Demokratka Čaputová... A pak se zjistí, že je větší podvodnice než všichni ti, které pozurážela.. Milovník pedofilů a LGBT Soroš přiznal, že k nim přihodil i Čaputovou a to už je silné kafe. Je prý na to velice hrdý. Čaputová by se měla od těch urážek buď distancovat, odmítnout, že ji do prezidentské funkce pomohl Soros, který je v Maďarsku i v Izraeli persona non grata, nebo by měla odstoupit.

LEŽ MÁ KRÁTKÉ NOHY!

 

„Když se podívám na seznam lidí, zemí nebo hnutí, které na mě útočí, cítím, že určitě něco dělám dobře. Jsem hrdý na to, jaké mám nepřátele,“ zdůraznil.

 

Jaderný fyzik Janouch před smrtí přiznal, že špinavé peníze dostávali Václav Havel a další z charty 77 od Open Society Fund, neboli od Sorose.

Že prý koukal na činnost Nadace Charty 77, zajímá ho to a rád by ji podpořil. Pak se na mě podíval a řekl: Kolik chceš?

Jak jste reagoval?
Vyvalil jsem oči a řekl: No, pro začátek deset tisíc dolarů, to by nám hodně pomohlo. On vytáhl z kapsy šek, vypsal ho na deset tisíc dolarů a já ho poslal do naší hamburské banky.

Jak jste se se Sorosem seznámili?

Jak jste se spolu vůbec seznámili?
U Sacharova (Andrej Dmitrijevič Sacharov – sovětský fyzik, disident a obránce lidských práv, nositel Nobelovy ceny za mír, pozn. red.). V roce 1981 jsem byl v New Yorku na recepci u příležitosti oslavy jeho šedesátin.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/rozhovor-frantisek-janouch-nadace-charty-77-havel-soros.A180406_205555_domaci_pmk

Že Sacharov byl stejná špína prahnoucí po dolarech se prostě mluvit nesmí. Cenzura. Dnes se k tomu lepší lidé kolem Havla nechtějí znát. Prý vybojovali Čechům a Slovákům svobodu.

Že šlo o Lucernu, Barrandovské ateliéry a dolary se upozadilo.

Z Havla se stala modla s lavičkou, stolečkem a záchůdkem jako opilcovo doupě, za které si návrháři účtují statisíce.

Dojí opět stát a zemi českou. Prostě lepší elita.

Svý k svému: proto tak Čaputová zbožňuje Havla...

Důkazy se množí

Soros potvrdil, že finančně podpořil Ukrajinu a je pyšný na počet mrtvých, kteří tam pak následně padli. A prý podobně pomáhal Čaputové, aby se stala prezidentkou Slovenska. I masakry na hranicích má na svědomí. Převaděčům posílá peníze. V Mexiku, ve Středozemním moři. Vlastně on ne, to Open Society Fund, neboli Sorosova nadace.  I zde je toto propojení velké, i naši "nezávislí novináři" jsou závislí na Open Society Fund. Náhoda. A ti kontrolují, zda správně mluvíme a píšeme. Co dělá BIS je záhadou.

Je zajímavé, že když se toto na Čaputovou provalilo (přiznal to sám Soros), sami Slováci mlčí jak zařezaní.

 (Pro iROZHLAS  2. listopadu přiznal: Od roku 1992 funguje pobočka OSF i v Praze a prostředky z finančníkovy nadace získala před svým vstupem do politiky také dnešní slovenská prezidentka Zuzana Čaputová. Takže východ se vměšuje do voleb západu?)

 

Dnes je v řadě zemí – včetně rodného Maďarska či Izraele – považován za personu non grata. Stejně tak v Itálii a i v USA je proti němu obrovská petice. Klaus ho vyhodil. Putin ho z Ruska vyrazil...

 

 

František Janouch hrdina Charty 77

(nar. 22. září 1931)

 • Studoval na prestižních univerzitách v Sovětském svazu. Ještě jako středoškolák vstoupil roku 1948 do KSČ.

 • Byl vedoucím oddělení teoretické jaderné fyziky v ústavu v Řeži a docentem na MFF UK. Stal se mezinárodně respektovaným vědcem. Pak prozřel. Dolary zavoněly...

 

A západ si chrochtal. Tady studovali, západu vydělali peníze a vynesli know-how. Tak to má být. Opačně je to zločin. To je ta dnešní demokracie.

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Čaputová ještě nepodala abdikaci?! Kde si myslí, že je, v Africe?!

  Krátká URL:
 • Edd

  Tam sa kokot staraj o svoje Konvičky a samurajov z Kyjova ?

 • LO

  Zidak Havel a zidak Soros, ti dva si rozumneli! Ten dodnes vypravi jak tam propasiroval Havla na prezidenta, Caputovou taky a financoval i puc na Ukrajine. Muj Boze, tuhle madarskou zrudu nikdo nesejme? Ten uz napachal skody svymi penezi, co vydelal na stupidnich Anglanech!

