Fraška v Bruselu: odstoupí na protest Jourová, která už má dnes plat cca 750 000 měsíčně, jak uvádějí některé zdroje? Ještě nedávno měla 500 000 měsíčně a to jí bylo málo. Přitom, by bylo logické snížení platů, kdy Velká Británie končí!

Evropská lidová strana (ELS) chce vyloučit ze svých řad jeho stranu Fidesz. Po jednání s předsedou maďarské vlády to dnes v Bruselu řekl předseda nejsilnější frakce v Evropském parlamentu Manfred Weber. Budapešť by podle ELS měla přestat vyvíjet tlak na vysoké školy financované ze zahraničí.

 

Ve středu Maďarsko dostalo od Evropské komise měsíc na vysvětlení svého nového zákona o vysokých školách, který podle komise není v souladu s unijními pravidly a svobodami. Přitom tuto bruselkou partičku, ve které jsou i TOP 09 a KDU-ČSL nezajímá, co Soros provádí všude, kde se objeví a jak se snaží zlikvidovat vlády, které mu nejsou po chuti. "Jasně jsme dnes dali najevo, že nemůžeme takové útoky v rodině ELS akceptovat," řekl předseda nejsilnější frakce v Evropském parlamentu Manfred Weber po setkání s Orbánem, které se konalo před dnešním mimořádným summitem EU v Bruselu.

 

Vážně se u nás nenajde strana, která Orbána podpoří? Přece je do očí bijící, že stejně jako Václav Klaus i Orbán v Bruselu říká pravdu a to se samozřejmě šmejdům, kteří bobtnají za naše peníze, nelíbí. A co hrdina Kalousek či jeho partička. Mlčí? A co slavní křesťané v KDU-ČSL. Mlčí? Přitom se dušují a zaklínají, že jsou tam jejich členové pro nás a ne my pro ně, aby dostávali funcionáři plat! Královský...

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Wolfram

  SLÁDEK ORBÁNA OKAMŽITĚ PODPOŘIL!
  "Soros bude s největší pravděpodobností i se svojí školou, která podkopávala demokratický režim, vychovávala multikulturní aktivisty a zajišťovala neustálý příval přivandrovalců, Viktorem Orbánem za aplausu většiny Maďarů, vypovězen z Maďarska."
  "Orbán vyprovodí Sorose, tomu se však dostalo vřelého přijetí od Babiše a Drahoše. To se nám to skutečně hezky rýmuje. Jak Babiš, tak Drahoš totiž bleskurychle nabídli Sorosovi a jeho škole útočiště v České republice. V případě, že Babiš zvítězí v říjnových parlamentních volbách, přesune se Soros se svojí bandou šílených multikulturalistů, vykalených debilů a zhulených feťáků do naší země. Evidentně nemá místní oligarcha ještě dost a žádné peníze mu nesmrdí. Vědátora, který právě vypadl ze skleníku Akademie věd, nemá cenu komentovat. Kdo tohle chce, volí Babiše, nebo jeho nastrčené nohsledy vydávající se za referendové vlastence (Okamura hlasuje často s Babišovci - pozn.) Jasně si řekněme, Soros je zlo, které nemá v naší zemi co pohledávat. Nebudeme si zde podporovat pátou kolonu v jejímž čele stojí zrůda, která zcela úmyslně podkopává vliv Západu, rozkládá demokratické země, útočí na finanční trhy, podporuje uprchlickou vlnu a podílí se na šíření dezinformací prostřednictvím jím ovládaných médií. Místo přesunu zbytečné školy do Prahy, by se měl pan Soros přesunout za kolegou Davidem Rockefellerem a dát všem slušným lidem už jednou provždy pokoj."

  Celé vyjádření předsedy Sdružení pro republiku:
  https://www.facebook.com/sladek.miroslav/posts/1675835019382994:0

 • Jirka

  Soros je nesmirne zlo, reprezentujici zidy inscenovany NWO. Orban je stestim Madarska, i nasim. Nepousti cmoudy dal. Orban se dostal k moci diky zhrouceni socanu. Tentyz scenar se muze konat i u nas. Zalezi jenom na volicich.

 • Petr

  Pan Soros by se mel sam presunout tam, kam uz davno patri. Do pr..le!!

 • Vlasov

  Jasný proruský web,nic víc.