Když policie v Litoměřicích oznámila, že se bojí a žádá o ochranu, zdálo se to jako nepodařený, ironický vtip. Jenomže další a další příběhy a prosby ukazují, že to není "komix", ale skutečnost a naskakuje z toho husí kůže.

 

Policisté, to není útok na vás, ale absurdita Hamáčkova útvaru a policejního prezidenta!

Kdesi na Litoměřicku je obec, kde kamióny řádí jak zběsilí a 30km/hod je povelem šlápnutí na plyn a projetí obce někdy až 70km/hod. Samozřejmě se opakovaně žádala policie o pomoc, policie opakovaně přijela a policie opakovaně nikoho nechytla.

Důvod asi mnohé složí do kolen

Tato obec je pro chodce nebezpečná, proto zde měřit nemůžeme, tvrdí policie, protože se policisté bojí o život. Nemá chodník a policisté jsou také jenom lidé. Policisté prostě mají strach, tak se postaví tak, aby je řidiči - teroristé nezabili. A turisté a lidé tam žijí jak ve válečné zóně a zatím ještě žijí.

Střih: zfetovaná a ožralá zrůda - žena o svátcích zabila jednoho policistu a dva těžce zranila. A volání policistů o pomoc je ještě silnější. Vážně se západní svět a Česká republika zbláznila? A smutný obličej a zdravice policejního prezidenta je pro mrtvého policistu (a další mrtvé) na dvě věci. Dosaďte si sami, na které...

A my - Skrytá pravda se přidáváme: občané, zachraňte policii České republiky!

Samozřejmě to není výsměch policii. Ale část skvělé policie za nás nasazuje životy a my, občané nejsme schopni donutit ministra vnitra, policejního prezidenta a poslance České republiky, aby zákony byly tak tvrdé, že zfetovaná zrůda, šílený závodník na silnici či kamionista - terorista v případě "vraždy" by dostali tak odstrašující tresty, že do konce života už nikoho neohrozí. (Přece justice dokáže odlišit zrůdu za volantem od nešťastné náhody a přehlédnutí jinak bezproblémového a bezúhonného řidiče)

 Ona totiž funguje ještě jedna zvrácená vlastnost: chci jezdit rychle, ale u domů těch druhých, chci svítit elektřinou, ale chci elektrárnu u těch druhých a tam se chovám jako dobytek a gauner, ale u svého domu odmítám auta či elektrárny. Přitom stačí málo: aby policie mohla dělat svoji práci tak, aby byla maximálně před zločinci chráněna a jedině tak nás může chránit.

A to máme v rukách my - voliči!

Občané České republiky, zachraňte policii České republiky!

 

P.S. Další zabitý policista, další dva těžce zranění policisté, feťák pod vlivem pervitinu srazil policistku a matku dvou dětí - zemřela, prázdné silnice a motoristé řádí jak šílení beztrestně a mrtví přibývají, soud s policistou, co zastavil motorkářského teroristu (dopadl dobře naštěstí) je systémové ohrožení občanů a policistů, nikoliv exces jednoho magora. Je to prostě už všude! A Hamáček vesele ministruje dál a kontroluje, kdo co řekl na internetu...

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Skrytá pravda: "Hamáček vesele ministruje dál a kontroluje, kdo co řekl na internetu."
  Přesně tak a ještě chci poukázat, že Vy píšete blog Skrytá pravda / Pařát dnes spoustu let, možná skoro 20 let, že? Pařát byl také metalový webzine. :-) A je vidět, že píšete podle svého nejlepšího vědomí a svědomí a Vlk na Kosa Nostra Zostra Naše věc zostra "Dělám Kosu jak umím nejlépe a nejpoctivěji.", ve svém volném čase. A ostatní v Hamáčkově seznamu taky, možná Tadesco.org někdy publikuje excentrické teorie Bílého draka Fullforda.
  Jak si flákač a parazit Hamáček, zrovna vlezlý do funkce ministra vnitra, dovoluje pomlouvat slušné vlastnecké Čechy, že někoho dezinformují? Když ti bloggeři před lety začínali, Hamáčkovi teklo mlíko po bradě! A podívejte, jak státní orgány pomlouvají, to jsem ani nevěděl!

