Redaktoři veřejnoprávní služby nechápou, že to nejsou soukromé weby a média, která mají jasný názor a lidem chtějí ukázat svůj úhel pohledu. Veřejnoprávní televize má svůj kodex a jasná pravidla. NEUTRÁLNÍ. VYVÁŽENÝ. Pořad se Zaorálkem však porušil vše, co se porušit dalo.

 

Preambule

Zákon o České televizi předjímá přijetí Kodexu, který má stanovit zásady naplňování veřejné služby v oblasti televizního vysílání závazné pro Českou televizi a její pracovníky. Zákon určuje, že se porušení Kodexu kvalifikuje jako porušení pracovní kázně podle zvláštního právního předpisu, zákoníku práce.

 • Představuje fórum pro veřejnou diskusi, v níž je možno vyjadřovat nejširší možné spektrum názorů a hledisek.
 • Poskytuje nestranné a nezávislé zpravodajství, informace a komentáře.
 • Vytváří pluralitní, invenční a rozmanitou programovou nabídku, která splňuje vysoká etická a kvalitativní měřítka, a nepodřizuje snahu o kvalitní výstup tlakům trhu.

 A přesně toto je stále tak závažně porušováno natolik, že je to srovnatelné s obdobím ČSSR za vlády jedné strany: ÚV KSČ

 ----------------------------------------------------------------

Že Zaorálek sbírá politické body na propadající se ČSSD do temnoty lze ještě pochopit. Ale že redaktor České televize s veřejnoprávním kodexem nezastaví lživou Zaorálkovu propagandu a dezinformační výkřiky je skutečně na hodinový výhazov. A ruský ministr má pravdu: starosta a snažící se playboy za peníze radnice (zaplaceno tatíčkem) Kolář mladší, pokud tak nadšeně horuje pro Vlasova na osvobození Prahy, zákonitě tím nadšeně horuje pro NSDAP a nacistu Heinricha Himmlera. Zde je důkaz:

 

Heinrich Himmler Vlasova jmenoval velitelem Ruské osvobozenecké armády (ROA) s hodností generálplukovníka a vyzval jej k zahájení výstavby prvních dvou divizí. A Adolf Hitler s tím souhlasil.

Je sprostá lež, že Vlasov šel na pomoc pražskému povstání. Naopak byl tvrdě proti, ale část ROA s velitelem Buňačenkem odmítla návrhy Vlasova a na Praze 4, následně na Smíchově našim rodičům a jejich přátelům pomohla. Ale lidé v Praze odmítali tuto nacistickou armádu, která nejdříve pomáhala Adolfu Hitlerovi uznávat jako své přátele. Na Pankráci či v Nuslích jim děkovali, protože mnoho Čechů nakonec zachránili, ale přátelství s nimi nenavazovali. Nový výklad dějin to smrskl na komunisty - propaganda jede na 200% - ale ve skutečnosti právě pro odpor lidí se ROA dala směrem do amerického zajetí.

Vlasov za spolupráci s Hitlerem a Himmlerem byl z amerického zajetí 12. května 1945 odveden sovětskou hlídkou, posléze byl v Moskvě souzen za vlastizradu a 2. srpna 1946 byl spolu s jedenácti dalšími odsouzen k trestu smrti a popraven oběšením

.

Pokud toto Zaorálek neví, má držet hubu a krok. Ten dokonce ani netuší, kdo osvobodil Ostravu. A pokud starosta Prahy 6 Kolář adoruje Adolfa Hitlera a jeho pobočníka Heindricha Himmlera za Vlasova, tak možná jejich sousoší nahradí sochu maršála Koněva. Kdo ví?

A další exces Zaorálka: Čína se nám nebude stajně jako Rusko vlamovat do našich záležitostí.

Jaksi ten zapomnětlivý Zaorálek neví, že Piráti napadli Čínu první a tvrdili, že musí poslouchat naše politiky, že Pirát Hřib zaútočil na zřízení Čínské republiky a urážel je první, než se Čína rozhodla k tvrdým protiopatřením. Opět důkazy?

 Chronologie

1.4.2019

Primátor Zdeněk Hřib hovořil na Tchaj-wanu o čínských investicích, politickém tlaku a odsoudil zneužívání vězňů v Číně k transplantacím (bez důkazů)

24.7.2019

Pod záštitou senátora Hilšera probíhá výstava ve Valdštejnské zahradě „Masakr na náměstí Nebeského klidu 1989“

Extremista Pirát Hřib se Zelenými a TOP 09 v březnu začal vyvěšovat na budovu magistrátu tibetskou vlajku. Pozvání k setkání také dostal předseda tibetské exilové vlády Lobsang Sangay. Vedení města začalo rovněž následně  jednat s Pekingem o změně takzvané sesterské smlouvy, kterou s čínským městem uzavřelo minulé vedení Prahy. Z něho chtělo současné vedení Prahy odstranit bod, kterým Praha uznává jednotnou Čínu.

