Ministerští úředníci ujišťují, že v případě dotací do regionů jde o dočasné přerušení přísunu dotací. Miroslav Kalousek obavy nechápe. Já nekradu, nic jsem neukradl a vše je vymyšlené, hřímá Kalousek od pultíku.

 

Ta zpráva o Kalouskovi není hoax, fake news a dezinformace. Kdepak...

Jste překvapeni, proč Kalousek a nikoliv Babiš?  Protože tato fraška se opakuje: dotace jsou zločin nejen svojí podstatou, ale past na odkráglování všech nepohodlných. Dnes jsou to Piráti, kteří se chovají jako Hitlerjugent, udávají, pronásledují, soudí a vyhrožují.

Je z 24. května 2012. Stejná nařčení České republiky, stejné výpady, pouze v čele stál ministr financí Kalousek, v čele vlády stál Nečas a Kalousek se zoufale bránil, že je lilium, zákony jsou správné a Barroso na nás útočí.

 

120 tisíc lidí proti Kalouskovi! Největší demonstrace od roku 1989

Drzost Kalouska a jeho "demokratické" party je nekonečná!

i ROZHLAS napsal:

José Barroso upozornil, že než se zlepší rozhodování o projektech a kontrolní mechanismy a než tato opatření komise posoudí, vyhodnotí a shledá je jako dostačující, tak na české programy neodejdou z Bruselu žádné platby.

Záleží tedy nyní na tom, jak provedené korekce posoudí evropská komise. Svůj verdikt mají vydat komisní auditoři do konce července.

„Ta rizika jsou velká. Kdyby skutečně v tom nejhorším scénáři byly zastaveny všechny platby, tak by deficit veřejných financí v České republice mohl skokově narůst až k 6 % HDP, což by totálním způsobem destruovalo konsolidační strategii vlády,“ uvedl premiér..

.. dopředu říkat, že to je problém, to je vkus pana premiéra, nikoliv můj,“ uvedl tehdy Miroslav Kalousek.

 

A opět důvěryhodný zdroj:

Důvěryhodný zdroj z Evropské komise ale Rádiu Česko sdělil, že varianta zastavení dotací po červnu je reálná, alespoň u některých programů. „Já nemám žádné informace ze zákulisí, ale mám svoje zkušenosti a mohu říct, že ta varianta reálná je,“ řekl bývalý eurokomisař Vladimír Špidla.

 

Dotace jsou zlo. Je to vydírací zlo. Obsluha dotací stojí víc, než samotné dotace. Například Jourová měla plat jako poradce dotací (přiznala u soudu) minimálně 450 eur denně. A takových poradců je tisíce. Místo peníze důchodům se okrádá stát (legálně) zaměstnáním tisíců právníků, tisíců vykladačů dotací, tisíců policistů, tisíců vyšetřovatelů, tisíců úředníků a náklady jsou vyšší, než samotné dotace. Ti všichni jsou přisáti na obsluhu a kontrolu dotací. Samozřejmě nesoběstačnost zemědělská a řepka je zločin. Jenomže Babiš má menšinu a ti demokraté včetně Pirátů mohli dotace na řepku v České republice zablokovat. Takže když ječí z extremistické obrazovky České televize banda podvodníků něco o zlodějích, je to stejné, jako když zloděj křičí chyťte zloděje.

 

I když se musí příznat, že podraz na Kalouska začal Babiš, když veřejně stále omílal a omílá, jak nejvíce zadlužil Kalousek Českou republiku a těžko věřit, že by Babiš nevěděl, že díky zhroucení bank v USA a dopadům na nás nebylo jiné cesty, pokud se neměly snížit důchody na polovinu stejně jako platy státních zaměstnaců a výdaje na zdravotnictví. Avšak dnešní nacistické udávání, práskání a snaha zlikvidovat ANO za cenu poškození České republiky pro pár milionů, když se dotace rozkrádají ve sta miliardách je skoro zločin velezrady a vlastizrady.

Nátlak formou Hitlerjugent je morálně nepřijatelný, nepřípustný a psychopati typu Jana Bartoška, Víta Rakušana, Jana Farského či Němcové s Baxou by měli odejít do pryč a měli bychom je hnát "svinským" krokem!

 

Jenom hlupáci naskočí na extremisty kolem Kalousků. A odrostlé děti party Pirátů...