Zoufalé výkony biatlonistek a biatlonistů mají svůj důvod: doping Ruska. A nekompromisní Koukalová stojí v čele. Ta nenávist antiruská kavárenská je až za hrob. A každý normální chtě nechtě se jich nakonec musí zastat. Rusky totiž dělaly to, co naše Kvitová, to co Norky a další až po Američanky. Rozdíl je v tom, že dolar ještě něco znamená, zatímco rubl se hrabe ze dna. A koho chleba jíš, toho píseň zpívej.

 

 Jistě, koho by nenaštvalo, když dřu jak mezek, někdo si vezme "pár bobulí" a jede jak z partesu. A vítězí.

 

Jenomže pak je zde ještě jeden rozměr. Vidíme "nabušené" dámy, které se údajně vypracovaly. Vidíme dokonce černého chlapa s manželkou, který se hlásí ke třetímu pohlaví a poráží světové sprintérky. A co čert nechtěl, ty nabušené dámy jsou také z jednoho týmu. Norského. Ale ty jsou na "správné straně", tak si vylijeme zlost na Ruskách. A co třeba supersvalnatá Williamsová? Prostě se jim špatně dýchá, tak podpůrný lék je super. A to už ani nemá cenu psát, že údajná žena Semenya si v den svých 26. narozenin - atletka s postavou zdatného chlapce splnila svůj sen a konečně si vzal svoji dlouholetou partnerku Violet Raseboyovou. Svět se stal potrhlým...

https://cdn.i0.cz/public-data/05/9f/90d761a33df08f5f0db198825363_w1290_h812_gd1e937a0673611e6a4100025900fea04.jpg?hash=ef22418e8c8eba078278ddb9002cedfd

 

Koukalová obhajuje své názory

My mezi sebou navíc často poznáme podezřelé sportovce. Všichni navzájem sledujeme své běžecké časy, výkon měříme na procenta, je to často velká matematika. Měli jsme podezření, ale bez důkazů jsme dlouho na nikoho neukazovali. Ale teď už je těch důkazů víc než dost.“ Není to tak, že dopovat je normální a všichni jsme se spolčili proti Rusku! Rusko se stále neomluvilo, nespolupracuje a vynucuje si vše z pozice síly a vydírání. Proto chci radši olympiádu bez něj. Cítím jako povinnost dát najevo, že tohle chování není normální a nesmí projít jen tak.“

 

A Kateřina Neumannová se směje

Norští běžci na lyžích na světovém šampionátu dokázali, že jsou v posledních letech absolutními vládci tohoto sportu. V Lahti završili mistrovství se ziskem sedmi zlatých, třech stříbrných a pěti bronzových medailí. Jenom je malý problém: v Norsku je tak "zkažená příroda", že všechny musí mít podpůrné prostředky na dýchání. Ne doping, ale podpůrné prostředky. To, co braly Rusky, dal západ na index. To, co berou Norky, na indexu není. A to je ten fígl, co se vymyslel proti Rusům. Všichni berou bobule, ale Rusko to nekupovalo ze západu, ale mělo své.

 

A jsme doma.

"Stál jsem na posledním mezičase a úplně jsem slyšel, jak měla přibíhající Justyna (Kowalczyková) těžký dech. Další zdravé holky také sípaly. A pak mě míjela Björgenová. Astmatička, jejíž dech přitom nebyl skoro vůbec zrychlený," stěžoval si před šesti lety na MS v Oslu trenér Polky Justyny Kowalczykové, když ji právě Norka dvakrát porazila. "Ano, jsou často v podezření z dopingu, v krátkém trestu byl Sundby, teď je Johaugová, ale léky na astma může užívat každý. Norové mají výborné lékařské zázemí, a pokud je tu tahle možnost, bezezbytku ji využívají," svěřila se pro média  dvojnásobná mistryně světa a olympijská vítězka z Turína Kateřina Neumannová. Jako častí astmatici umějí seveřané využít povolených látek pro zlepšené dýchání.

 

Takže když Koukalová žasne, proč jí lidé nadávají, když sport má být čistý a ona se tvrdě za vyloučení "proklatých Rusáků" postavila?  Proč jí někdo inteligentní neřekne: "Milá Koukalová, kdo by jel na mistrovství světa či na "Hry", když by byli všichni "nečistí" vyřazeni(y)? Pokud budeš bojovat za čistotu všech, budeme držet palce a mnozí pomáhat. Ale takto selektivně patříš k lidem, kteří jsou pouze opovrženíhodný."

 

 

Jenom namátkou, že metody vymýšlí celý svět a škála je nepřeberná - ale vždy náhodou

 Třináctiměsíční trest pro Therese Johaugovou za doping: pozitivní test na steroid clostebol.

Česká tenistka Barbora Záhlavová-Strýcová (26) dostala půlroční distanc za doping. V těle jí byla nalezena zakázaná látka sibutramin.

Sara Errani:  italské tenistce letos v únoru v moči zakázanou látku letrozol,

 Ital Danilo Di Luca měl  pozitivní test na EPO.

 Tim Montgomery a Chryste Gainesová, Dwain Chambers či Kelli Whiteová, Carl Lewis, Ryan Braun, Ben Johnson,  Florence Griffith-Joynerová,  Lance Armstrong a další a další....

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Dan

  Tohle vylouceni Ruska ma za cil Rusko ocernit, dehonestovat a ponizit. Dukaz ponizeni je, ze Rusove, co byli clean nesmeji startovat pod vlajkou sve zeme. To je potrestani tzv. kolektivni vinou, kterou sam zapad jinak odmita.
  Pres zpravy vsech komisi tam doping ale byl, jenom Rusove ale byli ovineni. Proc? O tom nemluvi ani reporteri Cro, ackoliv to vedi, jenom nam to zatajuji. No proste zumpa. Cela vec byla pripravena. Sef ruske laboratore, ktery o vsem vedel prebehl za penize na zapad, zije tam v prepychovem byte a na kameru rika, ze nema co jist. Nakalel za dolarky do vlastniho hnizda a umoznil diky americkemu vlivu ve vsech organizacich toto krute potrestani pouze Ruska.
  U zapadnich atletu jsou nalezene drogy omlouvany uzivanim prostredku proti nachlazeni a sportovci tak mohou legalne dopovat dal a i vitezit. Kolikrat nejsou nove latky schvalne na seznamech zakazanych. Nove drogy jsou vzdy par kroku pred jejich vzetim na seznamy zakazanych drog.
  Tak a ted jsme u toho. Jde o prachy, tady i o politicky motivovane rozhodnuti rusofobu, Rusy ztrestat, pomstit se jim. Zradce Ruska co utekl do USA dostal zaplaceno. Ted ho odkopnou jako prasivce a v Rusku taky. Tim to skonci. Doping na zapade ale pojede dal, bez trestu a skandalu. Jako u Armstronga trvalo to leta a jenom diky houzevnatosti Francouzu to bylo odhaleno.

  Krátká URL:
 • goal

  V odpovědi na: Dan

  Thanks for sharing the information it was very helpful for me run 3 online

 • Kasey

  Norští běžci na lyžích na světovém šampionátu dokázali, že jsou v posledních letech absolutními vládci tohoto sportu.
  reviews rabbit