Možná jsem hloupý, nebo se Češi vymykají celému západnímu světu. Kdo rozlouskne ten oříšek? Jsou Američané jako "národ" dementní, nebo Češi geniální? Odpoví na to bezpečnostní konference a skvělé mozky dezinformační, neboli údajně ti, kteří chápou dezinformaci?

 

 

Posuďte prosím sami: prý nám Rusové volí prezidenta, tvrdí Vrábel. A tak zavádí totalitu a všichni budeme jednotně volit. A kdo ne, dopadne špatně. Tomu seberou miliardy z reklam. A nechají si je. To je ta nová demokracie.

 

Stačilo údajně založit v USA několik účtů a voliči zvolili hromadně prezidenta Trumpa

V Čechách řádí Milion chvilek, Česká televize, Člověk v tísni, analytici Vrábelové a ječí na nás z amlionů jak v Orwellovi 1980, abychom nevolili Babiše a milovali Evropskou unii a výsledek?

Lidé volí Babiše, nadávají České televizi a nadávají na EU, až povolává Nejvyšší státní zástupce Zeman státní zástupce do zbraně.

Dle této logiky jsou Američani totálně dementní a my neuveřitelně chytří.

Jenomže pokračujme ve filozofickém záběru dál. Pokud jsme tak proti Američanům chytří a počínaje BIS a konče Českou televizí nám vysvětlují, jaký je Babiš zločinec, prezident Zeman lump, Evropská unie úžasná a Rusko zločinné, jak je možné, že lidé v tak velkém měřítku volí Babiše, věří Rusku, odmítají Evropskou unii, váží si prezidenta Zemana a nevěří šíleným obviněním Ruska?

A dokonce propaganda přiznává, že prohrává a tyto "tendece" ještě zesilují. Takže je už u nás tolik chytrosti, že jsme z toho až blbí, jak napsal Jaroslav Hašek ve Švejkovi?

"Blbost musí bejt, protože kdyby byli všichni chytrý, bylo by na světě tolik moudrosti, až by z toho lidi byli blbí. (Citát ze Švejka)

 

Ono je to spíše tím, že nalejvárna nikdy nezvítězí. Dokonce ani bolševikům se to nepodařilo, proto se tak mstili. A tihle jsou bolševická odnož. Pouze si říkají jinak.

Poznali jsme, že nejvíce dezinformací je proti Rusku a tak ač po roce 1989 (a především po roce 1968) byl celý národ sjednocen pohledem na východ, dnes Češi věří Rusku víc, než USA. A úžasné je se zamyslet: mohl by v dnešní době psát knížky Jaroslav Hašek a mohl by vzniknout "Dobrý voják Švejk"? Přece tam se to jenom hemží různými narážkami a přesto v lidech vyvolá menší nenávist, než prapodivné zprávy BIS, ze kterých mrazí a jdou proti vlastnímu národu.

Ve skutečnosti zde o pravdu vůbec nejde, ale je to rvačka o miliardy, jak přiznal analytik Vrábel

 

PROSTOR X
 

Analytik Vrábel: Dezinformační weby chceme připravit o peníze...

Říká, že všichni mají právo informace publikovat, ale ne je šířit. Nejde podle něj o nastavování jediné pravdy a cenzuru obsahu, maximálně o cenzuru reklamy.

Vrábel: chceme vaše miliardy a máme na to narativ...

A když si označením ostatních "dezinformace" Vrábel přihraje miliardy, je to ta správná cesta, jak ostatní okrást. Neboli sám usvědčuje, že v českém prostředí je to už také cesta slovenské "Kočnerizace" která tam nakonec stála za vraždou novináře Kuciaka. U nás zatím ne, i když Vrábel už veřejně o miliardách a okrádání tím, že jedině on má razítko na pravdu - mluví. A česká Rakouská spořitelna a T-mobile už "Kočnerizaci" o milirdy zahájily! Zatím mrtví nejsou, Slovensko je napřed, ale...

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Zavrazdeni Kuciaka ma jiny motiv

  Mafian nenecha nekoho zavrazdit, aby si pak sel sednout na 15 let. Tak hloupy Kocner neni. Tim motivem bylo vyhnat lidi vrazdou dvou mladych lidi do ulic a svrhnout vladu. A tenhle motiv Koncner urcite nemel, ale byl okamzite podzrely. Mlzi se, vrazi zapiraji a zase se priznavaji. A Kocner v tom lita jak nudle v tanku. Pomalu se rozkryva klientelismus a ovladani politiku mafii. To je jedine dobre. Kdo byl skutecny zadavatel vrazdy se asi nikdy nevysvetli.

