery proste nevyjadrovat.

Tim nevylucuji, ze se ve valce ruzna zverstva deji, a to na obou stranach. Ovsem jednotlive pripady nemohou byt duvodem k odsouzeni naroda ci jeho casti jako fasistickeho a rasistickeho.
Pan europoslanec vas velmi zdravi a oba vam prejeme hodne zdaru pp

 

VÁŽENÁ PANÍ PROCHÁZKOVÁ,

děkuji za odpověď a přeji Vám i europoslanci Štětinovi, abyste se ve zdraví z Ukrajiny vrátili. Škoda, že jste nevyužili možnost se přímo dotázat velitele praporu Azov, jestli je mu známo, že podle tvrzení Václava Dvořáka "Video natočil a dal na internet fašistický prapor AZOV, který ložíruje ve starém ruském přístavním městě Mariupol a v jeho okolí. Má vystrašit odpůrce dnešního kyjevského režimu. Sami "azovci" to na svých stránkách uvádějí." Právě události na Ukrajině mě naučily se neptat ani tak KDO co říká, ale CO kdo říká. Snažil jsem se to vyjádřit v glose/svodce:

To, co je rozhodující v politice, se odehrává za zavřenými dveřmi. Veřejnosti bývají události v médiích předkládány podle toho, odkud vítr vane. Západ ale k dění na Ukrajině vedl tak hrubou manipulativní propagandu, že řada lidí, a nebyli to komunisté, začali vyhledávat informace z Hlasu Ruska, BL, Střípků ze světa, Nové republiky apod. A postupně se jim otevíraly oči. Kdo by si dříve zjišťoval informace o US vojenské základně Camp Bondsteel v Kosově? 

Nemyslím si, že např. Nová republika, s bývalým ministrem zdravotnictví Davidem v čele, je podivným serverem, který uveřejňuje anonymní lži a vyslovené dezinformace. Obrátím se na redakci PROTIPROUDU, jesti by nebylo možné zjistit autora toho odporného svinstva a to podle zásady "padni komu padni".

 

http://virtually.cz/journal/?q=hlody-stredecni-aneb-miluji-nase-media-115#comments

https://www.youtube.com/watch?v=BAoThaFc9LE&bpctr=1483535246

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nejčtenější články za poslední měsíc