NÁZOR (nemainstreamový): Celý národ viděl provokaci Patrika Bangy (Gypsi.cz), jak se opovržlivě zachoval při udávání cen díky hlasům posluchačů skupině Ortel. Kolik urážek vypustil na facebooku.  Automaticky tím spustil lavinu protestních příspěvků, kdy některé byly údajně nevybíravé, protože "idol Ortel" byl poskvrněn.

Urážku posluchačů, kdy mnozí tvrdí, že to bylo rasově motivováno, protože "Ortel" nejsou Romové, však nechal soudce bez povšimnutí. Nikdo se ani nepokusil (alespoň to veřejnost neví) Patrika Bangu předvolat a vyšetřovat, zda za provokací nebyl pouze rasový motiv či zuřivost kolem umístění.  Že provokace byla daleko za hranou svědčí i neuvěřitelně obrovský počet rozzuřených příspěvků, kdy iROZHLAS tvrdí, že jich bylo dokonce 21000!!! A proč? Že si někdo váží domova, své vlasti, svého národa?

 

Paradox?

Bangova zmocněnkyně kritizuje soud

Klára Kalibová z organizace In Iustitia, která Bangu zastupuje jako zmocněnec, vnímá čtvrteční soud v Kladně jako porušení práv jejího klienta. Soud kritizuje za to, že Bangu údajně nepozval k hlavnímu líčení a že jej ve věci neuznal jako poškozeného. Přitom Banga urážel Ortela a ti ostatní za to nadávali Bangovi.

Tudíž iniciátorem byl Banga!! Co je potom ona In Iustitia? Chce zastupovat spravedlnost, nebo vydělávat peníze na proudu populismu? Nechť si každý ve svém svědomí odpoví sám.

 

Porovnejte s odstupem času a po zabíjení v západní Evropě, jak se zachovali všichni placení (ne)manipulátoři, ti čistí multikulturní moralisté, když Ortel dostal cenu diváků. A kdo je skutečně urážen!

 

Toto je onen rasista a nácek!

(Podle slušného Bangy)

Doslovně napsáno:

Sálem se ozval potlesk, Banga ale vyhlášení doprovodil pískotem a poté na protest opustil sál. Následující den svůj postoj vysvětlil právě na Facebooku. Bangova slova strhla vlnu nadávek, urážek a výhrůžek. Na příspěvek zareagovalo více než 21 tisíc lidí, přes 3000 ho sdílelo a více než 7000 ho komentovalo, mnohdy nevybíravě a se zdůrazněním zpěvákova romského původu.

A co napsal Patrik Banga, že rozzuřil mnohé? Vyjímáme:

Jak je možné, že evidentní projev nacismu byl nejen tolerován, ale on byl naprosto přehlídnut? Kde jsou teď idnes.cz, novinky.cz, všechny cz? Ortel si s celým českým národem vytřel zadek. A já tam stojím, pískám a jsem svědkem toho, jak 99% sálu tleská. Ptám se mých kolegů, zpěváků, moderátorů, herců, sportovců – ČEMU JSTE TLESKALI? Já vám řeknu čemu – TLESKALI JSTE NACISTŮM!!! Ano, čtete dobře, Banga napsal, že tleskali nacistům!!!. A pokračuje:

Protože skupina Ortel přišla na podium a na košilích měli tyto lebky. Na tom podiu stáli především proto, že jej podpořili „obyčejní lidé,“ kteří mají tu drzost ještě tvrdit, že jejich Ortel není rasistický a v žádném případě nepodporuje nacismus. A pak si přijde Ortel s umrlčími lebkami na košilích a dá celému národu tímto symbolem najevo, jakým směrem smýšlí. Jsem zarmoucen faktem, že tomuto zjevnému propagování nacismu nejen přihlížel celý sál, ale většina dokonce tleskala. Proč? Vaši dědové byli možná v odboji, mnozí za to zaplatili životem, i můj děda byl v koncentráku a v něm také zahynuli tři jeho bratři, všichni byli v odboji, stejně jako praděda mé manželky.

