Nádherná ukázka stoky, která vytryskla naplno. A jakoby náhodou ta smrdutá stoka teče opět od příznivců úžasné evropské říše, těch lepších.

 

Každý ať si drží smutek či ústa dle svého cítění, ale...

Nechtěl jsem se osobně vyjadřovat, protože dnes každé lejno žádá zviditelnění a psát o Gottovi chce odstup, protože s námi byl celý život. Ale pokud se mi hromada lejna objeví přes sdělovací prostředky doma, nesmím, ne nemohu, ale nesmím mlčet. A ta stoka smradu a hnusoty je přesně oddělitelná.

Zatímco skuteční kolaboranti ani neskrývají, že republiku zaprodávají Němcům a Bruselu, ti, co z obav podlehli, nebo byli zticha, jsou zločinci.

Kolaborant bolševik generál Petr Pavel plazící se pak před NATO je úžasný charakter. Zahodil rudou knížku a na čelo nalepil hvězdičky.

 Karel Gott prý zradil, i když nebyl ani v KSČ.

 

A nyní toto je část dopisu, která údajně dokládá, jaký je Gott bolševický  zločinec

Málokdo si ale všiml zajímavé věci:

Aktuálně.cz zveřejnila  před deseti léty údajný dopis, který údajně napsal Karel Gott a údajně ho poslal Gustávu Husákovi. A nyní pozor (na závěr se přesvěčte, je to převzato tak, jak to zveřejnili.)

Karel Gott byl pedant. V textu písní opravoval vše, aby to ladilo. Už od začátku. Byl malíř a každé smítko mu vadilo, vše muselo být dokonalé. Scény musely být dokonalé, texty musely být dokonalé. Dokonce to někdy ozdobil. Domaloval. Jiří Štaidl byl excelentní textař. I Ladislav Štaidl byl textař. Pak začala v roce 2000 normalizace spacáka Rumla před vstupem do EU. Našel se dopis, psaný údajně Gottem Husákovi, který ho začal kompromitovat. Vzpomínáte, jak kolaboranti spojení z Bruselem zuřili, že Gotta měl lid stále rád? A začali nenávidět lid poslouchající Gotta, co má vychcípat, aby byla demokracie. Ta jejich.

A nyní to hlavní: dopis má vypadat autenticky. Vážně byste poslali toto zvěrstvo s překlepy, chybami a prapodivnou stylizací prezidentu republiky a dalším významným osobnostem? Takový hnůj by nenapsal ani absolvent 9.tříd ZDŠ, pokud by neměl z češtiny každý rok 4-.

Už v záhlaví chybí písmeno, letopočet, ale papír nevyhodili, psali dál. Spousty překlepů, všude malé "v" jako hrubé chyby, ale očividně záleželo na osovení "soudruhu". A jak tam úžasně poukazoval na zásluhy pro socialismus.

To vážně měl psát pedant Gott a textaři bratři Štaidlové? Nebo to udělala normalizační jednotka zločinů komunismu po roce 1989, aby to vypadalo autenticky?

 

Zpěvák Karel Gott jezdil po celém světě, všude ho měli rádi. Nikomu nezkřížil vlas na hlavě. Nikdy bych ho neoslovoval asertivně mistře, ale aby takový hnůj jako Bělobrádek a jemu podobní...

Ano, Karel Gott zpíval i v Las Vegas, ale nelezl Bruselu do konečníku jako kolaborant komunista generál Petr Pavel, když korouhvička cítila opačný vítr. Hnůj si váží bývalého bolševika generála Petra Pavla, já Karla Gotta, i když bych ho mistrem neoslovil. Byl to Čech každým coulem a dnešní proevropská stoka šílí: neumlčela ho!

 A pozor -  když svět truchlí nad Gottem, Pirát Hřib se postavil do první řady, uronil slzu, zapomněl že zpíval v SSSR a nabídl mu piedestal pro jeho sochu s nápisem: toto místo pro Velkého mistra Karla Gotta zajistil Velký Pirát Hřib, toho času primátor pražský. A smradlavá stoka teče proudem. FORUM 24 je v extázi...