Z českých luhů a hájů: Karel Hašler v podání Karla Gotta a Karla Šípa: kluci, co se za své češství nestydí. A národ -  skuteční, nefalšovaní Češi a Moraváci či Slezané to přes nenávist hrstky špíny dávají tvrdě najevo. A ti, co nenávidí vlastenectví, co nenávidí naši malou, ale krásnou zem českou plnou krásných lidí, nechť táhnou do Brusele, nikdo zde o ně nestojí.

 

Karel Hašler

Karel Gott

Karel Šíp

Mým domovem ztichlá je putyka

 

 

I když zpíval italsky, vždy to byl Čech

 

A poslední pro pamětníky: je strašné, že to má v záznamu extremistická Česká televize, která nenávidí české občany od přepadení spacákem Rumlem v roce 2000 a kolaboruje s cizími zeměmi ze západu, co nás už tolikrát zradily,  chce Českou republiku vymazat z mapy Evropy a nahradit jí Evropskou socialistickou říší. Ale stejně jako Němci, tak i Brusel nás nevymaže. Vždy nastane obrození!

Byli jsme, jsme a budeme vlastenci - Češi, Moraváci a Slezané - jedna rodina, jedna vlast, jeden národ v zájmu skutečného míru

bez nenávisti, zabíjení a válek.

 

 

Nechte prosím tu stoku, ať uráží, zapáchá a zahnívá, nešpiňte si s nimi ruce a nechte je, ať se tou nenávistí mezi sebou zalknou.  Oni jsou lepší, oni jsou evropští.

 

Zdraví lidé jsou muž a žena: tak to bylo odjakživa, tak to je a tak to bude, i když nám vnucují bezpohlavní, zrůdný systém nemužů a nežen.

 

A upřímně: které z těch médií co vysílají Gotta 24 hodin denně národu říkají, že Karel Gott, i když zpíval La Palomu byl především Čech a vlastenec? Hlavně když jim jeho produkce něco přisype! V eurech nebo dolarech! Peníze za vlastence jim nesmrdí!