Partička u Václava Moravce s manipulátorem či lhářem, neboli bývalým komunistou Rychetským: ...a zamířil i ke slovům místopředsedy komunistů Stanislava Grospiče o tom, že lidé, kteří přišli během invaze o život, „byli vesměs obětmi dopravních nehod“. „Já myslím, že takový člověk je buď totální hlupák nebo totální gauner,“ vypěnil Rychetský.

 

Bohužel komunista Grospič nelže, zatímco adorovaný nejvyšší ústavní soudce Rychetský je z lidského hlediska lotr! Vlastně také komunista, co zahodil Rudou knížku!

 

A jsem velice rád, že se na internetu objevilo zapomenuté foto, které potvrzuje slova těch, kteří tam tenkrát protestovali: Rusové (Sověti) po lidech nestříleli, protože by to byl masakr jako dělaly USA ve Vietnamu. A je zločinem Rychetského a především zvláštní skupiny z Ústavu pro studium totalitních režimů, že lidem neříkají pravdu - což jsou fakta!

 

Jak to skutečně bylo u Národního muzea v Praze?

Podívejte se nejdříve na foto od muzea v klidu a věcně. Občané, či dokonce "chytří" studenti, umíte si představit ten masakr, když by někdo z kulometu střílel do davu? Vážně máme tak nemyslící děti a vnoučata, co naskočí na každou hovadinu a dezinformaci "Člověka v tísni" a Evropských hodnot? Nebo snad bolševika Petra Pavla, který se díky sovětské armádě stal generálem? A pak mu zavoněly dolary?

Zvětšenina: vidíte, jak lidé stojí na tancích a s vojáky hovoří? (Velký dík autorce z Německa, že to zveřejnila nyní)

 

Bráchu mi málem zastřelili v průchodu u Rozhlasu. Ale vše bylo jinak! A odmítám se podílet na lžích!

 Další dny jsme jako puberťáci žasli nad hrdinstvím, kdy mladíci skákali po tancích, kradli sudy a někteří polité tanky zapálili. Jenomže my to tenkrát viděli z pohledu našeho a sovětských okupantů. Z pozice kluků v tancích to byla zoufalá bezradnost. Strach. Přijeli nám z rozkazu Brežněva na pomoc a místo děkování jsme jim nadávali a zapalovali tanky. Oni nesměli zabíjet, nesměli se bránit, ale šlo jim o životy, že se upečou. Tank v okamžiku zapálení se z ochrany stává hořícím peklem. Chápe to ten idiot Rychetský? Byl vůbec na vojně nebo někde, kde šlo o život, nebo jenom pindal jako poloviční žena Václav Moravec? Ti kluci - vojáci otevřeli poklopy a chtěli vědět, co se tady děje. Jenomže naši místo diskuze se předháněli, kdo ukradne sudy s naftou, někteří to nalévali do tanků a chtěli tanky zapálit. A tak ti kluci v tancích ze zoufaltsví začali střílet kulometem do vzduchu. Kolem sebe. Na Národní muzeum. U Rozhlasu. Bohužel kdo zná Vinohradskou, je zde malý prostor a kulky s velkou ráží se odrážely. Jedna málem zabila i mého bráchu v průjezdu u Rozhlasu. Přesto žasnu, že ti kluci, co sem byli nahnaní, nezačali pálit do davů a tisíce Pražáků nezmasakrovali. Ze strachu, aby v hořícím pekle neztrouchnivěli žárem. Přece jako vojáci nemohli říct: končíme, jdeme domů. To by byl trest smrti! Ani dnešní čeští vojáci v Afghanistánu nemohou říct: není to naše vlast, proč zbytečně umírat, jdeme domů.

Když hoří tank, je to strašná, ocelová rakev

 Ne, to není obhajoba vojsk Varšavské smlouvy, která nás okupovala. Pouze popisuji fakta, pouze popisuji okupaci pohledem obyčejných kluků z SSSR, kteří byli nahnáni do Československa na obranu socialismu, jako my v Afghanistánu bráníme NATO. Nemohli odmítnout, dokonce ani nevěděli, kam jedou a až tady zjistili, že jsou v Československu. Proto nám dodnes vyčítají, že nás skutečně jeli osvobodit a jak to bylo mezi Brežněvem a Dubčekem vůbec netušili. Prostě nám jeli na pomoc jako v roce 1945!

A paradoxně ti, co sem přijeli první a pochopili po diskuzích s lidmi o co zde jde, byli odveleni a místo nich přijeli nerusky mluvící z Tatarstánu a podobných republik SSSR. Přesto ti naši šmejdi veřejnoprávní útočí na celé Rusko, místo aby byl jasný viník. Prostě opět stojíme v haptáku před Velkým bratrem: tentokrát ze západu.

