Budete volit lháře a podvodníky?  Plná huba demokracie a svobody slova, tisíce výzev, abychom my lidé ověřovali a rozlišili informace od dezinformací, ale ověřit nesmíme? Drzost poslanců a senátorů nebere konce!

 

 

Cenzorní komando Evropských hodnot žádá, abychom ověřovali informace.

Ale jak, když nám to Evropské hodnoty a cenzorní komando pseudodemokratů zakazuje?

 

Výbor hlasy poslanců Pirátů, Starostů, ODS, lidovců i ANO přijal usnesení, v němž se od cesty distancuje. Získávat přímé informace a předávát je občanům České republiky rovná se vlastizrada, řval i Kalousek a další šíbři. Národ si bude myslet, to co mu nařídíme a nikoliv, co ve skutečnosti je, řve tato samozvaná "demokratická" spodina.

Na Krymu umírají hlady a nenávidí Rusko, řvou freneticky extremističtí "demokratičtí" senátoři. A vás tam nepustíme, abyste znali pravdu.

Na Donbas vás nepustíme, abyste zjistili, že zabíjí Kyjev a nikoliv Rusové na Ukrajině, řvou extremističtí "demokratičtí" poslanci.

Rudá armáda nás neosvobodila, a ta americká v čele s hrdinou Pattonem, co bojoval až... Kde? Řvou extremističtí "demokraté" 9.května na výročí dne osvobození.

Ověřování informací na východě Ukrajiny? Ostuda, řve freneticky Petříček (ČSSD)

 Dělá ostudu ČR,“ šílel na Twitteru i další rádobydemokrat místopředseda KDU-ČSL Jan Bartošek.

 

 

Pamatujete nenávist k naší skvělé velvyslankyni v Sýrii Evě Filipi?

Na české Ministerstvo zahraničí dorazil před rokem oficiální dopis z kanceláře české europoslankyně Michaely Šojdrové. Ta v něm vyjadřuje své hluboké přesvědčení, že velvyslankyně Filipi cíleně zkresluje informace.

Paní Šojdrovou osobně neznám. Neznám ani Syřany, kteří před senátním výborem mluvili. V tom dopise jsou bohužel nesmysly a i když to normálně nedělám, napsala jsem paní europoslankyni e-mail s tím, že nemá vycházet z nepravd, ale že fakta si může ověřit. Na to už mi odpověď zpět nepřišla,“ řekla Filipi na dotaz HlídacíPes.org.

Ano, to je ta Šojdrová, co hledá s neziskovými organizacemi siroty, aby je k nám nakvartýrovala. Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL). Vážně ji a KDU-ČSL budete volit?

 Šojdrová a oko Jakuba Jandy - tanečníka od tyče pro gaye.

Šojdrová bude hledat sirotky, Babiš jim stále chce pomoci mimo ČR

 

Mimochodem

Žantovský z partičky Václava Havla a rádobydemokratů, který upozorňoval: „Velvyslankyně už dávno nemá v Damašku co dělat. Její přítomnost vrhá hanbu na Českou republiku a hanbu na nás na všechny.“

 

Nakonec se ukázalo, že skutečné špíny se rekrutují z těchto pozic, zatímco hluboká poklona k paní Filipi.

 

Vážení spoluobčané: chcete jít k volbám. Skutečně budete volit ty, kteří z nás dělají idioty, lžou a podvádí? Zde máte další důkazy. A je to na vás.