Připopeňme si mediální lynč těch, kteří jenom náznakem zpochybnili cikánský pracovní tábor v Letech. A dokonce byli souzeni. Za názor. V opilství. Zde padala nejen zpochybnění o konci druhé světové války a urážky od obou aktérů na osvoboditele koncentračních táborů, ale dokonce v době vyhlášení nouzového stavu starosta Ondřej Kolář zneužil prakticky "stanné právo" zákazu shromažďování a jako zločinci v tajném nočním zasedání rozhodli bez vůle lidu o likvidaci sochy maršála Koněva, který byl symbolem osvobození Československa v roce 1945!

 

Spravedlnost nesmí být slepá

Jestliže policie pronásleduje lidi za názory byť "ostřejšího kalibru" na internetu a zpochybňuje svobodu slova, zde se jednalo přímo o akt promyšlený, vědomě urážející v osobě Novotného přímo mezinárodně skandálního, u Ondřeje Koláře jako starosty a zastupitelů to byl nejen akt vědomý, ale dokonce v tajném zasedání. Jako zločinci v noci a ještě v době nouzového stavu zlividovali sochu jako symbol vítězství nad fašismem, sochu symbolu osvobození koncentračních táborů a sochu symbolu mnoha set tisíc vojáků Rudé armády, kteří položili životy za naši svobodu společně s československými vojáky pod vedením generála Ludvíka Svobody!

Může ještě být větší vědomý zločin proči českému národu, proti československým občanům a hlavně větší pohrdání nad oběťmi hrůzostrašné druhé světové války vedené Adolfem Hitlerem?

Urážky, nenávist, sprostota a likvidace sochy symbolu osvobození Prahy a Československa

 

Má právo Rusko soudit tyto zločince?

Samozřejmě má právo pojmenovat skutky, pojmenovat viníky a všechny lidské hanobitele a pohrdače osvobození 1945 a vydat trest dle ruských zákonů. Pouze však symbolický, odpovídající skutkové podstatě. Ale naše justice je povinna zahájit trestné řízení jako proti všem, co uráží a zesměšňují osvobození koncentračních táborů a osvobození Československa v roce 1945. Vědomě a nenávistně.

A můžeme k tomu přidat Novotného horování pro nacisty bojující po boku Hitlera, aby na konci války na chvilku obrátili zbraně proti němu, aby si zachránili životy a dokonce jim Řeporyjec Novotný postavil mohylu či pamětní desku: Hitlerovi Vlasovci osvobodili Řeporyje.

Jestliže si má Česká republika zachovat svou hrdou tvář v roce 75 let výročí od osvobození od nacismu, nesmí toto projít beztrestně. Jinak budeme pohrdat sami sebou a omlouvat se nad hroby našich otců, kteří za nás a naši svobodu bojovali.

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Sochu Marie Terezie chteji stavet,

  V odpovědi na: Bude viset i kolaborant Lacina (STAN)!!!

  ale sochu marsala Radeckeho na Malostranaku co tam byla tam nechteji. Ani sochu Mariansky sloup na Staromaku. Exekutiva Prahy je v rukou venkovskych buranu jenom diky volebnimu zakonu, ktery umoznuje lepeni koalici, ktere vysachuji viteze voleb.
  Pamatnikove rosady venkovskych buranu v Praze u moci slouzi pouze k rozestvavani spolecnosti.
  Venkovsky buran nikdy nebude mit cit pro narodni hrdiny jako Stab. kapitana Moravka. Bojoval proti fasistum, proto US fasiste u moci v Praze nedovoli, aby mel dustojnou pamatku na miste, kde byl gestapem zastrelen.

 • Habsburská obluda s fontánou

  Červeně je označen Morávkův park, modře Park Marie Terezie. Praha pojmenovala park po odbojáři Morávkovi a po pár měsících mu ho skoro celý zase sebrala. Teď patří Marii Terezii Habsburské.
  https://prazska.drbna.cz/zpravy/spolecnost/958-praha-bude-mit-prvni-pomnik-marie-terezie-vyroste-v-parku-puvodne-pojmenovanem-po-odbojari-moravkovi.html
  https://prazska.drbna.cz/files/drbna/uploads/files/prazska-drbna/mix/2020/leden/15788485935337-241-park-marie.png
  https://prazska.drbna.cz/files/drbna/uploads/files/prazska-drbna/mix/2020/leden/15788474892282-241-kovarik-marie.jpg

 • Marie Terezie je symbolem habsburskeho utlaku

  V odpovědi na: Habsburská obluda s fontánou

  Socha p. Marie na Marianskem sloupu zadny politicky utlak nepredstavuje. A presto, cisarovnu chteji a sloup ani pomnik Radeckeho ne! Kdo o tom rozhoduje? Smeji si ti smejdy dovolit opravdu vsechno?

