Komando z extremistického Newsroomu 24 nastoupilo na Xavera Veselého, že se nějaký pes vyblil na svém webu. A Xaver Veselý se málem zhroutil. Smíchy. Mnohý z nás by vypěnil a extremistické komando České televize by to umě sestříhalo a zneužilo k dehonestaci. Ne tak Xaver Veselý. Ten tak rozložil útočnou redaktorku České televize, že na něj čuměla jak Káťa Jau Jau Biomasová Bursíková na biomasu u Jana Krause v jeho show.

 

Nakonec prý ten pes, co na webu blil, byl hlídací pes. Který prý umí číst a tak je prý nezávisle žurnalistický. To fakt nemá chybu. Mimochodem, než se podíváte na nejúžasnější důkaz stoky České televize, je třeba zdůraznit, že naše generace celý život bojovala za svobodu slova a bolševické  komando, co kontrolovalo naše myšlenky a určovalo, co máme říkat, je dávno pryč. Teda, tvrdí se to. Ve skutečnosti  sama Česká televize sebe napráská, že hlídá každého kdo se jí nelíbí a píše jinak: prostě přiznává, že jakýsi pes a Newsroom 24 vznikl na podkladě bolševické moci a hlídání, co kdo kdy řekne. I když je dnes v Ústavě svoboda slova. Ale výsledek je stejný.

 

A že to lidi zajímá: už za několik hodin to vidělo 18 938 zhlédnutí  •26. 9. 2019

 
Jeden rozhovor v rádiu a jaká je z toho najednou show... a ještě za peníze občanů ČR. Toto video jsem natočil jako pojistku po zkušenosti s nekorektním přístupem pořadu Newsroom 24. Skoro bych řekl: "Zábava a poučení..." X.

 

 

 

 A pak je zde jakési teroristické mediální komando vedené Jourovou, Kalenským a jakousi prapodivnou společností psů hlídacích z ústavu, co nás cenzorují a dehonestují, aniž si přečetli tuto část Ústavy!

 

Oddíl druhý

Politická práva

Článek 17
(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.


(3) Cenzura je nepřípustná.


(4) Svobodu projevu a právo vyhledávat a šířit informace lze omezit zákonem, jde-li o opatření v demokratické společnosti nezbytná pro ochranu práv a svobod druhých, bezpečnost státu, veřejnou bezpečnost, ochranu veřejného zdraví a mravnosti.
(5) Státní orgány a orgány územní samosprávy jsou povinny přiměřeným způsobem poskytovat informace o své činnosti. Podmínky a provedení stanoví zákon.

 

Všimli jste si, že člen ODS vyhrožoval prezidentu Zemanovi smrtí, skutečně smrtí,  ale je totální ticho a klídek, komando Newsroomu 24 a zvracející pes mlčí, ale stačí nesouhlasit s Evropskou unií a je to skoro vlastizrada? Prostě evropská demokracie 2019 jak vyšitá...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Demožumpa a Babišžumpa se perou.

 • novota

  Ještě jste zapomněl na socan bande z lihového domu?:o

 • novota

  Pokračování této stoky čt? https://youtu.be/Ow8Kny7hDdc

 • Vlastimil Nowak

  Pustil jsem si to video a musím konstatovat, že Xaver odpověděl jako totální kretén. ČT mu zadala otázku, jestli je jeho pořad s premiérem vyvážený a on se k tomu vůbec nevyjádřil a začal napadat ČT, že jejich pořady jsou nevyvážené.
  Vůbec nechápu proč Skrytá Pravda publikuje takové kréténskénské odpovědi lidí, kteří se napadáním ČT vlastně usvědčují, že jejich pořady josu velmi manipulativní a nevyvážené.
  Reportérka ČT se chovala velmi korektně a profesionálně, zatímco Xaver se choval jako kretén.

 • Antinowak

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Ty debile, víš, o co šlo? Ty to máš v palici vyhrabaný.

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Antinowak

  Co by na tom mělo být tak složitého k nepochopení?
  Xaver si pozval do zábavného pořadu Babiše a ten toho využil a kálel špínu na opozici a dělal si sám PR, protože mu nikdo nemohl v té chvíli oponovat a Xaver to nestopnul. Hlídací pes to vyhodnotil jako nevyvážený pořad a porušení kodexu.
  Následně přijela redaktorka ČT za Xaverem a zadala mu otázku, jestli se domnívá, že ten jeho přad byl slutečně nevyvážený a že porušil kodex a opírala se o článek na serveru hlídací pes.
  Xaver místo aby se k tomu pořadu konkrétně vyjádřil, tak velkým obloukem udělal "zástupný problém" a začal útočit na ČT, že oni také nemají vyvážené pořady a že by si měli zamést před vlastním prahem.
  Vytvářet "zástupný problém" je vždy prasárna a Xaver se této prasárny jasně dopustil.
  Tak co je na tom k nepochopení?
  Evidentně ty sám jsi debil a nic nechápeš, protože tvůj mozek zpracovaný NLP už není schopet rozeznat realitu.

 • novota

  Takhle prý vypadá opus atd. zpráva od známeho z lihového domu-soudruh politruk z Příbrami- absolvent školy klémy ve Vyškově... https://www.youtube.com/watch?v=fNjzLWpBJRU

 • Jiří Balabán

  V odpovědi na: novota

  To jsou kecky a žvanilové, když tvrdí, že Petrříček je Hamáčkova klika.
  Petříčka si prosadil Zeman!

 • *

  V odpovědi na: Jiří Balabán

  Spíš Zeman si nechal podstrčit Petříčka a Poche je od 1. listopadu 2018 Petříčkův ministerský poradce.

 • *

  V odpovědi na: *

  Poche plat 300 Kč za hodinu. Podle loňské smlouvy Poche s Hamáčkem měl také 300 Kč/hod. “Dámy a pánové, nechci se vás dotknout – kdo z vás to má?“
  Dohoda o pracovní činnosti s MZV ČR Poche_Miroslav_DPČ
  http://miroslavpoche.cz/?page_id=2177
  https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/miroslav-poche-tomas-petricek-ministerstvo-zahranici_1811011031_ako