Miroslava Němcová z ODS, Gazdík, Kalousek, Číro Karel Schwarzenberg nebo jim podobní z tlupy nenávistných proti českému lidu: vážně nejsme Euronárod, ale jsme Češi, Moraváci a Slezané z České republiky.

 

A jak se zdá, prezident Zeman konečně pochopil, že Brusel, neboli Evropská unie je nereformovatelná stejně jako KSČ v roce 1989. A zaslepenost nenávistné čety se stále zvyšuje. Všichni jsou dezinformátoři, placení Kremlem, snad dokonce Putin posílá peníze a tato nenávistná četa novodobých bolševiků jako je například extremista Filo, která svá obvinění neopírá o policejní svodky a soudní rozsudky, ale o jakési Hrebenáre, Manipulátory a další existence, které se neštítí před ničím.

 

Zde je důkaz, o koho se opírá další nenávistný Europan.

 

A zde je onen samozvaný vyšetřovatel, soudce a člen Lidové milice, na kterého se odvolává Kamil Fila v případu Michaljaka, přidejte k nim "Manipulátory, FORUM 24  a další si můžete dohledat. Ti všichni nás učí demokraticky žít...

 

A takto funguje demokracie v roce 2019...

A za to, že se prezident Zeman postavil do čela a vyloučil tyto lidi z Pražského hradu, na který je celý národ (pozor český, moravský a slezský) hrdý, udělal to nejlepší, co mohl udělat.