Zdá se, že Babiš to tentokrát prokaučoval. Ne Čapí hnízdo, ne účelová trestní oznámení: falešná Jourová, podrazy ČSSD a schválená zpráva o kvalitě, neprolhanosti a skvělém hospodaření České televize otevře občanům České republiky oči.

 

Právě ti důchodci, kteří dnes za Babišem stojí mu vypíší ve volbách stopku. Podrážet poctivé, obyčejné  lidi se nemá. A pokud Babiš něco vyčachroval tak, aby měl klid, pak to prokouknou. Má ještě chvilku čas. Pár týdnů. Pak ho nenávist těch, které podvedl, smete.

 

Komunisti oslabili - voliči přešli k Babišovi, protože slíbil jejich ikonu: kontroly kontrol, na které dojel socialismus. Ale zpráva o hospodaření České televize jim otevře oči. (Pokud ji schválí)

Jourová, která jako zástupce České republiky něco před odchodem do Bruselu slíbila a pak se otočila k České republice, k důchodcům, k obyčejným lidem zády. Dokonce je chce vyhodit od počítačů, vnutit jim, co si mají myslet a každému důchodci dát cenzorský dohled. Falešná a křivá dáma z lidského hlediska, byť to soudně ustála.

A třetí: právě ti důchodci, kterým Babiš a Maláčová slibuje hory doly  jsou nejvíce okradeni. Kecy, že dostali přidáno nejvíc. Jasně, počtářsky, ale při totálním zdražení všech druhů zboží od potravin přes činže dostali v podstatě méně, než za Nečase. Je to a nebojím se napsat, prasecké manipulování s lidmi.

 

Douška k důchodům: skutečně nejlepší návrh je zvýšit nejnižší penze na ohlášené minimum - 12500 stranou SPD. To samozřejmě Maláčová smetla ze stolu, potřebuje získat větší počet voličů, i když ty nejslabší posílá rovnou do hrobu. Překážíte, zmizte, volá Maláčová a ČSSD.

 

Podzim bude lámat chleba

Nikoliv však klasická opozice s nulovým programem a jediným tématem: antibabiš. To je stupidní, trapné a vypovídá o kvalitách rádoby demokratických stran. Bezprogramová nenávist.

Ano, Babiši, možná že Jourová dostane ještě víc měsíčně než půl milionu za útoky na české občany. Za extremismus. Za cenzuru. Jako Čepička a bolševici v roce 1948.

Ale garantuji, že toto bude pád do hlubin ANO.

Ne Čapí hnízdo a účelová trestní oznámení, ale:

Jourová jako inkvizice, schválení rozpočtu Václava Moravce s Dvořákem, kterému se bůhvíproč říká Česká televize a poslední instance důchodců - popelnice.

 

 

Takto si z nás dělá legraci televize Václava Moravce?

 Pokud nechá Babiš a jeho parta schválit i přes naprosto skandální neprůhlednost hospodaření České televize, tak ať jde k čertu!

 

P.S. Mimochodem, Babiš tvrdí, že místopředsedkyně genderového šílenství a cenzury je úspěch. A jaksi si nevšiml, že je to pračka na peníze: místopředsedů je totiž... Osm! Prakticky každý třetí. A ČSSD mu ve finále vrazí kudlu do zad. Měl se dohodnout s SPD. A Jourová s budoucím platem 3/4 milionu měsíčně bude kádrovat důchodce. Hnus!