ZAPOMNĚLI JSTE HISTORII??!

 

Že Patrik Banga rasisticky zneužil svůj původ k obrovské provokaci a někdo rozzuřené a nařčené občany z nacismu potom udal, známe už z historie. Ale proč soudce a policie koná jednostranně, aniž se zabývá tím, zda Patrik Banga nelže a provokaci nezneužil ke svému romskému zviditelnění a k důkazu, jak jsou ti bílí rasističtí? Přestože důkazy nařčení a provokace byly zdálo se velmi cíleně promyšlené. Důkazy další?

 

 A zde František Kostlán, který od dětství nenáviděl svůj romský původ, protože si z něj dělali kluci legraci měl samozřejmě nenávistný komentář na slavné České televizi "168 hodin" včetně pronásledování těch, co milují českou zem. Jeto až do očí bijící a je krásně vidět, kdo co před dvěma léty řekl:

 

V desáté minutě je píseň, po které následuje manipulace Víta Klusáka z České televize:

toto je přesný námět, co to je skutečná dezinformace a jak se vytváří! Žasnete!!!

 

 

 Samozřejmě udávat za tyto nadávky po provokacích je hnus. Samozřejmě na udávání za nadávky a hádky musí mít udavač velmi silný žaludek. Ale soudce by si měl zjistit všechny okolnosti, policie by měla zjistit všechny okolnosti a teprve na základě faktů potrestat toho, kdo je skutečným iniciátorem stejně tak, jako nemá být potrestán občan, který načapá vetřelce ve svém bytě a přitvrdí ve své obraně.

 

Jak Banga zneužil a soudce naletěl (nebo měl vyšetřovat i Patrika Bangu) za rasistické zneužití.

Patriku Bango, kdo zapomněl historii, když jste tak sečtělý?

 

 Prapor 1. úderného praporu čs. legií

Prapor 1. úderného praporu čs. legií (Důkaz z Historického ústavu) v porovnáni s Ortelem.
(Převzato z Facebooku i s chybou - tudíž z originálu)

Takto urazil Banga legionáře! A tím rozpoutal běsnění urážek, které si samozřejmě nenechali líbit uražení sprostým Bangou, jeho manželkou a další kavárnou a už se to mlelo!

Ale na počátku byla lež rodiny Bangů, Pazderkové a několika dalších podvodníků, kteří z toho chtěli vytěžit maximum a umělecky profitovat.

PRAVDA ZVÍTĚZILA

 

Takže žádný Ortel, ale legie!

A co nácek prezident Obama, jak na toto u nás poukazují zastánci Evropské unie,  Evropských hodnot a rodina Bangů?

Je Obama nacionalistický národovecký nácek?

(Opět tento snímek je v kontextu farizejství, že když to dělá Čech, je nácek, což úzce s dnešní fanatickou antirasistickou propagandou souvisí)

 

Lze souhlasit, že poslední věta "per huba" odsouzeného je za hranou. Že si někteří po urážkách, jakými častoval Banga příznivce Ortela nevidí též do úst lze pak snadno pochopit. Pokud má někdo rád svou vlast a je za to urážen, dehonestován a vláčen jako poloviční vrah je spíše pro silné nátury, ale zuřivosti podlehne skoro každý z nás. A opět si položme otázku v kontextu zabíjení, která nyní probíhají v západní Evropě:

kdo je skutečný vrah a kdo je skutečná oběť? Mají nevinní lidé, ženy a děti nastavovat hrdě svoje hrudě, aby do nich byly vráženy nože, či jiné vražedné zbraně? My po nich chlebem, oni po nás kamenem s trhavinou? Nechť nám to ukáží nejdříve ti, co nás k tomu nabádají a vedou hrdinné "kecy"!

