Většina států NATO se shodla, že v Sýrii by měla vzniknout bezpečná zóna pod záštitou OSN,  výrazná většina členských zemí se shoduje na plánu vytvořit v oblasti mezinárodní bezpečnou zónu. (Krytí neuvěřitelných zlodějen pod záštitou NATO?)

 

Je to zóna na vykrádání Sýrie?

Rusové nejdříve odkryli zločiny, kdy logistika odhalila neuvěřitelné zlodějny celých kolon obrovského množství ropných produktů mířících do Turecka. Po zveřejnění sice Turecko zuřilo, ale nakonec se smířilo s tím, že od Islámského státu, který vykrádal Sýrii už tyto obrovské zlodějny končí.

Pak se stále častěji objevovaly náznaky, že ještě větší loupeže provádí NATO pod rouškou americké armády. A vždy ve veřejnoprávních médiích začali řvát "Stoltenbergové a další vůdci NATO", že je to sprosté obvinění dezinformačních webů, že to je ruská manipulace a vůbec ten Putin je zlo.

 

Neuvěřitelná drzost

Spojené státy americké mají v plánu poslat tanky Abrams do Sýrie, a to na ochranu ropných polí na východu země. Informoval o tom portál Newsweek s odvoláním na nejmenovaného vysoce postaveného představitele Pentagonu. Ta ropa je americká a nenechají si ji vzít. A ta drzá Sýrie si myslí, že v Sýrii ropná pole budou patřit Sýrii, hlásá Pentagon.

 

Skutečná příčina počínání Spojených států

„Skutečná příčina této nezákonné činnosti USA v Sýrii je vzdálena Washingtonem vyhlašovaným ideálům svobody a heslům boje proti terorismu. Jak svědčí snímky kosmické rozvědky MO RF, jak před rozdrcením teroristů IS za Eufratem, tak i po něm se syrská ropa pod spolehlivou ochranou amerických vojáků aktivně těžila a posílala ve velkém množství za hranice Sýrie pro zpracování,“ prohlásil Konašenkov.

Rovněž poukázal, že Washington oficiálně vyhlásil sankce na dodávky ropných výrobků do Sýrie, které platí nejen pro americké společnosti, ale i pro jakékoli jiné.

„Pod ochranou amerických vojáků a příslušníků soukromých vojenských společností se posílají autocisterny z ropných polí ve východní Sýrii tajně do jiných zemí. V případě jakéhokoli útoku na takovou autokolonu se na její ochranu ihned nasazují speciální jednotky a bojové letectvo USA. Mimochodem i samotná těžba ropy se provádí za pomoci zařízení, které bylo dodáno předními západními korporacemi nehledě na všechny americké sankce,“ dodal.

„S ohledem na to, že cena jednoho barelu pašované syrské ropy činí 38 USD, přesahuje roční příjem z tohoto „soukromého byznysu“ amerických státních služeb 30 milionů dolarů.

Kvůli takovému nepřetržitému, nekontrolovanému a nezdaněnému finančnímu proudu bude vedení Pentagonu a Langley ochotno chránit a bránit ropné vrty v Sýrii před mýtickými „tajnými buňkami IS“ donekonečna,“ uzavřel celou věc generálmajor.

https://cdncz2.img.sputniknews.com/images//1087/68/10876869.jpg

Turecko

Už v červnu 2014 právník Ali Ediboglu, zástupce opoziční turecké Republikánské lidové strany oznámil, že Turecko jednorázově zakoupilo z území, obsazených IS, ropu za 800 milionů dolarů. V srpnu téhož roku o pašování ropy ze Sýrie do Turecka informovaly turecké noviny TARAF. Podle jejich údajů je každý den dodáváno nezákonně do země kolem 1500 tun pohonných látek, což odpovídá 3,5 procenta denní spotřeby v Turecku.

Po odhalení Ruskem byl několik měsíců dokonce vojenský spor mezi Tureckem a Ruskem. Razantním zakročením Ruska však vykrádání Sýrie Tureckem skončilo a tisíce kamionů přepravu ukončily.

Nyní Rusko odhalilo další loupeže USA. Je strašné, že tato "údajně" demokratická zem krade po celém světě, iniciuje rozvraty a ostatní obviňuje za pomoci CIA a státní americké propagandy že prý Pentagonu, tomu chudáčkovi všichni ubližují. 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Ja

  USA podporou a vyzbrojovanim teroristu IS a 'demokraticke Syrske armady' proti Asadovi se dlouho pokousely Asada odstranit. Rusove jim v tom zabranili, nenechali padnout sveho spojence Syrii. Po zniceni Syrie plosnym bombardovanim skrze letadla USA a NATO uvalily USA a EU na Syrii sankce, aby se zeme nemohla naprimit a zacit s obnovou. Syrska vlada totiz oznamila, ze nebude davat zakazky firmam tech statu, co Syrii znicily. Aby toho nebylo malo, kradou neustale USA a NATO zeme (drive i Turecko a IS) suroviny Syrie tim, ze okupuji jejich ropna pole a tvrdi, ze je chrani pred IS. Cely svet vidi a zna ted toto olupovani Syrie Spojenymi staty teroristickymi z USA!

