Ach to mládí, ode mě to přece nemůžete brát vážně, vždyť dnes jsem slušný, hodný, poctivý, nedělám to pro peníze, kaje se se slzou v oku Radek Banga na Parlamentních listech, zatímco na iDNES mu vycházejí celostránkové rozhovory.

 

A zatímco Parlamentní listy si všímají, že lže

"Vulgarismus není známkou jakéhokoliv frajerství, to už vím dávno. V žádném případě tedy není možné dávat do souvislosti tvorbu Gipsy.cz, či mé prevence s těmito vulgárními nahrávkami. Pokud ovšem tyto 15 let staré texty ještě dnes někoho pohoršují, samozřejmě se omlouvám a mrzí mě to. Každý byl ale v pubertě a je to prostě věk, kdy děláte hlouposti," uzavřel Banga.

Jak se však ukazuje, i na novějších albech se dají takové skvosty najít. Sice již ne v takovém měřítku, ale... Například Lolita, jež je z alba Autentik vydaného v roce 2011. "Až budeš velká, přijď si pro semeno," zpívá například Gipsy.cz v písni. Zároveň zmiňuje, že ví, že ji "prcá ten DJ"."Serme na abstrakce a držme se faktu," zní pak pro změnu v písni 36 hodin bijač. Mimo jiné se tam objevuje i "prdel holá". "Šmejde, nekoukej mi do karet... Možná má velkou píču," zpívá pak v další písni z tohoto projektu - V podchodu je poker. "Nebýt toho kafe, chcíp bych tu. Karty vymrdaný," zní dále.

 

Je zde daleko skrytější špína, které se nevěnuje pozornost. Přečtěte si nejdříve toto:

 

Celý příspěvek Radka Bangy: 

MÉ VYJÁDŘENÍ KE KOLUJÍCÍM VULGÁRNÍM TEXTŮM NA INTERNETU

Abych věci uvedl na pravou míru – bylo mi 19 let a dělal jsem výhradně hip-hop. Každý má holt kostlivce ve skříni a toto je ten můj. Dnes je mi ovšem skoro 35 let. Bavíme se tedy o textech, jenž jsou 15 let staré. Už nejsem ten pubertální frajírek, který neřeší důsledky své tvorby, to je dávno pryč. A i když tato má tvorba byla NAPROSTOU RECESÍ, čili nebyla myšlena NIKDY vážně, určitě na to nejsem pyšný. Mohu ovšem s čistým svědomím také prohlásit, že jsem s těmito sprostými songy nikdy veřejně nevystupoval. V roce 2004 jsem založil skupinu Gipsy.cz a od té doby se má tvorba ubrala úplně jiným směrem. Vulgarismus není známkou jakéhokoliv frajerství, to už vím dávno. V žádném případě tedy není možné dávat do souvislosti tvorbu Gipsy.cz, či mé prevence s těmito vulgárními nahrávkami. Pokud ovšem tyto 15 let staré texty ještě dnes někoho pohoršují, samozřejmě se omlouvám a mrzí mě to. Každý byl ale v pubertě a je to prostě věk, kdy děláte hlouposti. RB

 

Vynechme však to, co našly Parlamentní listy, když usvědčily Bangu ze lži. Osobně bych tomu tak velkou váhu nepřikládal. Rasisticky a enofobně ujel a snaží se najít nějakou schůdnou cestu, dalo by se říct s přimhouřením oka. Najde se hodně lidí, kteří umí odpouštět. Daleko horší je jiná věc, fenomén,který lidé podvědomě přijímají a mhouří nad tím oči.

Ano, každý má své kostlivce ve skříni, napsal Radek Banga. To se dá podepsat do slova a do písmene. Jenomže skutečný rasista a xenofob je ten, co to zneužívá! Takže zatímco Radek Banga (i když lže) se to snaží shodit mladickou nerozvážností, Ortel...? Co je jim předhazováno? Že údajně něco převzal, pak vyškrtal pár slopv, ale stejně je to špinavý nácek, protože zpívá, jak má rád svou vlast, svou zem!

Zanechme farizejství, toto je pravé podhoubí agresívní nenávisti

Zrůdné napadání, že oblečení je podobné s nacisty: kožené bundy. Vážně to dokonce honorace nenosí? Znak, ze kterého se nakonec ukázalo, že obdobný nosili legionáři, ale to už si popel na hlavu nesypou. Další to mají piráti apod..