Samozřejmě to byla okupace: lidé zde chtěli neutralitu, svobodu a socialismus s lidskou tváří. Nechtěli, abychom přebírali každé nařízení z Moskvy (dnes jako z kopíráku, kdy nás Brusel soudí za neposlouchání s migranty, tenkrát nám Moskva vyhrožovala stejně, pokud se demokracie nastolí), a k Německu a západu se snažili přilepit pouze Havlové, Schwarzenbergové a jim podobní, co chtěli majetky a ukrývali to za bohulibou službu lidu. Mimochodem Havel pořád řval, že se mu jedná o demokracii a pak se sápal po Lucerně, Barrandovských terasách, omilostnil Chadimovou, která chtěla nakrást majetky za miliardy a Schwarzenberg si nahrabal vše nazpět. To byli ti demokraté! Dnes to někteří, kteří nikdy s námi za bolševika neprotestovali (dokonce nežili ani v roce 1989), nám dnes vykládají, jací by byli hrdinové. A vědí to lépe než my.

Fakta jsou jasná: většina Čechoslováků zemřela nešťastně, nikoliv, že by je chtěli vojáci zastřelit. A Stanislav Grospič má jednoznačně pravdu!

Bohužel nás dnes vedou lidé jako Rychetský, opět se ozývá Kalvoda a už jenom málo schází, aby čistotu práva hajil Kájínek. Zkušeností má také dost.

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Ja

  Rychetsky pochazi z aktivni a prokadrovane rodiny verne louzici KSC a SSSR. Jeho matka podepisovala jako pravnicka zamitave rozsudky k zadostem o milost politickych veznu. Rychetsky se jeste vcas stacil stat disidentem. Jako Dienstbier st. take komunista a STBak, ktery nam v rozhlasu kazdy tyden vypravel, jak je vsechno na zapade spatne a u nas raj. Lhal pritom pochopitelne jako pes. Oba dva se diky disidentsvi dostali do funkci a pomahali zde zavest kapitalismus a protektorat USA. Jsou prikladem bezcharakternich vyzirku a zradcu, sledujicich jenom svuj vlastni prospech. Rychetsky to jenom svym vyrokem potvrzuje!
  Invaze 1968 oddalila u nas kapitalismus o 21 let. Vojaci CCCP museli jit a meli rozkaz nestrilet do lidi. Co mohli ti vojaci jineho udelat, nez strilet do vzduchu, kdyz jim zacali zapalovat tanky? Tu invazi do CSSR nema na svedomi rusky narod, ale jeho imperialni geronti, kteri je sem poslali. Vynegovali tim zasluhy Ruska na nasem osvobozeni od nacisticke genocidy naseho naroda. Vynegovali i sympatie, ktere Ruda armada mela ve svem hrdinnem boji proti Nacistum. V SSSR byla v r. 1968 stejna nesvoboda jako u nas. Vojna nebyla hotelem se zbranemi jak si dnesni idioti predstavuji. Zapad Rusko i Varsavskou alianci neustale provokoval a zvysovali napeti. Neustale byla pohotovost, ktera armadu vycerpavala psychicky i hospodarsky. Delka vojenske sluzby se kvuli napeti prodluzovala a radu mesicu!
  Nalezame se nyni v totalite c. 2, nas loutkovodic uz nesidli na sovetske, ale na americke ambasade. Nejsme v RVHP, ale v EU, ktera nam vzala suverenitu a neustale nas tresta a hrozi kvotami migrantu, ktere importuje neustale do Evropy a ktere sem chce poslat. Nuti nam zavest €, ktere nechceme, protoze s Korunou budeme moci za krize ridit nasi menu. S Korunou nas nebudou nas moci okrast jako Euro zeme a nebudeme muset platit dluhy jiny statu v Eurozone.

  Krátká URL:
 • Wolfram

  No já myslím, že Brežněvovi nešlo ani tak o socialismus, jako o strategii odstrašování. Vždyť se podívejte, americká armáda je dodnes rozmístěna v Německu, i s nukleárními raketami pouhých 500 kilometrů od Prahy. Na amerických základnách v Německu Ramstein Air Base a Büchel Air Base jsou nukleární bomby B-61, které se zavěšují na letouny. Jak my jsme před nimi chráněni? Nijak, když nepočítám členství v NATO (o kterém se nekonalo referendum). Zatímco vy žvatláte o roce 1968, sověti vám strášně vadili, americká armáda vám nevadí a že cvičí - proti komu?

