Zatím málokdo tuší, jak vznikl pojem "dezinformační weby". Že to není na základě odborných studií, ale bylo to na Slovensku v období vyvádění miliard, které vyústily vraždou investigativního novináře Kuciaka a jeho snoubenky.

 

VÁŽNĚ TO HAMÁČEK A MINISTERSTVO VNITRA NEVÍ?

 A politický panflet z pera jakési prapodivné party z ministerstva vnitra ukazuje pouze ty, kteří ohrožují stranu ČSSD ministra Hamáčka a odmítají EU. Naprostá absence útoků na občany s jiným názorem, letmé zmínění útoků na prezidenta republiky, naprostá absence útoků na občany nesouhlasíící s Evropskou unií. Neboli jednostranný politický panflet ministra Hamáčka s pomocí slovenských Konšpirátorů na odklon miliard ke spřáteleným webům (v pořadech Moravce Vrábel a Jourová ve zprávě nezmíněné) a jednoznačný útok na opozici v čele s Tomio Okamurou. Takto pracuje ministerstvo vnitra?

 

O co jde?

Po vstupu do EU začala vznikat jednotná "europravda". Novináři, skuteční novináři začali mizet a nahrazovali je kopírovači. Např. ČTK vydala zprávu a všichni jak oslové ji převzali, okopírovali, pozměnili název a pro povrchní lidi se zdálo, že europravda je pravda, protože jednotný názor byl vidět všude. Že to je pouze jeden zdroj tisíckrát rozmnožený a okopírovaný mnoho lidí neznalých mediálních podvodů ani netušilo. Ale díky zjednodušení internetu si novinařinu vyzkoušelo tisíce dalších lidí a najednou se trh začal zaplavovat mimo názoru jednotné europravdy i jinými pohledy na svět. A reklamní egentury měly žně, zpočátku i velké mediální domy přenášející europravdu měly žně. Pak lidé začali kontrolovat, co se píše a najednou zjistili, že europravda je podvod, že to je jeden neobjektivní názor rozložený do řetězce propagandy "skvělé EU na věčné časy a nikdy jinak" a odklonili se od mainstreamu.

 

A to vyděsilo propagandu v USA a v Evropě ještě víc, než snížené náklady výtisků novin

Mediální domy začaly ztrácet miliardy z reklam a v době, kdy na Slovensku vznikla kauza "Gorila" a následně to vyústilo zavražděním slovenského investigativního novináře Jána Kuciaka (27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (27), si parta podvodníků na Slovensku vymyslela název KONŠPIRÁTORI.sk a je skutečně záhadou, že tato parta podvodníků lidí, která má za úkol odklonit miliardy z reklam je zdrojem výkřiků Hamáčka a BIS, místo aby zmínila, že tato zahraniční skupina se vměšuje do svobody slova v České republice!

 

Pak tento dezinformační seznam z KONŠPIRÁTORI.sk přeložil do češtiny tanečník od tyče Jakub Janda a dal si název Kremlin watch, kde bez důkazů obviňoval majitele webů, kteří mají vlastní názor.

Opět to zpráva nikdy nikde neuvádí!

 

A co je ještě horší: sám Hamáček je záštitou vyhrožování, které bylo základem vraždy Kuciaka: (U soudu zaznělo) Marian řekl, že jednoho novináře třeba ‚sejmout‘ a poté ještě jednoho a pak dají pokoj,“ uvedl ve výpovědi Ivan Kočner, který byl v minulosti šéfem publicistiky ve veřejnoprávním Rozhlasu a televize Slovenska.

A stejnou či podobnou rétoriku používá ministerstvo vnitra, když stále napadá weby, které se nedrží jediné europravdy a mají svůj názor. (Vrábel a Jourová a odklon miliard slovy Vrábela) Pokud by totiž tato média vyzývala k vraždě, tak to samozřejmě trestné je, ale nic takového se neděje. Spíše naopak: ti, co vyzývají k vraždě, ministerstvo Hamáčka zmiňuje jaksi okrajově: vše musí být důkladně rozebráno, abychom se zde nedočkali vražd jako na Slovensku! A propojení je očividné! A Konšpirátori.sk se tím ani už netají! Přitom jsou z jiného státu a zpráva se o tom vůbec nezmiňuje!

Pavel Novotný člen ODS - starosta Řeporyj chce různé osoby pověsit, zastřelit, zahájit válku.

