Podezření, která se pozvolna objevují o fungování silového Ministerstva vnitra a BIS, a co vše se děje kolem, je natolik děsivé, že je na čase interpelovat premiéra Sobotku, zda vůbec má vláda bezpečnost státu ve svých rukou.

 

Skrytá Pravda.cz

 

Mráz běhá po zádech, když se dozvídáme, jak je řízena BIS, jak funguje ministerstvo vnitra a kdo skutečně v pověstné kachlíkárně velí, notabene jaké prapodivné hordy se pohybují v místech, kde jsou přísně utajené bezpečnostní materiály.

Má řvaní ukrajinských hord na ministerstvu vnitra o jaderné válce s Ruskem společně s Evropskými hodnotami a těžce policejně hlídanými pod záštitou ministra Chovance bezpečnostní rada státu pod svou kontrolou?

 

Pozorně si poslechněte zdánlivě nadlehčenou důkazní výpověď člověka v tomto oboru nanejvýš povolaného: Miroslav Polreich je jedním z nejúspěšnějších diplomatů a zpravodajských důstojníků v dějinách této země – pomohl zprostředkovat ukončení důsledků šestidenní války, podílel se na urovnání vietnamského konfliktu, aktivně, leč marně se snažil zabránit kosovské krizi. V roce 1969 zbaven funkce. Po roce 1989 ředitelem bezpečnostního odboru MZV. V letech 1991-92 vedl čs. delegaci jako československý velvyslanec pro kontrolu odzbrojení při Organizaci pro bezpečnost a spolupráci v Evropě -- OBSE ve Vídni. Snad není co dodat. Tento nenápadný starší pán dal jasnou výpověď.

 

 Sestříhaná diskuze o cenzuře a narůstajícím pronásledování lidí.

Pozorně poslouchejte!

 

Na internetu se formou lustrací a jakéhosi stalkingu objevil materiál, že 42 webů pracuje pro cizí mocnost. Experti to odhalili na základě jasných indicií: v textech se objevují slova Putin, Rusko, Moskva, což je jasný důkaz protistátní činnosti. A protože se tady zvyšuje takováto diverzní činnost, ministr vnitra Chovanec okamžitě aktivně zahájí operaci a vytvoří skupinu lidí, která tyto diverze protistátní činnosti odhalí. Už toto zní jako fraška z Haškova románu o Dobrém vojáku Švejkovi, kdyby to nebyla faktická vládní iniciativa a usnesení na podkladě výstupu ministra Chovance.

 

A kdo odhalil tuto těžkou protistátní špionáž?

Jakási partička lidí, kteří dostávají tučné dotace jako experti a mající razítko jako experti na všechno. Ti experti na všechno mající přístup ke všemu s možností pohybovat se a asi velet na ministerstvu vnitra, aniž mají jakékoliv bezpečnostní prověrky, si dali do názvu jasný význam: Evropské hodnoty.

 

Paradigmata založena na webové revoluci a odhalena Evropskými hodnotami, která jsou evokována výstupy BIS.

Opět, toto není vtip, ale definice výstupů, na jejichž podkladě pracují jakési bezpečnostní orgány formou Lidových milicí, a které extrémně dotuje ministr vnitra Chovanec včetně dalších prapodivných zájmových skupin, a mající optické povolení nahradit špionáž BIS a ministerstva vnitra.  A už skutečně běhá mráz po zádech, kdo rozhoduje o našich svobodách a v čí rukou (ne)zákonně ve skutečnosti jsme. Fungují snad Evropské hodnoty jako Mata Hari?

 

Je záhadné, že jsou zde organizovány pochody na Pražský hrad (dohledatelné s nesoucím lejnem ve formě prezidenta Zemana) pod záštitou ukrajinských fašistů a vlajek. Což ministru Chovancovi a BIS samozřejmě nevadí. Že Prahou procházejí ukrajinské hordy, provolávající smrt občanům Ruska a Putina, také ministru Chovancovi a BIS nevadí. A nyní to nejzávažnější: že se tyto fašistické hordy scházejí na ministerstvu vnitra pod záštitou ministra Chovance, mající k této činnosti k dispozici hlídané místnosti tajnou policií ministerstva vnitra a hlídané policií ministra vnitra je děsivé a šílené, a pokud se k této fašistické skupině přidá záhadné propojení Petra Koláře, generála Petra Pavla a dalších osob, nepřipomíná to rok 1938, kdy se zde objevovaly Henleinovy pochody a připravovalo se válečné běsnění?

 

Je snad prapodivná parta Evropských hodnot založena k tomu, aby vytvářela konspirační obvinění a mlhu na internetu jako předvoj speciální služby ministra vnitra, která zakládá tým na likvidaci svobody internetu?

 

Jaké prověrky má skupina Lidových milicí pod nynějším názvem Evropské hodnoty?

 

Ví premiér Sobotka, jaké činnosti se dějí přímo na silovém Ministerstvu vnitra, když řvoucí skupiny jako například Orlík jsou naháněny včetně těch, kteří k jejich činnosti propůjčí sály, zatímco je podezření, že obdobné ruskojazyčné se dokonce pohybují na samotném ministerstvu?

Jak je možné, že prazvláštní Ministerstvem vnitra dotovaná skupina má neomezený přístup do České televize a na ministerstvo vnitra a její skupiny se prolínají s bezpečnostními složkami státu včetně generála Pavla, bývalého ortodoxního velvyslance Petra Koláře a fašistických bojůvek při pouličních bitkách? (viz video)

 

Tato podezření, v případě Miroslava Polreicha podložená důkazy, dohání prosté občany k hrůze a pocitu, z kterého skutečně běhá mráz po zádech, v čích rukách je skutečně občan České republiky a jak ve skutečnosti funguje ministerstvo vnitra. Jaký je výstup BIS v případě řízení České televize evidentně s občany manipulující a kam mají přístup pouze osoby přísně ověřené s naprosto jedním názorem. A samozřejmě veřejností stále více kritizované za manipulativní zpravodajství. Jak je možné, že prapodivné osoby z Evropských hodnot tam mají neomezený přístup? A jakou k tomu mají odbornou kvalifikaci mimo onanií Jakuba Jandy v porno či gay klubech?

 

Je skutečně náš stát v ohrožení a činnost se přímo odvíjí na silovém Ministerstvu vnitra? Není to příliš závažné podezření na to, aby BIS nic nezaznamenala? Vyjádří se premiér Sobotka svoláním bezpečnostní rady státu? Vážně mohou ukrajinské hordy za dohledu Petra Koláře a snad i za dohledu generála Petra Pavla řvát, že začíná jaderná válka? Vysvětlí to někdo občanům České republiky?

 

Zdroje:

Reakce na články k policejnímu sledování - Policie České republiky

http://www.psp.cz/docs/laws/listina.html  Článek 17 Listiny základních práv a svobod

Sudetoněmecká strana – Wikipedie

[PDF]Jakub Janda - Think-tank Evropské hodnoty (Každý den jsem něco dělal)

Vnitro spustí nový útvar proti dezinformacím. Bude sledovat lživé weby ...

Ruská - protiruská propaganda a dezinformace / 9. 11. 2016

Petr Kolář: Proč se zapojuji do Iniciativy pro Evropské hodnoty?

Projev armádního generála Petra Pavla: Hodnoty a naše bezpečnost