Havlův záchůdek, Havlova lavička, Havlův nočníček, Havlovo letiště, Havlovo náměstíčko. Zlatá éra komunistického kultu osobnosti je zpět.

 

Brněnské divadlo Husa na provázku si od úterý do 10. října památku někdejšího prezidenta připomene festivalem Málo bylo Havla! Na plzeňské Lavičce Václava Havla v Šafaříkových sadech zároveň začalo čtyřiadvacetihodinové nepřetržité čtení Havlových textů. Skončí 5. října. 

Ve školách se budou děti učit jadrné "er". Budeme stavět další domy pohledem očima opilce pod názvem "Tančící domy". Kdo se tomu bude smát dostane paragraf za podvracení republiky a urážky státního činitele. Národní výbory a Lidové milice dobudujeme průběžně.

 

Už dost bylo stýskání po komunistické vládě

máme ji zpět. Pravda, říkají si jinak, mají hodnoty prý evropské, ale ten, co neumí číst aby to rozlišil, vidí stále stejnou  lidskou stoku, jakou jsme vyhodili dveřmi a vrátila se oknem.

Ať byl Václav Havel jakýkoliv a názory se různí, nebyl to ve skutečnosti občan a člověk? Zaslouží si vážně tuhle šaškárnu, na které si mastí kapsy různí příživníci, zatímco zbytek se potutelně směje s připodobněním Milouše Jakeše?

 

Tohle jsme vážně chtěli, Havlíčku Havle?