Další člen ODS Martin Lang chtěl podříznout prezidenta jako svini, protože je Hitler a skutečně k tomu opakovaně vyzýval. Oba nejen že to nevyřkli v euforii, za co dnes parta Hamáčka udává či vybízí k udávání včetně Jourové, ale tyto výzvy opakovali, takže se jednalo o jednoznačnou výzvu k terorismu. Přitom je to přímo ukázkový terorismus se všemi atributy. Lze k tomu přidat i mnoho výroků dalších. Například: Tomasz Peszynski - který si provokace a extremistické akce obhajuje formulkou - jsem kosmopolitní liberál, Havlista, pravdoláskař, intervencionalista a příznivec federalizace Evropy a hrdý Eurohujer. Jsem hrdý příslušník běsnící pražské kavárny, majdanista a iluminát a teď už i sluníčkář.

Kde jsou extremistické projevy části Milionu chvilek! Nadávky dámy ze soudní pře s Babišem a další.

 

A pak se vždy objeví ve zprávě nějaký potrhlý Balda, který měl spíše skončit na psychiatrii, než ve vězení. A jedině onen Lang je jaksi letmo zmíněn. Všichni ostatní citovaní jsou z "té zločinné protiunijní" strany.

 

Kdo dle veřejných zdrojů úkoluje Hamáčka a BIS?

A kdo jsou ti, co vytvořili seznam údajných "dezinformačních webů", a který je základem expertízy BIS a Hamáčkova ministerstva vnitra?

Budete v šoku!

Samí odborníci - čtěte pozorně:

Matúš Ritomský

Umelec

MUDr. Maroš Rudnay

Lekár

Eduard Stloukal, PhD.

Biológ

Marína Zavacká, PhD.

Historička

Tomáš Zálešák, PhD.

Učiteľ

Mgr. Juraj Smatana

Stredoškolský učiteľ

Dávid Tvrdoň

Žurnalista

Mgr. Tomáš Kriššák

Projektový manažér/politológ/aktivista

Michal Hvorecký

Spisovateľ/prekladateľ

Miroslava Sawiris, M.A.

Výskumná analytička

A další komické postavičky.

 

A celá fraška je propojena na medální domy

 1. Neskutečná drzost nebo "Kočnerizace" europravdy a boj o mediální miliardy z reklam, kdy analytik Vrábel otevřeně oznámil, že není možné, aby média a weby, která se nedrží správné linie europravdy dostávaly miliardy z reklam a že udělá vše, aby to odklonil zpět k těm správným. A Hamáček to zastřešuje - viz jednostranná zpráva. Neměli by skuteční demokraté tuto stopu začít prošetřovat?
 2. Pokud dojde na soudní proces, BIS se od extremistického seznamu Konšpirátori.sk distancuje, ale přitom se tímto extremistickým seznamem ministerstvo vnitra a BIS ohání. Jakoby formou zloděj křičí, chyťte zloděje.
 3. Nikde nepadl žádný důkaz, že by bylo propojení na ruské zdroje, či by byly placeny rubly. Přesto extremisté - euroaktivisté stále na toto "neexistující" propojení upozorňují a vyřvávají, že kdo nepíše "europravdu" je extremista napojený na Putina.
 4. Když se soudily Parlamentní listy, samozřejmě s těmito podvodníky (KONŠPIRÁTORI.sk) spor vyhrály.

Shrnuto: šílené je, že zpráva Extremismus_-_Souhrnna_situacni_zprava_za_2_ctvrtleti_2019.pdf .pdf vytváří všechny atributy xenofobní a předsudečné nenávisti, kdy jsou citovány dokonce jako závažné nadávky na znásilnění migrantem nezletilé dívky, zatímco ministerstvo vnitra toto znásilnění bere jako banalitu. Stejně tak závažná vyhrožování prezidentu republiky a lidem, odmítajícím jedinou europravdu jsou dezinformačně a manipulativně vynechána, zatímco se zdůrazňují prkotiny, či odezvy viz znásilnění dokonce nezletilé dívky. Že tato úderka papouškuje podvodníky ze Slovenska, aniž to ve zprávě je zaznamenáno už s ochranou státu a občanů země nemá nic společného.

Přece není možné, aby tuto manipulativní a dezinformační zprávu publikovalo ministerstvo vnitra s Hamáčkem v čele, aniž by tvrdě nezakročila celá vláda a bezpečnostní výbor českého parlamentu! A stala se úderkou provokací proti svobodným občanům a svobodným webům samostatně myslícím a píšícím mimo mainstreamové stádo!