 

 Prapor 1. úderného praporu čs. legií

Prapor 1. úderného praporu čs. legií (Důkaz z Historického ústavu) v porovnáni s Ortelem.
(Převzato z Facebooku i s chybou - tudíž z originálu)

Takto urazil Banga legionáře! A tím rozpoutal běsnění urážek, které si samozřejmě nenechali líbit uražení sprostým Bangou, jeho manželkou a další kavárnou a už se to mlelo!

Ale na počátku byla lež rodiny Bangů, Pazderkové a několika dalších podvodníků, kteří z toho chtěli vytěžit maximum.

PRAVDA ZVÍTĚZILA

 

Takže žádný Ortel, ale legie!

A co nácek Obama, jak na toto u nás poukazují zastánci Evropské říše a Evropských hodnot a rodina Bangů?

Je Obama nacionalistický národovecký nácek?

(Opět tento snímek je v kontextu farizejství, že když to dělá Čech, je nácek, což úzce s dnešní fanatickou antirasistickou propagandou souvisí)

 

 

Co je však nejstrašnější: Radek Banga je extrémně sprostý v kyberprostoru, což však extrémně podporované ROMEA.cz nevadí. (A důkazy jsou všude, uráží ženy, děvčata, šoustání a kouření je jeho myšlenkou).

Pokud však lidé vztekle na toto farizejství reagují, ROMEA.cz prolustruje všechny rozčílené a žádá pro ně exemplární potrestání. Takže nikoliv pro Bangu, který je přece jejich. Ale všechny ostatní, kteří až následně a pozor, to je důležité, kteří až následně za tu nespravedlnost v afektu vyřknou či napíší cokoliv. A zde je rasisticky a provokativně vyměňována příčina a následek!

A opět zde máme důkaz oné příčiny a následku. Přitom dokonce ani policie nesmí vyprovokovat nikoho k trestnému činu, protože jinak by nesla tvrdé následky. A Radek Banga ne?

Fanoušci xenofobního Ortelu vyhrožují Gipsymu smrtí, rasisticky mu ...

 V normální společnosti jsou nadávky běžné a toto by se vůbec neřešilo. Ale nelze připustit, aby jedna část minoritní nemusela nést žádné následky, zatímco druhá, větší, za obdobné činy byla dehonestována, urážena a dokonce tajnými službami naháněna, jak to bývá v tottalitních, zločinných režimech! Měřme všem stejně a dávejme dotace všem stejně podle stejných kritérií a pseudorasismus z velké míry zmizí. Pak zbyde pouze oněch 200 - 300 zvrácených grázlů, kteří mučí vše živé v zájmu ideologie. A na ně se zaměřme, neboť to jsou skutečné duševní zrůdy. Nikoliv ti, co se vyprovokováním Bangů rozběsní!

 

 Důkaz z roku 2011, tudíž nikoliv z mládí!

 

A co je šílené: nakonec ti, co by si poslechli náhodně jednu skladbu Ortel, či Gipsy a uložili je ad acta, klikají na jejich výtvory a přinášejí jim peníze, se kterými údajně rodina Bangů tak pohrdá. Chtělo by se ironicky zeptat, kde tedy získávají obživu, když peníze z práce nepotřebují (jak Radek Banga často o prachách mluvil), ale už raději olej do ohně nepřilévejme.

Mimochodem: abychom původ rasistické provokace a xenofobie neházeli jenom na cikány (Romy), zítra bude ještě lepší ukázka "Špína slečny blondýny na iDNES".

 

Bylo zveřejněno

Moc nescházelo a Ortel porazil i Gotta

Romská rodina Bangů učí bílé děti jakou píču vošuká a jak jim to bylo fuk.

 

 Až následné doplnění: mám obavu, že Radek Banga to ani nedomyslel, že se mu prostě jenom zatmělo před očima, jako se to stává každému z nás. Bohužel atmosféra občas vyprovokuje člověka k činům, které následně lituje. Pokud je to slovně, lze vzít zpět. Ale když vypukne násilí, tak to už nikdo nikdy nevrátí. Střezme se toho. Proto já osobně nejsem naštván na Radka Bangu, ale na ty, kteří to rozjeli: od ROMEA.cz, přes multikulturní špíny! A to je skutečný zločin! Protože ti (ty) programově, nikoliv zkratkovitě vyvolávají nenávist a násilí, ale ukrývají se za různé neziskovky!