 

Neuvěřitelná drzost. Kdo se tedy komu míchal do vnitřních záležitostí?  A miliardová Čína má odpovědět: pane Piráte, vykonáme vše, jak si přejete.

Ale že se staví Zaorálek jako hrdina, budiž. Politici mohou lhát a podvádět. Ve skutečnosti:

 1. Nejdříve provokace na maršála Koněva, adorování koně Heinricha Himmlera Vlasova, pokus převrátit historii a teprve pak ruský ministr na adoraci Himmlerova přítele oznámil, že Kolář se chová jako nacista.
 2. Nejdříve provokace Hřiba, Bursíka, Jau Jau Biommasové Bursíkové a jejich extremistického komanda a teprve potom byla čínská reakce!

A pak Zaorálek pláče, že nám to vrací. My je mentorovat smíme, oni nás ne. A drzost, oni se k nám chovají jako my k nim...

A toto Česká televize dovolí na její půdě, aniž Takáč tvrdě nezakročí. Dokonce úmyslně od příčiny odvádí a ukazuje pouze důsledek. Česká televize však není propaganda "Radio Free Europe" na vměšování do cizích záležitostí. Česká televize jako veřejnoprávní musí být nestranná a občanům zprostředkovat pravdivé, NEUTRÁLNÍ anezavádějící informace. Co na tuto špínu (další a další) udělá RRTV? Co udělá ANO a Babiš se schválením výroční zprávy o skvělém zpravodajství a průhledném hospodaření? A zde se bude lámat chleba!

 

Zaměňovat příčiny a následky je zločin! A proč má ruský ministr pravdu, když Kolář adoruje Vlasovce?  Heinrich Luitpold Himmler byl říšský vůdce SS, šéf gestapa, velitel Waffen-SS, říšský ministr vnitra a organizátor hromadného vyvražďování Židů.

Výsledek obrázku pro himmler

Navíc, že chválí nacistického přítele Vlasova primátor Pirát Hřib a starosta Kolář je katastrofální. Přitom Rudá armáda krvácela, aby český národ mohl žít.

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Jaroslav Matuška

  Kosovo: Jedna z nejhanebnějších stránek historie Evropy 21.století
  V několika polských městech proběhly demonstrace připomínající Polákům jednu z nejvíce hanebných stránek historie Evropy v jedenadvacátém století.
  http://jdem.cz/fe6538

 • Jaroslav Matuška

 • Jaroslav Matuška

  Tak jsem si oživil paměť a film Uloupené Kosovo jsem opět shlédl. Je to síla, narativ působí... Nedivím se, že ČT odmítá vysílat tento dokument... Věřím, že nakonec pravda zvítězí. Doufám, že Srbové nikdy nepodepíší odtržení Kosova. Těším se na 28. říjen, kdy bude Emir Kusturica vyznamenán od prezidenta Miloše Zemana.

 • *

  V odpovědi na: Jaroslav Matuška

  WW2 neskončila, WW2 trváááááá. Kosovu vládli kolaboranti z řad albánského obyvatelstva během WW2. Stejně tak Chorvatsko, Slovinsko, Albánie byly rovněž spojenci nacistického Německa za WW2, dodnes chorvatští fotbalisté hajlují... Helmut Kohl za Německo okamžitě diplomaticky uznal Chorvatsko a Slovinsko, když jednostranně vyhlásily samostatnost v červnu 1991, vzhledem k historickým vazbám Německa s těmito kolaboranty. Ale Francie řekla, že je neuzná a mnohonárodnostní stát Jugoslávii lze dělit jen vyjednáváním všech u stolu.
  "Kapitulací jugoslávské armády 17. dubna 1941 mizí královská Jugoslávie z mapy Evropy. O rozdělení válečné kořisti jednali ministři zahraničí Itálie a Německa Galeazzo Ciani a Joachim von Ribbentrop ve Vídni 22. dubna 1941. Kosovo nejprve obsadili Němci, ale po dvou měsících jeho centrální část přenechali taktéž Italům. Německo si jako výraznou surovinovou základu ponechalo pouze
  oblast severního Kosova s Mitrovicí, Vučitrnem a Podujevem."

 • wolfram

  A čemu se divíte, když si necháte vládnout největšími zločinci Babišem, Kellnerem, Bakalou, Tykačem, Křetínský s bratry Romanovými, Rittigem, Janouškem, exekutory a pobělohorskou konfiskační "šlechtou" Schwarzenberg, Czernin, Lobkovitz, právě tito měli v 17. století největší podíly z pobělohorských konfiskací a snažili se germanizovat český národ?

  Co jste to vybudovali za zločinecký stát? Tolik zlodějů jsem v životě neviděl!

