Karty jsou rozdány, kdo je na tom líp? Hezké je od ministra Dienstbiera, jak celý pátek tvrdil, že se stará s Marksovou o vzdělání, tudíž má mít křeslo zaručeně jisté. Že se stará o to, aby měly menšiny klid na práci, a proto prý s Kocábem vystěhovali starousedlíky z Matiční, což byli rasisté, neb si zoufale chránili svůj majetek.

 

Samozřejmě pomáhat se slabším má a to žádný slušný občan nezpochybní

Ale určitě ne tím, že když rodina rozkrade, rozmlátí a zdevastuje nový byt, aby Žít Brno a Dienstbier s Marksovou a Šabatovou oznámili vznik projektu: milí občané, v Matiční se podařilo vystěhovat všechny starší občany a nyní se pokusíme o větší projekt: uvolnit celé Brno. Pokud se všichni lidé odstěhují z Brna, tak nás Evropská unie pochválí a my můžeme firmě politické Žít Brno vyplatit řádné odměny z dotací. Toto je těžká a náročná práce, vyhnat starousedlíky z Matiční nebylo příliš složité. Tam se jednalo o ulici a půl. Ale vystěhovat starousedlíky z Brna bude jiné kafe. Bude to projekt na několik let. A za to nám musí vyplácet občané Brna a celého státu řádné odměny...

 

Matiční a dáme nové byty

 

Ne, to není rasistický vtip a dost ironie...

To se skutečně v Ústí nad Labem stalo a v Brně projekt začíná. Je jasné, že veřejnost citlivě vnímá, když Kocáb ostatní nazýval rasisty a když mu nabídli čistý byt, aby byl týden s nepřizpůsobivými, nebo nakonec alespoň jeden den, dostal těžký průjem a nemohl vycházet z domova. Lejla Abbasová tam jenom zaskočila. Že Dienstbier, Šabatová a Marksová se štítí nepřizpůsobivých a byť ostatní nabádají, aby nebyli rasističtí a nepřizpůsobivé přijali mezi sebe, sami se tak nechovají a když Marksová a Dienstbier dorazili mezi místní, dělali zoufale vše, aby se ničeho nedotkli, zatímco obyčejným občanům vyhrožují trestem, pokud s nimi nebudou sdílet dům, školu či wc.

A to je voda na mlýn Babiše, který dokonce špinavé a smradlavé, neuklizené domy navštívil a řekl to, co řekl, aby se následně přátelé Dienstbiera do něho nepustili, že je rasista, neb špína a smrad prostě špína a smrad dle multikulturních není.

 

Prostě lež má krátké nohy, i když ta genderově-multikulturní má přibližně období jako byl vtip, kolik let je dočasná okupace Československa. Výpočet byl nakonec jasný: jednotka dočasnosti je 21 let.

 

 

Samozřejmě premiér Sobotka ví, že skuteční rasisté jsou tito tři

minimálně podle toho, že ani den nebydleli v této lokalitě, ale vyhrožují všem ostatním jako Ku-Klux-Klan. Že do Calais ani nepáchnou, ale ty, co jsou ohroženi - řidiči kamiónů - na životě, nabádají k sociálnímu cítění a... Mlčení!

Je to podle rčení: zloděj křičí, chyťte zloděje!

Řešení je jednoduché: nařídit jim (Dienstbierovi, Šabatové a Marksové), aby povinně strávili měsíc mezi běženci v Itálii, nebo v domech nepřizpůsobivých a prokázali, jak se žije v pohodě, bez rasistických zábran dveří, plotů a dvorků. Buď to zvládnou, nebo mají být propuštěni. Pouze diktátor nařizuje, aniž ví, že to jde!

 

Je těžko pochopitelné, že tito zvrácení lidé byli tak dlouho ve vládě, i když premiér Sobotka musel vědět, že tím ztrácí body. Navíc, když Babiš v okamžiku, kdy se má jasně vyslovit, není dohledatelný, nebo dá podporu všem. Jako v poslední aféře, kdy podpořil Hermana, dohodl se s prezidentem Zemanem, lehce zapochyboval, ale tak, aby to nebolelo a pak na několik dní zmizel, než Brady zmizel z dohledu...

Z lidského nikoliv, ale z kariérního jednoznačně lze pochopit Babišovo jednání. Kdo chrání Dienstbiera a kdo drží ochranou ruku nad ombudsmankou Šabatovou, se můžeme pouze domnívat. Ale součet všech těchto špín dává Sobotkovi a ČSSD účet, i kdyby se jinak pracovně přetrhli.