„Je naprostá blbost a nesmysl, že by někdo v Rusku udělal takovou věc před prezidentskými volbami a před mistrovstvím světa,“ zareagoval znovuzvolený ruský prezident Vladimir Putin na už poněkolikáté položenou otázku, zda Rusko stojí za chemickým útokem na bývalého agenta Sergeje Skripala a jeho dceru, ke kterému došlo v Británii.

 

Dodejme, že demence se v Británii dostala pravděpodobně do stádia epidemie!

 

A úžasný šampionát v Rusku s nadšením fanoušků fotbalu, který přiváděl v zuřivost propagandu Evropských hodnot v západních zemích, musel zákonitě vyvolat "NOVIČOK - Skripal číslo 2"!

 

Jsou v Británii tupci nepoučitelní, nebo tam manévruje nenávistná skupina tajných služeb z Ukrajiny?

 

Připomeňme si

Odpor k Rusku sílí. Bojkotujme fotbalový šampionát, zní z Anglie i Německa

FARE (Football Against Racism in Europe) Network

„Je prakticky jisté, že na světovém šampionátu dojde k projevům rasismu ať už na stadionech, nebo v jejich okolí. Otázkou pouze je, kolik takových incidentů bude a jak budou vážné,“ říká ředitel agentury FARE Piara Powar. „Vzhledem k tomu, jak se šampionát blíží, je jasné, že se rasismus do té doby nepodaří vymýtit. „Čekám, jak FIFA na projevy rasismu na šampionátu zareaguje, jestli přijdou, a myslím si, že přijdou,“ říká francouzský mistr světa z roku 2004 Lilian Thuram, který je ambasadorem UNICEF proti rasismu.

Britský pár byl hospitalizován už v sobotu, kdy museli záchranáři dvakrát vyjet do jejich domu ve městě Amesbury, které leží nedaleko Salisbury. Právě v Salisbury byli 4. března nalezeni otrávení bývalý dvojí agent Sergej Skripal a jeho dcera Julija. Lékaři promluvili o záchraně Skripalových. ‚Nevěřili jsme, že to přežijí,‘ svěřili se BBC. Dvojice zůstává v kritickém stavu. 

Podle webu americké televize CNN jde o dva čtyřicátníky - Charlese Rowleyho a Dawn Sturgessovou. Oba měli být podle původních informací občasní uživatelé drog, proto se hledá viník novičoku v Rusku...

Nic zatím nenaznačuje tomu, že by měli mít muž a žena jakékoliv vazby na Rusko či tajné služby.

Proto policie pracuje s možností, že útok souvisí s případem Skripalových.

Vysvětlení dodalo ČTK

 

Americký brouk z 28. června 1950 se podařilo oprášit: nese název - NOVIČOK...

 

Předešlé

V blázinci na Ukrajině je průvan a český parlament nezavřel dveře: dvakrát mrtvý Putin třikrát zastřelil novičokem Ukrajince, který je Rusem

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - AHA, Ha Ha, v zastoupení Tomáš Haas

  A vláda žádá Rusko, kterému žádné informace o útoku na jeho občanku Skripalovou nedala, o podrobné informace, které by potvrdily ruskou vinu.
  A media již ví, co zatím v obou případech neví ani policie, že pachatelem je Putin. V obou případech.
  Já tvrdím, že nic není jisté, protože se k případu ještě objektivně nevyslovil náš největší expert, Jakub Janda. Ten nemá čas, rekrutuje bojovníky do hybridní války s Ruskem, protože jich má málo a na všechno sám nestačí. Už jsem se chtěl přihlásit, ale když vidím, jak Putin likviduje kdekoho Novičokem, rozmyslel jsem si to.
  Do Salisbury je daleko a u nás se Novičok na rozdíl od Ruska a Británie nikdy nevyráběl, netestoval a protilátky nezkoumaly. Není ani jisté, jestli naše okresní nemocnice mají knihu jeho vynálezce která popisuje jeho složení a vyšla pokud vím v USA.
  Takže se do této války nepohrnu, takový hrdina nejsem.
  A budu si dávat pozor, člověk si v hybridní válce nemůže být jistý ničím.

  Autor: Tomáš Haas

 • Návštěvník - Jan

  Zhovadilost a blbost Anglanu nezna mezi. Zadaji vysvetleni Rusu za otravu anglickych bezdomovcu a fetaku v Salisbury. To je jako kdyby zadali vysvetleni zarazenych prdu Mayove ci Johnsona, nejvetsiho blba GB diplomacie. Predtim to byl Chamberlaine, to byl ovsem gentleman a ne buran jako Johnson.
  Co k tomu dodat. Jsou to pruvodni ukazy kdysi bohateho a sebevedomeho kapitalisty a kolonizatora, ze ktereho se stava nezadrzitelne zebrak, paria Evropy. Jeho kumpan USA ho chce vymenit za Francouze a tak ani nemuze byt ponizeni techhle nabobu vetsi. Anglani ve sve historii odjakziva excelovali ve lhani a zrade svych pratel a spojencu. Tyhle utoky a osocovani Rusu, false flag Skripal byl utokem na Rusko. Jako kazdy hajzl dojdou spravedlive odplaty.

 • Návštěvník - subway surfers

  Really your post is really very good and I appreciate it. It’s hard to sort the good from the bad sometimes.You definitely put a new spin on a topic thats been written about for years.
  subway surfers

 • Návštěvník - *

  Já neříkám, že v minulosti byly "západní tajné služby" plné gentlemenů, ale určitě měly svou profesionální čest a důstojnost a byly respektováníhodným soupeřem. Ale v dnešní době - jak bojovat s někým, jehož metodou je šířit špinavé pomluvy, útočit na ženy, lhát a vydírat?! Tak nízcí lidé si zaslouží jen maximální pohrdání.

  CI5 The Professionals, MI5 The Unprofessionals...
  https://www.youtube.com/watch?v=PCFVEvZvo3g