  Češi = pomatená lůza manipulovaná Českou televizí.

  Generální ředitel České televize Dvořák je dlouholetý zaměstnanec kleptooligarchy Kellnera. Dvořák je spojený s PPF už od počátku své kariéry v byznysu v roce 1993. Dvořák nejprve PPF zastupoval jako předseda dozorčí rady eBanky a v představenstvu Slavie, od roku 2002 pak nastoupil do vedení televize NOVA, kterou tehdy Kellnerova společnost PPF koupila. V létě 2002 Kellner jmenoval Dvořáka jednatelem televize Nova, pak i generálním ředitelem televize Nova, kde Dvořák setrval i poté, co Kellner v roce 2004 prodal televizi Nova prezidentovi Světového židovského kongresu Ronaldu Lauderovi z USA (americká CME).

  Dvořák byl znám jako tvrdý vyjednávač a Kellnerova pravá ruka. Dvořákův vstup na post ředitele ČT zařizoval Jiří Šmejc z PPF a lobista PPF Jaroslav Berka. Výměna ředitele ČT Janečka za Dvořáka byl dlouhodobý plán, jak klepto-oligarchové ovládnou všechna média. Kdo ovládá média, ovládá stát.
  https://www.novinite.com/media/images/2018-02/photo_verybig_188060.jpg
  https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/original/Feb2009/471723.jpg


  Kde Kellner kradl v 90. letech?
  Vykradl peníze ze státních podniků Sklo Union Teplice a zejména České pojišťovny.
  Štěpán Popovič se v roce 1989 se stal generálním ředitelem státního podniku Sklo Union Teplice a řídil jeho privatizaci. V roce 1991 Popovič za Sklo Union poskytl půjčku 40 milionů Kčs Kellnerově privatizačnímu fondu PPF se sídlem v Teplicích. Za to se Popovič stal členem představenstva PPF. Reklamní kampaň, ve které herec Josef Dvořák přesvědčoval majitele kuponových knížek k investici do fondů PPF, byla úspěšná. Díky získaným investičním bodům ovládl Kellner asi 200 firem v celkové hodnotě zhruba 5 miliard korun. V roce 1996 za pomoci ministra financí Kočárníka Kellnerova PPF ovládla monopolní státní podnik Česká pojišťovna. Kočárník si vysloužil po odchodu z vlády v roce 1997 v České pojišťovně funkci předsedy představenstva. Kellner skoupil akcie České pojišťovny za miliardy, které ukradl z účtů České pojišťovny, tomu se říká tunelování. "Skupina PPF chtěla svůj nákup akcií České pojišťovny ve výši více jak 2,2 miliardy korun částečně hradit z úvěru od nizozemské bankovní skupiny ING Bank. Od této banky si na nákup akcií půjčila asi 1,1 miliardy korun, což v té době bylo dvacetkrát více, než bylo její základní jmění (!!!), a proto je velmi pravděpodobné, že za půjčku ručila právě svým 20% podílem v České pojišťovně. K rychlému splacení úvěru hodlala PPF využít stávající finanční prostředky České pojišťovny, které chtěla získat prostřednictvím výplaty dividend ze zisku. Dalším krokem měl být přesun 34 miliard korun, které měla Česká pojišťovna (v rozporu se stávajícími finančními předpisy) uloženy na dlouhodobých účtech u svých dceřiných bank a fondů. Pokud by totiž k tomuto přesunu skutečně došlo, mohlo by dojít k finančním pádům těchto společností, a naopak k posílení finanční stability fondů ovládaných PPF."
  http://www.mapovani.cz/ppf/rok-1995-1996/20
  "Jde o byznys z počátku 90. let, kdy Kellner s teplickým podnikatelem Milanem Vinklerem založili společnost Wika. Jenže manažeři firmy podle obžaloby v letech 1991 až 1993 falšovali směnky a na základě padělaných listů vlastnictví nebo znaleckých posudků lákali z bank peníze. Škoda se vyšplhala na více než půl miliardy korun. Obžalovaní tvrdili, že peníze z Wiky končily u Kellnera. Ten to u ústeckého krajského soudu odmítl. Tvrdil, že ve společnosti Wika byl jen formálně, prý ji spravoval jeho parťák Milan Vinkler a on se staral o privatizační fondy. Spolu totiž založili také Správu prvního privatizačního fondu, později přejmenovaného na PPF. Přestože Kellnerův výslech v přepisu zabral čtyři strany A4, nové informace nepřinesl. Finančník prohlásil, že si na nic nepamatuje, nic neviděl, neslyšel. Přitom podle obžalovaných s nimi seděl na poradách a Vinkler dodnes tvrdí, že peníze z Wiky sloužily na financování fondů. Kellner si založil další PPF, čímž se od Vinklera odstřihl, a tvrdí, že s ním už nemá nic společného."
  Kellnerova výpověď případ podvodů za půl miliardy neukončila
  https://www.idnes.cz/zpravy/cerna-kronika/kellnerova-vypoved-pripad-podvodu-za-pul-miliardy-neukoncila.A110630_185700_usti-zpravy_oks

  Nejbohatší žido-kriminálník Petr Kellner (55 let) s osobním majetkem ve výši 15,5 miliardy dolarů, v přepočtu 319 miliard korun, je 88. nejbohatší na světě podle žebříčku Forbes.