Je tam sice v jednom odstavci napsáno, že někdo někde útočí proti lidem s odlišným názorem, ale je to zmanipulováno nakonec tak, že jsou to lidé, kteří jsou původci xenofobních výpadů. Takže vlastně "marginálie"...

Jednostranná manipulativní zpráva je jak vystřižená z pera bolševického ideologa nebo dvorního Hitlerova tvůrce propagandy Paula Josepha Goebbelse! Je rok 2020! A Hamáček (ČSSD) je stále ministrem? Neuvěřitelné!

Samozřejmě je toto reakce na provokativní extremistickou politickou veřejnou zprávu z pera ministerstva vnitra ČSSD. O utajené části nevíme nic. A tato naprosto nevyvážená, politicky zaměřená zpráva se už nesmí opakovat! Není o bezpečnosti, ale o volbách a doplňuje útoky na odklony miliard za reklamy!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Hamáčka úkoluje Bakala

  Bakalovi věrní služebníci Bohuslav Sobotka a Jan Hamáček měli za úkol chránit Bakalu a pohřbít nejstarší politickou stranu ČSSD a levici. To se jim povedlo.
  Ale proč Češi koukají na zloděje Bakalu s americkým občanstvím, před ním Viktora Koláčka, Otavu, Przybyla, jak kradou státní černé uhlí v hodnotě půl bilonu korun (v tržbách) a Bakala vyžral z OKD 120 miliard korun? Proč horníci pomáhali krást Bakalovi uhlí a nevyhlásili okupační stávku OKD? Vždyť to je naše uhlí, naše peníze!
  Asi mají vymyté mozky.

  Hamáčka přivedl Sobotka 18. června 2010
  Novým volebním manažerem sociálních demokratů bude poslanec Jan Hamáček. Vystřídá Jaroslava Tvrdíka, který vedl stranickou kampaň před sněmovními volbami.
  https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/tvrdika-strida-v-roli-volebniho-manazera-cssd-hamacek_201006182007_imanour
  "Hamáček je napojen na Bakalu. Je to nepřijatelné, OKD a jeho aktéři nedostali trest, ale miliardy zmizely…" říká Alena Vitásková
  https://xtv.cz/archiv/hamacek-je-napojen-na-bakalu-je-to-neprijatelne-okd-a-jeho-akteri-nedostali-trest-ale-miliardy-zmizely-rika-alena-vitaskova
  Jan Hamáček Člen správní rady v Aspen Institute Central Europe o.p.s. (13. 10. 2015 - 23. 8. 2018)
  Jan Hamáček na svém twitteru @jhamacek 16. 10. 2017:
  "a kde tam vidíte Bakalu?"
  "Pokud by platilo to, co píšete, tak Bakala jedné firmě dluží a druhé něco prodal. Žádné propojení tam nevidím..."
  @jerry_wlk 16. 10. 2017 Odpověď uživateli @jhamacek
  "za australskou firmou European Metals Holdings Limited stojí Zdeněk Bakala a za skupinou Touzimsky kapital Martin Roman."
  @mahdal21 16. 10. 2017 Odpověď uživateli @jhamacek
  "No dobře, tak to tedy Brabec přihrál Bakalovi, fair enough"
  @vladimircip 16. 10. 2017 Odpověď uživateli @jhamacek
  "wow, ta Vase (predstirana?) nevedomost je hluboce zarazejici"

 • -

  V odpovědi na: Hamáčka úkoluje Bakala
 • Rothschildovský uhelný a ocelářský komplex OKD a Vítkovice