  Krátká URL:
 • Wolfram

  20. 10. 2019 NATO zahájilo tajné cvičení v Německu v podmínkách "jaderné války"
  V Německu začalo tajné vojenské cvičení NATO, v němž se bere v úvahu scénář jaderné války. Oznámil to list Kronen Zeitung. Je uvedeno, že cvičení Steadfast Noon (Pravé poledne) bylo zahájeno tento týden. V jeho rámci propracovává německá a italská armáda bezpečný přesun jaderných zbraní letadly. Německé letectvo zapojilo stíhačky letecké eskadry 33 se stíhacími bombardéry Panavia Tornado. Jsou rozmístěny na základně poblíž obce Büchel (spolková země Porýní-Falc). Podle informací listu tam je uloženo až 20 amerických jaderných hlavic typu B61.
  http://www.novarepublika.cz/2019/10/nato-zahajilo-tajne-cviceni-v-nemecku-v.html

  16. 8. 2016 Nová americká taktická jaderná puma B61-12
  Americké letectvo v rámci širokého programu modernizace amerického jaderného arzenálu představilo novou řadu taktických jaderných pum B61-12. Jaderné pumy rodiny B61 jsou určeny především k zasazování taktických jaderných úderů na velká seskupení vojenských jednotek nepřítele.
  https://www.armadninoviny.cz/nova-americka-takticka-jaderna-puma.html#
  Jaderná puma B61 pod stíhačkou F-15:
  https://www.armadninoviny.cz/domains/0023-armadninoviny_cz/useruploads/images/jaderna_bomba_b61_f-15.jpg

 • Ja

  V odpovědi na: Wolfram

  Kdo nejvice ohrozuje bezpecnost Evropy jsou USA a jejich NATO, kteremu veli. Jak?
  - US zakladny v Nemecku, Polsku a Rumunsku a raketove zakladny tamtez.
  Ovladani raket ma US Army pod kontrolou, t. zn., ze ty zeme, kde jsou nemaji zadny vliv pri uderu na Rusko, Cinu, ci Iran.
  - Neustale posilovani obrnenych jednotek NATO a USA na hranicich Ruska, obklicovani Ruska raketovymi zakladnami USA.
  Kdyz se USA rozhodnou k preventivnimu uderu na Rusko z Evropy, nebudou se cekat na schvaleni zememi, kde jejich zbrane jsou!!! Uvedomuje si to vubec nekdo z vas?
  Rusove v odvete znici zeme odkud rakety startovaly a US zidi za louzi se budou chechtat, jak s Evropou vyjebali! Zbavi se konkurenta a znici Evropu. Zase budou ksefty po bombardovani Evropy. A o tom to je!
  Jedina odpomoc je zbavit se NATO a EU, kterou ovladaji USA. US army musi prestat okupovat Evropu a zrusit zakladny, ktere zde ma! Jestli si to chce Rozdat s Ruskem, at si to rozda z uzemi USA! A to nikdy neudelaji. Maji hruzu z atomoveho odvetneho uderu. Proto mame dosud mir. Rusove potrestaji v odvete i USA, protoze ty maji veleni raketovych jednotek v Evrope.

 • Ja

  USA se potrebuji sanovat na ukor valky. Jako vzdy, kdyz byly v krizi. Presunuji do Evropy nekolik desitek F35 a nekonecne kolony obrnenych vozidel smeruji na ruskou hranici. Lzou, ze je to v ramci vymeny jednotek, ackoliv je presun pouze v jednom smeru. US zidaci ovladajici media vam to pochopitelne nebudou viset na nos a jejich loutky nasi politici take ne. Takticke atomove zbrane maji zazehnout mensi konflikty v Evrope aniz by zacaly letat mezikontinentalni rakety, to si slibuji. Protoze US zidak ma nejvetsi strach pred atomovym infernem na jeho uzemi. Situace je mimiradne napjata a tady se resi zmrd Rychetsky a 17. listopad.
  Zazehnute konflikty ve svete pribyvaji, prevraty take. Deep State a zrizeni jeho NWO jsou stale na programu a aktivni. Misto Bidena stihaji Trumpa. Evropu USA klidne obetuji a my jsme jejich spojenci bez jakehokoliv vlivu na nasi budoucnost. Politicka gramotnost Cechu je minimalni diky cenzure a rusofobnim, prolhanym mediim, ktera zamlcuji a manipuluji. Prijde-li ted 17. listopadu k maleru, BIS ani policie mu nebudou branit, je to v zajmu US protektora. Ty atomovky nebudou startovat z Nemecka na povel Nemcu, ale budou na dalku odpalovane US Army z uzemi USA. Evropa je zloduchovi vydana naprosto na pospas. Znicene budou vsechny zakladny v Evrope a my jsme od nemeckych zakladen jen par stovek kilometru! Rusove, na ktere se stale plive s nami nebudou mit zadne slitovani, budou-li napadeni!!!!

  Krátká URL: