My, web Skrytá pravda těch podvodů s Evropskou unií a urážek máme dost a nenecháme si to už líbit. Klausova privatizace v devadesátých létech nebyla zločin, ale zločin byl, že díky Rychetskému, Kalvodovi a dalším dostal západ bianco šek nikoliv na ohraničenou dobu, ale na věky a dojí cecíky české ekonomiky!

 

 

Západní zákony, které jsme přijali nedovolují, abychom peníze proudící na západ regulovali a Babiš má bohužel ve zdanění (v tomto přípdě) pravdu: zavedením tvrdých daní by nás vydíral západ ještě víc. Tak na to půjdeme od lesa: Skrytá pravda západu omlátí o hlavu každé euro, které z našich občanů vyinkasuje. A věříme, že ústavní činitelé (asi ne Drahoš, Hilšer a jejich parta) kteří mají Českou republiku rádi, se přidají.

 

Prostě, když musíme poníženě dát na každý projekt ceduli, jak nás chudák západ dotuje, budeme dělat stejné. A všichni naši poslanci a vládní činitelé by se měli ptát západních vůdců, západních diplomatů, zda je spravedlivé, aby Česká republika dotovala každý rok západ až 300 miliardami.

Podívejte se na úvodní foto a pak na ponížené poděkování Evropské unii například ve Velemíně.

 

Velemín poníženě děkuje

Jak jsem dostal tento nápad - viz úvodní foto?

Ve Velemíně před restaurací, kam se přišli Němci levně najíst, visí tento obrovský plakát. A asi patnácti účastníkům výpravy překládal a vykládal průvodce s poukazem na tuto reklamu, že Němci si utahují opasky, aby nám poskytli dotace a my jsme nevděční, nejskeptičtější a ještě jim nadáváme a nadáváme Evropské unii, místo, abychom jim poníženě poděkovali.

Rozzuřil jsem se: ne na ně, ale na naše lokajské senátory, na naše lokajské poslance, na různé Halíky a Českou televizi,  kteří tuto špínu podporují, místo aby v němčině, francouštině či vlámštině hlásali do světa, jaká je skutečná pravda. Že ne EU nás, ale my EU dotujeme, že jsme jejich vazaly, pouze se propagandou tvrdí opak!

 

Transfer peněz ven je strašný

Pokud se totiž započte i vnitropodnikové účetnictví vyvádění našich peněz ven, opravený graf ekonoma Thomase Pikettyho vypadá takto:

http://www.skrytapravda.cz/images/czexit/graf-dotac-a-vdaj.png?fbclid=IwAR0Zrr1sIsaNu35NOwnJrbS3y8tyfV67rqEMYde8WEpgNSXkD35ROa0icFE

 

Kolik to dělá v korunách? Posaďte se, ať s sebou "nešlehnete".

V dividendách a odvodech jde na západ cca 260 miliard ročně. Díky vnitropodnikovému účetnictví se odhaduje, že stejná částka se vyvede ven ke svým matkám, což dohromady dělá 520 miliard korun ročně. (Někteří odhadují až 600 miliard, ale nelze přesné číslo dohledat) Kolik to tedy dělá?

 Lež se stala normou, pravda se nenosí. O pravdě se mlčí. A celou Evropou se nese stále silněji výrok, který vyslovil Gyurcsány v roce 2006: lhali jsme ráno, lhali jsme večer.

 

Myslíte, že pražská kavárna a lepší lidé, kteří tvrdí, jak se pro nás Evropská unie obětuje, budou tyto data Evropě mlátit o hlavu?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Wolfram

  KLAUSOVA PRIVATIZACE JE UČEBNICOVÝ PŘÍKLAD, JAK VYTUNELOVAT STÁT A VŠECHEN STÁTNÍ MAJETEK A JEŠTĚ LIDI, KTERÉ OKRADLI, NABÁDAT, ABY SI V RÁMCI PROSPERITY À LA VELKOZLODĚJ KIKINA UTAHOVALI OPASKY!

  Já jsem si od vstupu do Evropské unie v roce 2004 sliboval hlavně vymahatelnost práva. Bohužel ale místo toho si Brusel potřásá rukama s obludnou zločineckou chazarskou mafií, která rozkradla majetek českého státu, dodnes nepotrestanou, a teď mafie rozkrádá i evropské dotace. Babišovi se vyplácí dotace i přes bruselskou stopku. Jedině ve Švýcarsku je odsoudili pro praní špinavých peněz přes účty ve Švýcarsku a zkonfiskovali jim 16 miliard korun (manažeři Mostecké uhelné společnosti Antonín Koláček, Marek Čmejla, Jiří Diviš, Petr Kraus, Oldřich Klimecký odsouzeni 10. října 2013).