  Ostravsko-karvinské doly (OKD) vyhloubila v polovině 19. století tato trojice: vídeňský bankéř Salomon Mayer Rothschild (1774 - 1855), hrabě Stanislav Wilczek (1792 - 1847) a hrabě Jindřich Larisch-Mönnich (1793- 1859). S Rothschildem na OKD úzce spolupracovali i uhlobaroni bratři Guttmannové, lipničtí Židé (z Lipníka nad Bečvou).
  Rothschildové vlastnili např. důl Anselm/Vítězný únor, důl Salomon/Šalomoun, důl Terezie/Petr Bezruč, důl Karolina a koksovna Karolina pojmenované podle manželky Caroline, důl Louis/Jeremenko, důl Ida/Rudý říjen, doly Bettina a Eleonora podle dcer/Doubrava, důl Tiefbauschacht/Hlubina, důl Wiesen Schacht/Luční.
  Zásah četnictva během stávky v květnu 1894 na dole Trojice hrabat Wilczeků podnítil slezského barda Petra Bezruče k napsání jedné z jeho neznámějších básní ”Ostrava”. Horníci stávkovali za všeobecné hlasovací právo a osmihodinovou pracovní dobu. U dolu Trojice bylo zastřeleno dvanáct stávkujích.
  https://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/u-dolu-trojice-bylo-zastreleno-dvanact-osob-20140508.html
  V roce 1899 redaktor politického časopisu Čas Jan Herben (týdeník Čas byl tiskový orgán Realistické strany T. G. Masaryka a Karla Kramáře) změnil v Bezručových básních slova „Rotšild a Gutman, gróf Laryš a Vlček“ na „židé a hrabata slavných rodů“ a též slova „jasný vévoda Géro“ na „jasný vévoda říšský“. Obě redakční úpravy byly motivovány snahou vyhnout se sporům s cenzurou a dotčenými. I tak zasáhl cenzor a básně začernil. V odůvodnění cenzora otištěném v 5. čísle Času z 25. 2. 1899 čteme, že „v závadných článcích podněcuje se k zášti proti židům, pak proti šlechticům, tudíž jednotlivé třídě společnosti (§ 302 tr. z.), mimo to se najmě v místech, kde řeč jest o vévodovi říšském, haněním porušuje se úcta k jednomu členu domu císařského (§ 64 tr. z.)“. Cenzura v literatuře a umění střední Evropy, strana 105
  http://www.old.kb.upol.cz/fileadmin/kbh/eknihovna/publikace/Hrabal_cenzura_stredni_evropa.pdf
  Rothschildovský uhelný a ocelářský komplex v československé Ostravě a Vítkovicích po okupaci Ostravy 14. března 1939 obsadila německá armáda a byly začleněny pod říšskoněmecký státní koncern Hermann-Göring-Werke. Právě Ostravsko bylo pro Hitlera vytouženým územím. Proto poslal vojsko o den dříve, než obsadil zbytek země včetně Prahy.
  Prezident Edvard Beneš k 27. říjnu 1945 všechny doly a železárny znárodnil.
  V roce 1953 britská vláda podepsal obchodní dohodu s Prahou – podle které měly být uspokojeny také nároky britských občanů na zabavený majetek, mezi nímž nejvíce vynikaly právě Vítkovice. Praha se podřídila a Parlament schválil zákon, který umožňoval, aby anglická zastupitelská firma (jako například Alliance Insurance) převzala vyrovnání i za neanglické vlastníky (jako například dřívější rakouské Rothschildy, kteří nyní měli americké občanství). Rothshildové, dodnes největší světové synonymum pro kapitalismus, tak od komunistické vlády v roce 1953 dostali odškodné, celkem 1 milion liber.
  Pro zajímavost, hraběnka Georgina von Wilczek, zvaná Gina (1921, Štýrský Hradec – 1989, Grabs) byla kněžnou z Lichtenštejna a matkou současného panujícího lichtenštejnského knížete Hanse Adama II., který nárokuje po České republice pobělohorské konfiskáty. Také Elsa von Gutmann (1875, Vídeň – 1947 Švýcarsko) byla kněžnou z Lichtenštejna.

  Pravděpodobně jsou všichni poskoky Rothschildů - špinavý zloděj Bakala, Hamáček, Sobotka, kradli pro ně státní uhlí v České republice a nyní realizují jejich rothschildovskou liberální politickou agendu: útočí na české vlastence - Vámi zmíněné "dezinformační weby", útočí na Čechy vylepující plakáty proti válce v Afghánistánu, na Čechy schvalující na facebooku útok na měšitu na Novém Zélandu a cenzurují, přesně jak to dělali za Rakouska-Uherska...

 • *

  Pan Balda je potrhlý? Je už více než dva roky ve vězení, od 22. 2. 2018, protože varoval český národ! Vězní ho Babišova vláda!

 • XX

  V odpovědi na: *

  Proto dával kmeny na koleje? Žasnu.

 • *

  V odpovědi na: XX

  Neměli bychom dobýt Bastillu, chci říct Pankrác, 14. července by se hodilo. :-) Ale vážně, přece musíme něco dělat proti zneužívání moci a totalitě. Také už několik lidí bylo odsouzeno pro nový trestný čin schvalování terorismu. Takový trestný čin u nás existoval naposledy před 75 lety, schvalování atentátu na říšského protektora.