 • ?

  Kolik stálo nelegální odstranění Koněva, tlamo Lacino (STAN)? Tady nejsi doma v Užhorodu. Věřím, že Pražany by to opravdu zajímalo. Bylo přeci z veřejných peněz, tak to musí být transparentní.
  https://www.facebook.com/lacina.jan.STAN

 • Heil Hitler, Lacino, Koláři, Novotný!

  Lacinu vykopli z Reflexu, televize Nova, Prima, LN i ČT. V roce 2014 vstoupil do politiky a hned se stal místostarostou Prahy 6 s rozpočtem miliarda korun. Najednou je z Laciny (STAN) velký pán, referentky ho obskakují, občané se klaní, má velký plat 81.847 korun a otvírá si hubu na Čechy. Místostarosta Prahy 6 Jan Lacina: Neustoupíme, i kdyby protestovali všichni z bývalého komunistického impéria. Budižkničemu Novotného vykopli pro změnu z Blesku, Extra, televizí Nova i Barrandov, ale je z něj starosta ODS s platem 66.286 korun a otvírá si hubu na Čechy. Kolář "vystudoval" podvodná plzeňská práva. To je ráj, co? V USA by Kolář tak leda drhnul nádobí v restauraci a Lacina s Novotným veřejné WC.

  Po několika kriminálních případech zfalšování komunálních voleb, v Praze 11 - Chodov, v obci Tatrovice, kde ODS vyměnila lístky v zapečetěné urně, lze o regulérnosti voleb v Česku s úspěchem pochybovat.

 • Diky za info,

  V odpovědi na: Heil Hitler, Lacino, Koláři, Novotný!

  Exekutivu Prahy a jejich ctvrti ovlada spodina, co se vsude vecpala a vykopli ji. Neni bez zajimavosti, ze nejvetsi problemy v Praze jsou tam, kde ji vladnou neschopni a zkorumpovani burani z venkova, nemajici k Praze zadny vztah, ani cit. Jsou to navic kolaboranti US protektora a cesti zradci. Maji za ukol rozestvavat spolecnost, vnaset do spolecnosti nenavist ve vztazich k Rusku a Ruska k Cesku.

 • EvaS.

  Sochy lidí, které byly vytesány z nějakých důvodů českým lidem, se neodstraňují. Už ten fakt, že pamětníci už nežijí a nemůžou se bránit. Tyto mládenci si nemůžou pořádně pamatovat ani rok 1989 natož osvobození. Je to hanebné a neuctivé k naší historii. Proč to pořád někteří nechápou? Stejné je to i mariánským sloupem.

 • Vaska

  a vše je připraveno - soudruzi ze CIA toho šaška (užitečnýho idiota koláře) zlikvidujou a hoděj to na toho ruskýho zabijáka co přiletěl balónem (protože letadla nelítaj) s tím ricinem - takže to bude otrava ne poloniem ani novičokem ale ricinem - ty rusové jsou ale vynalézaví (kam se na ně hrabe Agáta Christi)
  no a my přerušíme dip. kontakty s Ruskem - vyhlásíme mu válku - a vzhůru k 3. pochodu ne východ - pitomečci.
  no ti soudruzi z SS by už mohli vymyslet trochu jinej scénář

 • Taky mne to napadlo.

  V odpovědi na: Vaska

  Kundra to hodil do informacniho pole a kdyz se tem zbabelcum s ochrankou neco stane, hodeji to na Rusko a budou ho bicovat jako za Skripaly.To si podli USaci nenechaji ujit, takovou prilezitost!
  Smejdi starostove tedy aby meli strach ze dvou stran. Podle mne je ta emericka nebezpecnejsi.

 • Smejdi Kolari, Novotny a Hribe! A taky hnido Kundro!

  Vite co s vami udela vas panicek, az svuj ukol splnite a vas uz nepotrebuje? Nevite? No to jste pekni ignoranti, nejenom smejdi! Vsech agentu se casen zbavuje, protoze hodne vedi. MI agenta co organizoval Bile prilby zabili za bileho dne a nikdo nic nevysetril. Znam i jine poskoky. Nikdo po nich ani nestekne.
  Ty lzi s Ricinem jsou jeste blbejsi jak o Skripalech.