 • *

  Když si dám do googlu "náměstí Interbrigády", tak se mi zobrazí mapa Prahy, kde je napsáno:
  SOCHA OKUPANTA KONĚVA. Neuvěřitelné!

  Starosta Kolář (TOP 09), prasynovec gestapáka Otto Koláře, si to zřejmě vyžádal na firmě google. Zbabělí Češi nedokážou vyřídit ani jednoho nacistického starostu z TOP 09?!
  Podívejte:

  https://www.google.com/maps/vt/data=zXmfR-eGrEZF-elObkTylSnETSZi85-65yD4gm_uZdfuKKYsNC7WzTVi3I6KOKxNBGySvrL85b1CRmfYyNIm14YX-asmhtx1jVJXPCZPB0L8O52iMd7G05TX17vl9uqbSlXpamLwPdfe-XGhj82zX-oGniWFILl2W4pb8Pd5ML27Cbvd78MYaoMW-ncNRwMTdanXsNVocR94jKkEvw

 • Petr Pokorný

  V odpovědi na: *

  Prosím, toto není prokázáno, ale podezření je. Proto na něj dali dnes trestní oznámení, zda veřejný činitel, placený z našich daní, nezatajuje minulost. Ale byla by to řacha, když útočí na Babiše. Ale zda byl velvyslanec Kolář (je to jeho otec) v příbuzenském stavu se skutečnými nacisty zatím nevíme. Budeme to ale sledovat. Je však faktem, že Kolář senior, když se to objevilo na internetu, zalezl. Počkáme na policii. To bude lepší. Ať je to legálně potvrzeno, nebo vyvráceno.

  Komentář naposledy upraven v přibližně 1 rok nazpět od Petr Pokorný
 • *

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Dnes je google mapa opravená, je tam "Koněv" jenom.

 • Navstevnik

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Jen si na tu dynastii Kolaru posvitte. Porad ta sama bezcharakterni svoloc se dere za kazdeho rezimu k moci. Maji stale stejnou touhu - patolizat tem, kdo zem ovladaji a slouzit jim na 100 %. Telickove, Stetinove a dalsi smejdi nam to ukazuji stale.

 • Navstevnik

  A ze by si na toho Kellnera u nas nekdo posvitil? Ani nahodou. Bakala, Kellner. a.t.d se lidem smeji do ksichtu a jejich pomahaci v politice se rozvaluji ve vilach, ziskanych za uplatky a rikaji v CT a Cro jak to dela vlada spatne. Takac je nejodpornejsi dobytek v CT.
  Odstranovani pomniku, prepisovani dejin a ucebnic, ignorovani Ruska pri ruznych vyrocich na zapade, neucast na oslavach vitezstvi 1945 v Moskve jsou soucasti informacni hybridni valky USA proti Rusku. Jejim cilem je vymazat vse pozitivni, co v obyvatelstvu prebyva a nahradit to nenavisti, rusofobii. Je to umozneno koupi politiku, ovladnutim medii a prislusnosti k EU a NATO. Prestante se zde proto rozcilovat a volte radeji SPD a Okamuru nez Babise. Babis byl nejdrive v USA v doupeti CIA Langley a podepsal pak koupi vrtulniku. Pak najednou se po 4 letech zastavuje stihani. Nemyslim, ze to neni dobre, ze se zastavuje, je to vykonstruovane, sami vidite, ze u soudu by zalobci nemeli sanci. Za hnizdo muze nase a EU legistativa, kterou Babis vyuzil jako ostatni. Babise tam nechteji, protoze zacal hlidat penezovody a je miliardar. Namisto studu a omluvy Babis dal proziva pokracovani lynce a osocovani kreteny z opozice. O cem budou demonstrace ted? O justici?
  Valka proti Rusku zacala demontazi Stalina Chruscovem diky 5. kolone USA v Rusku. Jeste dnes Nina, dcera Chruscova v Americe prednasi lzi a pomlouva dnesni Rusko. Jaky tatinek, takova dcera.
  Potrebovali Rusum vzit jeho bohatyra, jejich hrdost z vitezstvi. A my se na tom v Praze podilime. Kazdy slusny clovek se musi stydet za tu spodinu co nam vladne a jeji chovani.