Slibem nic nezkazíš, nikomu neublížíš a hloupé potěšíš. Tak nám zase nakoupila EK 300 milionů dávek vakcíny, které nikdo neviděl, dokonce ani neexistuje. Ale až bude, tak budeme šťastně žít až do smrti.

 

Komu hráblo?

Milí spoluobčané, pošlete do Bruselu zálohu a Brusel vám pošle prázdné lahvičky na vakcíny proti koronaviru. Chcete deset, sto? Žádný problém, i název už je. AZD1222 se jmenuje. Ručně si to můžete na lahvičku dopsat.

A víc můžete brát. Hlavně si připravte fiňárky. Vlastně vy ne, vláda to za vás zacáluje. Přece je lepší zaplatit drahý, který neexistuje, než levný z Ruska, který se už začala vyrábět.

Komise už koncem července oznámila, že úspěšně uzavřela úvodní fázi jednání se společností Sanofi-GSK, ve čtvrtek pak dosáhla stejného pokroku s americkou firmou Johnson & Johnson. Od první z nich chce zakoupit 300 milionů, od druhé pak 200 milionů dávek s předkupním právem na dalších 200 milionů. "Intenzivní jednání komise přinášejí  výsledky," komentovala uzavřenou dohodu o budoucím nákupu neexistující vakcíny šéfka unijní exekutivy Ursula von der Leyenová.

 

Konečné dohody s nimi však zatím nepodepsala.

Důvod je jasný: ve světě (na západě) zatím neexistuje schválená vakcína proti nemoci covid-19, kterou způsobuje nový typ koronaviru.

Teda mimo ruského, levného, ale to bychom západ poškodili. Musíme nakupovat drahý ze západu.

Neexistující!

 

Ale prý když Bůh dá, i motyka spustí a třeba tam někdo něco nalije.

Jenom vzpomínka: mnoho lidí si před časem nakoupilo "lék na prasečí chřipku". Tamiflu se jmenoval. Dnes ho má mnoho lidí v šuplíku. Bratru za 1100 Kč. Řekněte jim, ať si předplatí další lék z Británie a USA bratru za lidovou cenu 75000Kč. Prostě slibem nic nezkazíš a nikomu neublížíš a hloupé potěšíš.

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Nekupovat vakcinu

  pouze z politickych duvodu z Ruska je zlocin, ktery bude Cesko stat spoustu zbytecnych umrti a onemocneni lidi v pracovnim procesu.
  Kdo si tihle zodpovi, to chci videt!
  Tady uz nejde o miliony, miliardy, ktere nekdo ukradl nebo prosustroval, tady jde o zdravi naroda, vy havloidni proamericky smejdi!!!!

 • *

  V odpovědi na: Nekupovat vakcinu

  Ale klid, my jsme očkovaní BCG vakcínou proti TBC, nás se koronavirus nedotkne ani prstíčkem.

 • To vidime denodenne jak

  V odpovědi na: *

  nakaza stoupa!

 • *

  Globalisté asi plánovali něco jiného. Protože vakcínu ještě nemají a Sam Smith & Demi Lovato natočili olympijský klip k písničce I'm Ready, premiéra: 16. 4. 2020 = tzn. nevěděli, že olympiáda vTokyu bude zrušená.

  Bill Gates před dvěma lety, v dubnu 2018: "Nemoc jako pandemická chřipka 1918 by mohla zabít 30 milionů lidí během 6 měsíců. Nová nemoc možná nebude chřipka, ale něco, co jsme ještě nikdy neviděli. Svět by se měl na to připravit jako na válku," řekl Bill Gates na konferenci v Londýně.

  BUSINESSINSIDER: Bill Gates thinks a coming disease could kill 30 million people within 6 months — and says we should prepare for it as we do for war
  https://www.businessinsider.com/bill-gates-warns-the-next-pandemic-disease-is-coming-2018-4

 • Michal dnes řekl:

  "Bill Gates se dožaduje soudní imunity na veškeré aktivity spojené s jeho novou vakcinační kampaní na COVID-19. Ukazuje se, že ty vakcíny tedy nefungují, nebo fungují přesně obráceně, jak by měly. No a jsou buď neúčinné, zbytečné nebo předražené. Je tedy s podivem toho, že evropští politici vyhazují desítky, stovky, možná tisíce miliard za vakcíny, které ještě ani neexistují, a přitom když se podíváte do statistik úmrtí, tak zjistíte, že letošní letní sezóna je pro lidi v Evropě velmi příjemná, protože se umírá méně než loni a předloni. Sice nepatrně, ale méně. A to tu máme pandemii, tak jak může být někde pandemie, když se tedy neumírá. Pokud bude tento stav nadále trvat, tak je zřejmé, že vás tady politici pořádně podvedli. Tak ten podzim bude velmi zajímavý, tak uvidíme. A ty nové výzkumy jsou značně jiné ty první výzkumy, které byly, které prokazovaly, že ta nemoc je nepříjemná, hrozná a vraždící a nyní se objevují jiné výzkumy, že tomu tak není. Navíc se objevují průzkumy, že na ty vakcíny bychom si tedy měli dát pozor a zejména bychom si měli dát pozor, proč v USA musíte dál souhlas a v Evropské unii se vás nikdo nehodlá napříště ptát. Takže vám ty nanočásticové látky LNP chtějí povinně nacpat do těla. Asi by to měl někdo velmi rychle začít zkoumat, než vám začnou podávat ty injekce."
  MaP 546 Očkovací skandál. Robert F Kennedy Junior se pustil do Billa Gatese a Anthonyho Fauciho!
  •15. 8. 2020
  https://www.youtube.com/watch?v=3XyZLmldUZ4

 • Je treba vyckat, jak funguje

  Sputnik V. Je to jina technologie vakcin na zaklade Adenoviru, vyvolavajicich rymu a naclazeni. Zapad dosud pouziva technologii zaklade oslabenych viru z krys a opic. Podobna technologie jako ma Sputnik V je ve vyvoji i v jinych zemi. Rusko provadi posledni fazi testu primo na dobrovolnicich.
  Mne osobne jsou sympatictejsi tablety proti COVID-19. Ockovat se nedam zadnou vakcinou.