Dramatické osvobození Plzně, kdy zemřel jeden americký voják díky opilosti z nudy, má další děj. Nejdříve netradiční dárek pro amerického prezidenta George Bushe připravila ministryně obrany Vlasta Parkanová. Společně s hudebníkem Janem Vyčítalem nazpívala song na oslavu amerického radaru.

Parkanová doufala, že CD předá šéfovi světové supervelmoci při úterním jednání české a americké delegace na Pražském hradě.

Ostuda, trapas, hnus! Jako komunistický častušky, jen v  bleděmodrým :-(
 

9

Ježíš tohle mi zas zvedlo žluč, oběma vylískat, nakopat do prdele a pověsit za vlastizradu !!!!

Rok se sešel s rokem a...

Plzeň – Radnice si sama obstará kámen na nový pomník Díky, Ameriko! Nechá si ho přivézt z Francie konkrétní firmou, na což už zastupitelé schválili výjimku ze zásad zadávání veřejných zakázek.

Dokonce dodavatel kamene se už nemusí soutěžit. Prý žádný vhodný nikdo nenabídl. Teď je postup jiný – až bude mít Plzeň kámen doma, což by mělo být podle technického náměstka primátora Pavla Šindeláře (ODS) zhruba do dvou měsíců, vysoutěží firmu, která pomník postaví. Na květnové Slavnosti svobody by mě stát.

Šaškárna, jakou nedělali ani bolševici. Ti tomu pouze nedávali důležitost, byť opilý americký voják, který zemřel a žvýkačky z USA by si to zasloužily...

 

A jak na to reagovali lidé? Zatímco Parkanová a Vyčítal se odvařili, Evropské hodnoty to povzbudilo. Jedou do Francie pro kámen.

 


Zdroj: http://plzensky.denik.cz/zpravy_region/pomniku-diky-ameriko-jde-o-cas-kamen-dorazi-z-francie-20170910.html


Zdroj: http://plzensky.denik.cz/zpravy_region/pomniku-diky-ameriko-jde-o-cas-kamen-dorazi-z-francie-20170910.html

 

 

Originál k autentické, neprolhané události, kdy USA šílely, že nevyhrály a nebyly první!

 

Takže tak mohutné oslavy si Plzeň zaslouží, opilý voják ze 16. divize, který padl (alkoholem) byl americký voják a šeříky budou nosit na hrob na věky věků. Wikipedie do toho zahrnuje vše, takže je pravdou, že ztráty Pattona byly v Plzni obrovské:

 

Zabiti v akci (KIA): 4 muži

Zraněni v akci (WIA): 28 mužů

Zemřelí na následky zranění: 1 muž

No nic, srovnávat to s východní frontou to dokáží pouze ti "pravdomluvní z mainstreamu". Na druhou stranu i ten, co SSSR nenáviděl, musí uznat, že fraška kolem americké armády v Plzni je horší, než bolševické utajování.

 

Lze se divit vnučce Pattona, že jsou jí oslavy bez Rudé armády trapné?