 • *

  V odpovědi na: Ja

  To je dílo mezinárodních banditů Obamy a Hillary Clintonové.

 • *

  Pravda vítězí? Měli byste si ale přiznat, že česká armáda aktivně pomáhá USA okupovat Afghánistán, takže je Česko čestná země a Češi čestný národ? Toto angažmá stálo české daňové poplatníky už 20 miliard korun. Za socialismu jsme v Afghánistánu nebojovali a nikoho by to ani nenapadlo.

  Premiér Miloš Zeman vyslal v roce 2002 do Afgánistánu českou polní nemocnici MASH, tak to bylo O.K., jenže nemocnice zde skončila v roce 2008.
  Čeští vojáci nasazení od roku 2004 do přímého boje: 601. skupina speciálních sil, Útvar speciálních operací Vojenské policie SOG, tzv. provinční rekonstrukční tým...

  Česko nabízí Američanům elitní bojovníky (28. října 2005)
  Nejelitnější bojová jednotka české armády zřejmě vyrazí znovu do akce. O možném nasazení 601. skupiny speciálních sil v Afghánistánu jednal v Pentagonu ministr obrany Karel Kühnl (US-DEU) se svým americkým protějškem Donaldem Rumsfeldem.
  Topolánek (ODS) nečekaně navštívil vojáky v Afghánistánu (8. května 2008)
  "Dnes je 8. května a Česká republika slaví konec druhé světové války. Přijel jsem za vámi, protože tady válka neskončila. Věřte mi, není těžší rozhodnutí, než vyslat české muže a ženy do války. Nikdy bych vás sem neposlal, kdybych nebyl přesvědčen, že tato mise má smysl. Jsem hrdý na to, jakou tady děláte práci," řekl vojákům Topolánek (ODS).
  http://www.natoaktual.cz/topolanek-necekane-navstivil-vojaky-v-afghanistanu-fyc-/na_zpravy.aspx?c=A080509_060159_na_cr_m00

 • *

  V odpovědi na: *
 • Ja

  V odpovědi na: *

  Armada, kterou platime z hasich dani ma v prve rade chranit nasi zemi a nase obcany. I pred novou vlnou muslimskych primitivnich najezdniku do Evropy, kterou organizuje cestovka EU komise a zakazuje nam stavet ochranu proti nim na hranicich. Ploty z totality, co tak slavnostne likvidoval STBak Dienstbier by se nam ted hodily, tenktokrat k ochrane proti zlu zvenci!
  Namisto toho jsou nasi vojaci v ruznych Tramtariich po svete a bojuji a umiraji tam za cizi zajmy USA a jeho podrztasky NATO za nase penize! Je treba vymenit nase politicke predstavitele, kteri plni bez odmluvy agendu fasistu USA a NATO v likvidaci vsech, kteri se jim nechteji podridit!!! US spion Koudelka se pysni vyznamenanim CIA hrdlorezu a vrahounu. Neskutecne, co se u nas deje!
  Odkud bere nase zvolena politicka pakaz tuhle drzost jeste nase zoldnere vyznamenavat a platit rodinam dozivotni renty? Upozornuji, ze zoldneri za to nemohou, vybrali si toto povolani a musi plnit rozkazy. Laka je tam dobrodruzstvi a nemaly zold.

 • Wolfram

  USA si "znárodnily" syrská ropná pole.

 • Wolfram

  Tulsi, Tulsi! Trumpe, ty už prezidentem nebudeš, můžeš si sbalit zetě Kushnera a sponzora Sheldona Adelsona a odstěhujte se všichni do Izraele. :-P

 • LO

  V odpovědi na: Wolfram

  Trump je nejpozdeji po bombardovani Syriie po false flagu zvanym 'chemicky utok Asada' stejnym valecnymi zlocincem jako Obama a jeho predchudci! Trump je loutkou globalniho prediktora, ktery se pere s Deep Statem, ale prohravaji vsude. Trump mel zabranit krveproliti v USA obcanske valce. K ni ale musi dojit a doufejme, ze dojde drive, nez budeme zpopelneni v nuklearni valce, kterou vyvola Deep State.