  Krátká URL:
 • *

  V odpovědi na: LO

  Margaret Thatcherová varovala Johna Majora na soukromé schůzce 1. ledna 1991 - měsíc po svém odchodu z funkce premiérky a 20 měsíců před "Černou středou" - že Británie vstoupila do ERM s příliš silným kurzem a varovala, že je zde riziko zopakování historické chyby Winstona Churchilla, který v roce 1925 zafixoval paritu britské libry také na příliš vysoké úrovni, když se Británie tehdy vrátila ke zlatému standardu, a jeho neslavné rozhodnutí vedlo k hospodářské krizi, nezaměstnanosti a generální stávce v roce 1926.

  "Ale zatímco Major uspěl v potlačení inflace, k čemuž napomohla disciplína členství v ERM, varování Thatcherové, že Británie se připojila příliš vysoko, bylo potvrzeno, když přišla Černá středa 16. září 1992. Británie utratila 16. září 1992 více než 6 miliard GBP, když se pokusila a nedokázala udržet libru v úzkých mezích ERM. George Soros byl označen za muže, který zlomil Bank of England poté, co za jediný den dosáhl zisku 1 miliardy GBP."
  Thatcher warned Major about exchange rate risks before ERM crisis
  https://www.theguardian.com/uk-news/2017/dec/29/thatcher-warned-major-about-exchange-rate-risks-before-erm-crisis

 • LO

  V parlamentu EU za prava Slovaku bojuje jedina strana - Kotlebovci! Na Youtube je nekolik videi s ing. Uhrikem. Cesti vyzirkove tam jsou zticha, protoze za ty platy poslancu jsou koupeni. Nikde by tihle smejdi nevydelavali tolik jako tam! Takhle si legalne EU korumpuje a kupuje poslance a dela z nich kyvajici loutky co schvaluji vsechno.

  Krátká URL:
 • Wolfram

  Reakcionářskou Chartu 77 platili Soros a CIA a ještě se tím Soros veřejně chlubil a chlubí i dnes! To je výsměch! 1989 byl Sorosův a Havlův majetkový převrat!
  George Soros říká ve své knize "Soros on Soros: Staying Ahead of the Curve" (1995) na straně 132: "Jak jsem řekl již dříve, podporoval jsem disidenty z Charty 77 pprostřednictvím nadace ve Švédsku od roku 1980. Celkem jsem jim dal zhruba 3 miliony dolarů, byl jsem jejich hlavní zdroj podpory."
  "As I said earlier, I had supported the dissidents of Charta 77 through a foundation in Sweden since 1980. Altogether I gave it some $3 million. I was its main source of support."
  https://www.sedgeberrowbooks.co.uk/assets/images/product/021769.jpg

 • *

  V odpovědi na: Wolfram

  Zidi maji vsechno v ruce. I to, co se vsude deje ve svete. Protokoly sionskych mudrcu uvadeji, jak Zide zotroci lidstvo. Neni to zadny podvh. jede se podle nich a cilem je NWO. Zide ovladaji banky, koncerny, vlady, media, parlamenty. Mame pouze zdanlivou demokracii a svoboda nazoru je omezovana, trestana. Kapitalismus se meni v socialne-fasistickou diktaturu pro normalni plebs. Zmenam ve spolecnosti ve smeru NWO napomahaji zide podporou 'hnuti', ktera ridi a financuji.
  Ovladnuti medii zidovskymi agenturami a magnaty znemoznuje kriticky vyvoj spolecnosti. Je nahrazen lzemi, zamlcovanim a dezinformacemi. Weby snazici se o pravdive informace jsou oznacovany za dezinformacni a jejich financovani je i politiky vsemozne zabranovano. Antisemitismus je potiran zakony, ale sili, protoze si lide zacinaji uvedomovat, ze jsou pouze statisty ve hre rezirovane svetovym sionismem. U nas byla po sametu ideologie rude hvezdy nahrazena ideologii hvezdy bile ze vsemi dusledky.

 • Ja

  V odpovědi na: Wolfram

  Vsak taky se podle toho OF a Havel chovali. Meli plne suple zapadnich valut a holdovali chlastu a koureni amerik. Meli se jak prasata v zite a lide si mysleli, ze jsou altruiste. Potrebnym a pronasledovanym signatarum nedali nic, ani kdyz je o to pozadali. Samet byl podvodem a zidy rizenym mirovym prevratem CIA, KGB a komunisticke strany SSSR, ktera ho dovolila. KSC ztratila podporu bodaku z SSSR a musela vyjednavat. 17 listopad bylo rizene divadlo a zmlaceni studentu melo vyhnat lidi na podporu do ulic. Naivni Gorby vse zavrsil predanim DDR a vychodniho bloku na sliby US zidaku, kteri se mu pak vysmali a smejou dodnes, jak byl hloupy a duverivy.