  § 312e Podpora a propagace terorismu do roku 2017 neexistoval. Vymyslela jej Sobotkova koaliční vláda ČSSD+BABIŠOVCI+KDUČSL v roce 2016, sepsal jej Babišův ministr Pelikán (ANO). Poslanci ČSSD, ANO, KSČM, KDU-ČSL jej zrychleně schválili 19. října 2016, ODS a TOP09 se zdržely. Ani jeden poslanec nebyl proti. Okamura nepřihlášen. Zákon č. 455/2016 Sb., kterým se mění trestní zákoník č. 40/2009 Sb., nabyl účinnosti od 01.02.2017.
  JAK HLASOVAL VÁŠ POSLANEC - HLASOVÁNÍ POSLANCŮ:
  50. schůze, 99. hlasování, 19. října 2016, 18:32
  Novela z. - trestní zákoník - EU
  http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=64323
  Legislativní proces
  http://www.psp.cz/sqw/historie.sqw?o=7&t=886

  19.10.2016 Novela trestního zákoníku Za schvalování terorismu bude až 12 let vězení, schválili poslanci
  Změny zavede podle požadavků mezinárodních organizací novela trestního zákoníku, kterou ve středu schválila sněmovna zrychleně už v úvodním kole. Mezi dalšími novými trestnými činy je vedle podpory a propagace terorismu také vyhrožování teroristickým trestným činem a účast na teroristické skupině. Nutnost schválit předlohu zrychleně už v prvním čtení hájilo ministerstvo spravedlnosti možným zhoršením ratingu Česka a možným omezením nebo blokováním mezinárodních obchodů českých firem. "Zachraňujeme ty věci pět minut po dvanácté," uvedl ministr spravedlnosti Robert Pelikán (ANO). Hrozilo by totiž podle ministerstva to, že Finanční akční výbor vyzve 190 členských a přidružených států, aby posuzovaly finanční styky s ČR jako rizikové a aby v tomto směru přijaly příslušná opatření.
  https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/politika/za-schvalovani-terorismu-bude-az-12-let-vezeni-schvalili-poslanci_402388.html

  Finanční akční výbor (FATF) je mezinárodní mezivládní organizace pro vytváření standardů a hodnocení jurisdikcí v oblasti boje proti praní špinavých peněz a financování terorismu. FATF byl založen v roce 1989. Místo aby Finanční akční výbor (FATF) dal Českou republiku a další východoevropské kleptokracie na černou nebo šedou listinu, neboť v ČR vládnou oligarchové a perou špinavé peníze, tak oligarchická vláda vězní Jaromíra Baldu jako teroristu a ohání se FATF a bojem s terorismem, když Balda bránil vlast před muslimskými teroristy. To je vážně gól do vlastní branky. Blacklist a Greylist FATF: Panama, Zimbabwe, Island, Bahamy, Mongolsko, Kambodža, Ghana, Jemen, Severní Korea, Írán. Samí chudáci, daňové ráje jen dva. Cui bono, FATF?
  https://en.wikipedia.org/wiki/FATF_blacklist

 • Wolfram

  Tiež Skrytá pravda je na 102. miestě, stě slávní na Slovensku.
  https://www.konspiratori.sk/zoznam-stranok.php
  BIS, ministerstvo vnitra, prasák Janda se asi spoléhají, že jim za jejich pomluvy nikdo nedá přes držku nebo něco horšího.

 • Vládnoucí Turkomongolové

  Na Hamáčkovi je přece vidět na první pohled, že není Evropan:
  https://d15-a.sdn.cz/d_15/c_img_F_F/mS6Wfp.jpeg
  Hamáček je Turkomongol, Jourová je Turkomongol, Vrábel je Turkomongol, Klaus je Turkomongol, Zeman je Turkomongol, Babiš je Turkomongol, Kalousek je Turkomongol, Kellner je Turkomongol, Bakala je Turkomongol, Soros je Turkomongol, prakticky všichni vládnoucí Česku po roce 1989 jsou kočovní Turkomongolové. Je mi líto, že jste jim naivně důvěřovali a nechali je vládnout. Český mnohabilionový národní majetek se přestěhoval do jejich pracek a co nestačili rozkrást a srovnat se zemí, to prodali Němcům. Jako všechna lidová přísloví, opírá se i výraz „turecké hospodářství“ o dlouholeté lidské zkušenosti.