  Babiš, Kellner, Křetínský... Web Dotační parazit ukazuje, kdo profituje na dotacích
  "Z veřejných rozpočtů jsou systematicky podporovány velké podniky, respektive holdingy s jedním významným konečným vlastníkem, který je přímo nebo nepřímo ovládá, Agrofert a Synbiol ze svěřenského fondu Andreje Babiše, Energetický a průmyslový holding Daniela Křetínského, PPF Petra Kellnera či KKCG Karla Komárka."
  https://www.irozhlas.cz/ekonomika/kdo-profituje-na-dotacich-web-dotacni-parazit-nabizi-zatim-nejuplnejsi-prehled_1710031000_pek
  https://dotacni-parazit.cz/konsolidace-holdingy

  Připomeňme si, že Kellner ukradl několik miliard korun z účtů České pojišťovny a nakoupil si za ně akcie České pojišťovny za pomoci ministra financí Kočárníka (ODS), až se z Kellnera stal - voilà - majoritní akcionář České pojišťovny. Kellner skoupil akcie České pojišťovny za miliardy, které ukradl z účtů České pojišťovny, tomu se říká tunelování. Přesně stejné jako Mostecká uhelná. Kočárník dostal po odchodu z vlády v roce 1997 "za odměnu" funkci předsedy představenstva České pojišťovny. Předtím Kellner s Popovičem a Koženým vykradli sklářský koncern Sklo Union Teplice. Štěpán Popovič se v roce 1989 se stal generálním ředitelem státního podniku Sklo Union Teplice a řídil jeho privatizaci. V roce 1991 Popovič za Sklo Union poskytl půjčku 40 milionů Kčs Kellnerově privatizačnímu fondu PPF se sídlem v Teplicích. Za to se Popovič stal členem představenstva PPF. Sklárny Teplice střelili belgické skupině Glaverbel, Glaverbel Czech, a.s.,Teplice je dnes rozhodujícím producentem stavebního skla v Česku. Kellner také s teplickým podnikatelem Milanem Vinklerem založili společnost Wika, v letech 1991 až 1993 falšovali směnky a na základě padělaných listů vlastnictví a znaleckých posudků vylákali z bank půl miliardy korun, soud s Vinklerem a Kellnerem běží dodnes.

  Karel Komárek (KKCG) ukradl státu Moravské naftové doly a Sazku.
  Babiš ukradl padělanými listinami Agrofert, Lovochemii Lovosice, Zeman mu dal úplně zadarmo chemičky Synthesia Pardubice a Fatra Napajedla (skupina Aliachem), s Milošem Zemanem se pokusili ukrást i Unipetrol.
  Bílý kůň JUDr. Daniel Křetínský pere nakradené špinavé miliardy bývalého ředitele ČEZ Martina Romana, včetně fotbalového klubu Sparta, matka Křetínského je bývalá soudkyně Ústavního soudu JUDr. Michaela Židlická (2004–2014) (navrhl ji Václav Klaus) a bývalá partnerka Křetínského je JUDr. Klára Cetlová, k 1. 10. 2014 byla jmenována VRCHNÍ ŘEDITELKOU JUSTIČNÍ SEKCE MINISTERSTVA SPRAVEDLNOSTI ČR, od 1. 1. 2019 je Cetlová NÁMĚSTKYNÍ MINISTERSTVA SPRAVEDLNOSTI ČR. Od roku 2017 je Křetínského partnerkou Anna Kellnerová, dcera zmíněného tunelzloděje Petra Kellnera.
  https://www.justice.cz/web/msp/vedeni-ministerstva

  CHAZARSKÁ MAFIE SE ČECHŮM VYLOŽENĚ SMĚJE DO OBLIČEJE. CO S TÍM UDĚLÁTE? PROČ SI TŘEBA NEPŮJČÍTE GRANÁTOMETY Z DONĚCKA A LUHANSKA A HRRRR NA NĚ! DEJTE NÁM ZBRANĚ, DALI JSME SI NA NĚ!

 • Jarda

  V odpovědi na: Wolfram

  Hrabe ti? Každej využívá to, co je dovolený. Klaus likvidoval dotace po roce 1989 a asi víš prd.

 • *

  Jestli je pravda co pisete, jak nas vykradaji, poslete to do Bruselu. Jinak jako doposud nam ockuji pocit vdecnosti a spatneho svedomi z dotaci, protoze podle politiku i medii prevysuji nase prachy co do Pruseru posilame.