 

 Pro úplnost je doložen inkriminovaný text na veřejnosti, za který se domníváme je trest spravedlivý:

„Ano, tak se tleská nacismu, teď už zbývá ho rozšířit, co nejvíc to půjde, protože takoví kokoti černí, Židi a tak dál musí opustit naši vlast, bílou vlast, Evropu a táhnout někam do prdele, nebo ještě lépe poslat je do plynu jako dřív,“ napsal mladík na Facebooku

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/radek-banga-soud-vyhruzky-09n-/krimi.aspx?c=A170823_223741_domaci_lre

 

Byť i tento facebookový výkřik dokládá, že to nebyl výkřik rasistický a priori, ale ex post a "někdo" se to snažil beztrestně zneužít obrácením časové posloupnosti.

 

 

Možná lze ještě doplnit paradox, kdy se Banga omlouvá za to, co dělal v mládí, ale že údajně měl Ortel dělat také něco v mládí (zazpívat s Orlíkem) prostě rodina Bangů neuznává. Zde opět důkaz, aby nebylo zneužito:

 

Celý příspěvek Radka Bangy: 

MÉ VYJÁDŘENÍ KE KOLUJÍCÍM VULGÁRNÍM TEXTŮM NA INTERNETU

Abych věci uvedl na pravou míru – bylo mi 19 let a dělal jsem výhradně hip-hop. Každý má holt kostlivce ve skříni a toto je ten můj. Dnes je mi ovšem skoro 35 let. Bavíme se tedy o textech, jenž jsou 15 let staré. Už nejsem ten pubertální frajírek, který neřeší důsledky své tvorby, to je dávno pryč. A i když tato má tvorba byla NAPROSTOU RECESÍ, čili nebyla myšlena NIKDY vážně, určitě na to nejsem pyšný. Mohu ovšem s čistým svědomím také prohlásit, že jsem s těmito sprostými songy nikdy veřejně nevystupoval. V roce 2004 jsem založil skupinu Gipsy.cz a od té doby se má tvorba ubrala úplně jiným směrem. Vulgarismus není známkou jakéhokoliv frajerství, to už vím dávno. V žádném případě tedy není možné dávat do souvislosti tvorbu Gipsy.cz, či mé prevence s těmito vulgárními nahrávkami. Pokud ovšem tyto 15 let staré texty ještě dnes někoho pohoršují, samozřejmě se omlouvám a mrzí mě to. Každý byl ale v pubertě a je to prostě věk, kdy děláte hlouposti. RB

A Ortel na stejnou toleranci mládí nemá?  (Byť mu nikdo nikdy nic nedokázal a vše je prý...) Právo a spravedlnost má platit padni, komu padni! A urážka praporu legií je současná!

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Lomcovák

  Ach jo, už zase vulgární Romové a neonacista... Za dva měsíce jsou volby, nemohli byste se raději zaměřit na toto téma, aby nevyhrála kleptokracie jako obvykle?!

 • Návštěvník - Jeroným Bosch

  V odpovědi na: Návštěvník - Lomcovák

  Třeba kolik si rozdělil Okamura se svými kumpány za poslední Parlamentní volby.

 • Návštěvník - novota

  Policie v této věci plně okamuru osvobodila....jenomže to nám mluvčí socanského policejního gestapa v liháčí nikdy neřekne....a neřekne nám to i redakce iděs...kde banga bande působí....a řádi na diskuzích....

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  V odpovědi na: Návštěvník - novota

  A proč by ho měla policvie za něco stíhat, když nic neprovedl? Jde jen o to, že na blbosti idí se dají vydělat stamilióny. Navykládá lidem, co všechno prosadí, hlupáci mu dají hlasy, od shrábne legálně 120 mega, nic neprosadí a teď před volbama žvaní zase pořád kolem dokola to samé, jak se vším zatočí. Jestli to idioti nechápou, tak jejich problém.