Ale je jedno, které jméno se vysloví: prostě ČSSD byla záštitou nesvobody v České republice a všude měla obsazena klíčová místa: navíc v čele partu proti alternativním zdrojům s Jakubem Jandou a Romancovovou. A strašné je číst zoufalé výkřiky na hloupé voliče, co volili jinak, než si mainstream přál.

 

Jenomže!

Co bránilo i ODS, aby na tvrdo řekla: my chceme Evropu, ale nikoliv Brusel, který nás vydírá a žádá výpalné?

Co bránilo i ODS, aby na tvrdo řekla: ale chceme i obchod i s Velkou Británií, Ruskem či Čínou.

Co bránilo i ODS, aby se zastala lidí, co mají strach o své děti, pokud tam řádí romská menšina?

Byla podělaná až za ušima, když ČSSD vyrukovala s xenofobií, rasismem, výhrůžkami, Lidovými milicemi a Šabatovou s Jakubem Jandou a Dienstbierem!

Místo 20% má umolousaných 11%. S odřenýma ušima. Díky Klausovi mladšímu. A opět tam jsou Němcová a Černochová, protože i ony mají správné hodnoty. Pár lidí proevropských je zakroužkovalo, většinu tyto dámy (nejen) odradily. V čele s Fialou. A Fiala jásá.

 

 Co dělali demokratické strany, když se děti majority třásli ve třídě s minoritou a strachy zoufalí rodičové je houfně přehlašovali do jiných tříd? Nechali Šabatovou, Dientsbiera, ROMEA.cz, Marksovou, aby si sjednali neziskové organizace k potírání údajného rasismu, kterým byl strach z okrádání, přepadávání a demolování okolí.

Co dělali demokratické strany, když další demokratická strana trestala policisty, pokud oznámili, že účastníkem loupeže je Rom a veřejnost žádala statistiku, kdo co kde kdy udělal? Pravdivě a otevřeně?

NÍC, NIC, NIC!

Tak kdo je skutečná, demokratická strana?

 

V roce 2000 před vstupem do EU skončila svoboda slova v České republice a cenzuru převzal mainstream!

Kde jsou demokratické strany, aby hájily svobodu slova? Kdo platí Lidové milice ministerstva vnitra, které vytvářejí seznamy nepohodlných jiných názorů a připravují tresty? A to nemluvě o manipulaci prosperity, kterou vedl premiér Sobotka. Že v tom jede i Babiš? Samozřejmě, ale jedno po druhém. Nejdřív dostali padáka strůjci cenzorů a propagátoři dotací, příští kolo musí být volební likvidace těch, co lžou, podvádí a přihrávají si peníze z dotací do své kapsy.

První kolo dopadlo na výtečnou: pokud strany, co zvítězily, svůj slib splní. Vyženou svinským krokem ty, co brání svobodě slova a dělají seznamy lidí s jiným názorem, jako to dělala STB, či gestapo.

Zatím to fungovalo stylem starého vtipu: chlap vyskočí z mrakodrapu a u každého patra volá - ještě žiji, ještě žiji. Zastánci jednotné Evropy řvou: ještě tam atentáty nemáte, tak co si dovolujete se preventivně bránit? A nikdo z demokratických stran neřval: právě proto, že si bráníme korunu a bezpečnost, hrozba není velká. Připusťme, že toto Chovanec navenek tvrdil. Ale vnitřně připravil systém, který tuto údajnou xenofobii a údajný rasizmus v blízké budoucnosti potře.

 

Důkaz? zde!

 

 

 

Je čas, abychom i u nás obnovili správu věcí veřejných a nic netajili:

Merkelová: Kriminalita migrantů nesmí být v Německu tabu

O problematice kriminality žadatelů o azyl mluvila v sobotní televizní debatě s občany kancléřka Angela Merkelová. Podle ní v Německu nesmí být žádná témata, která jsou tabu, včetně právě kriminality migrantů.

„Chci mít společnost, kde mluvíme o všem,“ uvedla Merkelová na otázku týkající se kriminality migrantů. V jejím pozadí stála statistika bavorského ministerstva vnitra, podle níž počet případů, v nichž jsou podezřelými žadatelé o azyl, uprchlíci před válkou nebo cizinci, kteří mohou dočasně v Německu zůstat, se zvýšil dokonce o 91 procent ze 66 na 126 případů.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/znasilneni-hohenkirchen-siegertsbrunn-fcq-/zahranicni.aspx?c=A170917_170037_zahranicni_mok

 

 

A dokud se k nám demokracie a svoboda nevrátí a naopak ministr vnitra bude dávat finance těm, co budou šmírovat a práskat jako Evropské hodnoty (a nikdo neví, co těmi hodnotami myslí) a televize za naše peníze bude obsazena jedním, neomylným názorem, nazývat tyto strany demokratickými je morální a občanský zločin!

 

Pak se někdo diví, že se do parlamentu dostali na protest pošuci Piráti, Klinika a Antifa? K čertu, dokud se čest a pravdomluvnost nevrátí do demokratických stran, pošuci budou velet: "Klinika, Antifa a mariánka vpřed"!