Po čtyřech létech? Je jisté, že státní zástupce lhal, podváděl a zneužil vše, co se zneužít dalo. Přesto si vesele obviňuje dál, celá parta je beztrestná a vše platí daňový poplatník. Co dělá Bradáčová a Zeman, ten nejvyšší právní konstrukt? Proč si toto nepřehrají? Co dělali ochránci západní svobody, kritizující Rusko a prý šílené justiční poměry?

 

Připomínáme - kdo víc lže - a co je skutečná konspirace

A pan majitel České televize Václav Moravec se ptá Nejvyššího státního zástupce Zemana,  zda politické komise splnily svojí funkci, načež pan Nejvyšší odvětí, že je to smutné, protože z primárního vyšetřování policistů výsledkem komise bylo, že dala podnět jak omezit působnost státních zastupitelství a dnes opět Plíškova komise zajíždí do státních zastupitelství, aniž prošetří Přibyla, takže je z toho Nejvyšší trochu smutný  a to, že máme nezávislá státní zastupitelství ( třeba jako Ištvan) je velká (prý) deviza.

 

 

Jak se dostala ČSSD k moci?

 

 

 

 

 

Poslouchejte pozorně! Dnes už víme...

Byl to hoax a fake news. A tak se dostal Sobotka a ČSSD k moci!

Když si to obyčejný občan pustí po čtyřech letech, musí mu mrazit v zádech.

A jak se z toho vykroutil?

„To už jsem zodpověděl tisíckrát: My jsme podávali informaci o tom, co při těch prohlídkách bylo nalezeno nebo zajištěno – mobilní telefony, listiny a já nevím, co všechno - a novináři (?) si z toho vyzobli peníze a zlato a začali tím šachovat,“ brání se Ištvan.

Ištvan totiž odmítá názor, že měli tušit, že když zmíní miliony, tak je jasné, že si editor vybere do titulku ty desítky milionů. A že vznikne dojem, že ty miliony patřily Janě Nagyové nebo těm třem poslancům. „Ale to nikdo z nás neřekl, to bylo Rádio Jerevan. Tak co po mně chcete, abych nesl zodpovědnost za všechny hříchy světa?

Co zbývá, než si z naší  prapodivné části justice dělat legraci, i když děsí...

 

 

Jak krásně vzkvétá naše zem plná slušných (j)elit!