 • ¨

  Trump mne vetsine nastve, ale tady mne potesil. Mluvi o multikulti Evrope:
  https://tadesco.org/evropa-kvuli-imigraci-prichazi-o-svou-kulturu-rika-politicky-nekorektni-trump/
  Kazdy musi uznat, ze Trump casto prekvapi a jeh odvaha i vydrz v prostredi, kde sedi stale v trni a hazeji po nem jeste kameni je obdivuhodna.
  Diky jemu si v teto dobe mensinovych a mediovych diktatur spousta lidi zachovava jeste zdravy rozum.

 • *

  V odpovědi na: ¨

  Jj, "Trumpův koronavirus" opravdu překvapil. Ukázalo se, že šílená Hillary měla bojovat s Ruskem, zatímco Trump s Čínou, Venezuelou a Íránem, to byl jediný rozdíl mezi těmito dvěma loutkami. Jestli jsme očekávali, že se Trump v úřadě zmůže na nějakou svou vzpouru, tak to se nesplnilo. Žádná zeď, žádný trest Obamy a Clintonové, kteří založili ISIS, žádný audit FEDu, žádné čistky v CIA. Američané by měli radikálně očistit politiku od všech sionistických korporátních fašistů, kteří neplatí daně, zadlužují USA a válčí jménem USA.

 • Proč neodstoupili Kočnerovi kámoši Sulík (SaS), Matovič (OĽaNO) a Čaputová (Progresivní Slovensko)?

  Kočner byl napojený na Sorosovy pravicové liberály, kteří se dnes derou k moci, nikoliv na levici!!!!!!!!!! Slovákům asi přeskočlo, proč chtějí Kočnerovy kámoše volit do parlamentu!!!!!!!!!! TO JE STRAŠIDELNÉ!!!!!!!!!!!! SLOVÁCI JSOU NAPROSTO DEZINFORMOVANÍ OLIGARŠÍMI MÉDII!!!!!!!!!!!!!

  Matovič strávil 6 hodin v debatě s Kočnerem a dokonce mluvil veřejně o ,,milníku, kterého dosáhli vraždou". Sulík byl Kočnerův nejbližší politický spojenec. Proč neodstoupil Beblavý, jehož SDKÚ sponzoroval Kočner, dnes strana SPOLU? Proč se neústavně inaugurovaná prezidentka Čaputová stále nechce vyjádřit, proč nepodala na Kočnera trestní oznámení za vyhrožování? Její poradce veřejně prohlásil, že jí Kočner vyhrožoval. Pokud by to oznámila na policii, zřejmě by Kočnera zadrželi a nikdy by pak nedošlo k vraždě Kuciaka. Necítí Čaputová výčitky svědomí? Nesouvisí to s jejími přátelskými kontakty na Kočnerovu rodinu?
  Jak je možné, že hned po vraždě byly organizačně připraveny mimovládky, financované Eset, americkou ambasádou a Nadací otevřené společnosti, které za asistence prezidenta Kiska rozdmýchali na Slovensku Majdan? Jak to, že v předstihu vznikly všechny liberální projekty Esetu včetně Progresivního Slovenska, které z vraždy politicky profitovaly? Kdo co věděl o vraždě předem?
  Jak je možné, že liberální média dále kritizují v souvislosti s vraždou SMER, ačkoliv je stále jasnější, že vražda politicky vyhovovala těm, kteří se dnes derou k moci?
  https://cz.sputniknews.com/slovensko/2019092310716120-blaha-o-vrazde-kuciaka-pravda-se-jednou-ukaze/
  https://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Matovic-hovoril-s-Kocnerom-sest-hodin-o-Majskom-tvrdi-Glvac-Chcem-vysvetlenie-vyzyva-lidra-OLaNO-318585
  Toto nemá obdobu nikde na světě, Igor Matovič (OĽANO) se prořekl: “Milník, který jsme dosáhli vraždou Jána Kuciaka…”
  https://www.youtube.com/watch?v=fuYgp1kw7C4

  Slovenskou vládu může po volbách 29. února 2020 sestavovat Kočnerův kámoš Igor Matovič, předseda pravicového hnutí OĽANO (OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti), bizarní populista, podle posledního předvolebního průzkumu má 13,3 % hlasů.
  Richard Sulík, předseda liberální slovenské strany Sloboda a solidarita (SaS), podle posledního předvolebního průzkumu SaS 5,3 %.
  Čaputové liberální strana Progresivní Slovensko v koalici s pravicovou stranou SPOLU mají 9,3 %.
  A miliardář lichvář Kiska, který okradl dlužníky o miliardy a kradl pozemky, možná bude za dva týdny ministrem vnitra, Kiskovo Za l'udí 8,2 %.
  Průzkum Focusu
  https://img.projektn.sk/wp-static/2020/02/focus-3.png?fm=jpg&q=85&w=1920