Jak je možné, že náš špeh a vyzvědač se proplížil do ležení nepřítele a nic nezjistil? A náčelník Komančů zesinal, když si představil, že by ho bojovníci svrhli při pohledu na nahé obrázky dětských prdýlek.

 

 Zpráva americké špionáže vinící Rusko z hackerských útoků na USA byla sestavena z výpovědí osob, analýzy dat a informací z veřejných zdrojů. Při slyšení před senátním výborem pro kontrolu zpravodajských služeb to prohlásil šéf amerických rozvědek James Clapper. Rusko se podle něj pokusilo ovlivnit volby ve zhruba "dvou tuctech" států. Nelze prý ani vyloučit, že na americké servery umisťovalo dětskou pornografii.

 

Americké tajné služby předložily podle zpravodajské stanice CNN minulý týden budoucímu prezidentovi Spojených států Donaldovi Trumpovi tajné dokumenty s informacemi o tom, že ruské tajné služby tvrdí, že na něj sesbíraly kompromitující materiály osobní i finanční povahy.

 

Podle CNN americký Federální úřad pro vyšetřování (FBI) nyní prověřuje důvěryhodnost těchto tvrzení, které jsou údajně založeny hlavně na informacích z ruských zdrojů. Američanům je prý dodal bývalý zaměstnanec britských tajných služeb, kterého považují za důvěryhodného. Najmout ho měli Trumpovi republikánští straničtí rivalové a poté Demokratická strana. FBI se podle agentury Reuters odmítla ke zprávě CNN vyjádřit.

 

 

Uff uff, Bílý muž se zbláznil, oznámil náčelník Komančů Bílý bobr. Vraťte se do svých vigvamů, ta nemoc je nakažlivá...

 

11.ledna 2017 v 02:19, příspěvek archivován: 11.ledna 2017 v 06:39

FAKE NEWS - A TOTAL POLITICAL WITCH HUNT!

 

 

Stále a stále dokola: přece není možné, aby ti Američané byli tak tupí  a na tyto žvásty donekonečna skákali! Stále absurdnější výklady značí, že už se dostaly tajné služby USA na roveň Miloušů Jakešů a Štěpánů a stále dokola omílají, že jim žádné děti nebudou ničit volební systém, zatímco dav freneticky řve:

 nejsme malé děti, nejsme malé děti..

 

 

A HVĚZDNÁ PĚCHOTA v čele s čírem ZAVELELA NA ZTEČ!

 

 

 

Echo24.cz

Prezidenti, zákonodárci a osoby z veřejného života ze zemí střední a východní Evropy napsali otevřený dopis nově zvolenému prezidentovi Donaldu Trumpovi. Varovali ho před spojenectvím s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, který podle nich „neudělá Ameriku znovu
 
 
 
před 31 minutami
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

  • Návštěvník - Petr Pokorný

    František Havala 9231

    Schwarzenberg je dobrý prognostik, viz. jeho slova z 28.8.2011.

    Pád režimu Muammara Kaddáfího otevírá novou etapuhistorie svobodné Libye, která je z mnoha hledisek velmi důležitá pro klidnývývoj a bezpečnost celé oblasti. Česká republika byla mezi prvními zeměmi,které navázaly kontakty s Národní přechodnou radou Libye.
    +84/−4
    doporučit

    10.1.2017 22:43


    Luboš Chlumský 20585

    Rozum se mně hrbí. Parta, která Trumpovi nemohla ještě nedávno přijít na jméno mu teď uděluje knížecí rady.
    +65/−2


    Kateřina Výborná 6099

    Před pár měsíci varovali svět před Trumpem, teď varují Trumpa před Putinem. :))