  26 / 11 / 2016 Český rozhlas zveřejnil seznam "českých dezinformačních webů"
  https://www.securitymagazin.cz/security/cesky-rozhlas-zverejnil-seznam-ceskych-dezinformacnich-webu-1404053853.html
  Dezinformační weby
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Dezinforma%C4%8Dn%C3%AD_web

 • *

  Hamáčku, už máš práci, poprvé v životě? ČSSD je strana práce! Vyžírko, nepočítej, že se budeš dál válet za peníze daňových poplatníků, Hamáček chce být velvyslanec v Kanadě, to jsem se zasmál! Vodprejskni, škodiči!

 • *

  Jj, dopravního policistu neuvidíte na silnici jak je rok dlouhý. Mafii také policie nestíhá. Stát je už úplně v rozkladu. Ještě si rychle rozdají český stát a pak zdrhnou. Na co potřebují těch 500 miliard a proč, proč? Stavět silnice za ně nemůžou, protože to vyžaduje připravené projekty. 500 miliard chtějí rozdat těm zahraničním automobilkám!!!!!!!!! Ani korunu vláda neušetřila na svém provozu, obrovské byrokracii a politických neziskovkách!!!!!!! Jestli to udělají, tak bude inflace a úspory občanů budou v pr****!!!!!!!!!!

  A ti feťáci jsou vina ČSSD!

  Mladí Češi ve věku 15 - 16 let drží v Evropě rekord, pokud jde o zkušenost s touto drogou, marihuanu vyzkoušelo 42 procent patnáctiletých a šestnáctiletých Čechů. Drogy, alkohol, tabák a hazard na internetu - to jsou hobby třetiny mladých Čechů.

  Na rozdíl od všech našich sousedních států - Německo, Rakousko, Slovensko a Polsko, KDE JE DRŽENÍ JAKÉHOKOLIV MNOŽSTVÍ ZÁKONEM ZAKÁZANÉ DROGY TRESTNÝ ČIN, vykročila Česká republika v roce 1997 zcela jinou cestou - CESTOU TOLERANCE K DROGÁM. K tomu napomáhají média, politici ČSSD a ODS a parlamentní strana Piráti má legalizaci drog (marihuany) dokonce ve svém politickém programu. Legální je u nás držení do 15 gramů marihuany, 1,5 gramu heroinu, 1 gramu kokainu nebo 2 gramů pervitinu. U extáze je hranice, do níž je její přechovávání přestupkem, 4 tablety nebo kapsle. LSD od 5 papírků, tablet. Lidé také nesmí mít více než 40 hub s halucinogenními účinky.

  Vláda Bohuslava Sobotky (ČSSD), koalice ČSSD + ANO + KDU-ČSL, schválila na jaře 2014 novou vyhlášku ministerstva dopravy, vyhlášku připravil Babišův ministr dopravy Antonín Prachař (ANO), za socializmu údržbář v chemičce PRECHEZA, firma je nyní součástí holdingu Agrofert, který ovládá podnikatel Andrej Babiš. VYHLÁŠKA STANOVÍ TOLERANČNÍ LIMITY PRO NÁVYKOVÉ LÁTKY ZA VOLANTEM! Řidiči v Česku mohou mít beztrestně v krvi do 25 ng/ml kokainu, amfetaminu, metamfetaminu a do 2 ng/ml psychotropní účinné látky v konopí THC (tetrahydrocannabinol).
  26. 2. 2014 Nová vyhláška stanovuje limity pro návykové látky při řízení
  https://www.novinky.cz/domaci/328807-nova-vyhlaska-stanovuje-limity-pro-navykove-latky-pri-rizeni.html

  ŽÁDÁME ZÁKAZ DROG! JAK JE VE VŠECH SOUSEDNÍCH ZEMÍCH!

 • Byl pod vlivem drog

  Karvinská policie v pátek 19. 6. 2020 obvinila z obecného ohrožení jednadvacetiletého mladíka, který ve čtvrtek brzy ráno zapálil zásobníky LPG na čerpací stanici v Českém Těšíně na Karvinsku. Hasičům se hořící zásobníky podařilo uhasit až v noci na pátek. Zásah jim trval přes 23 hodin. Kvůli hrozbě exploze byly evakuovány desítky lidí. Obviněný byl podle kriminalistů v době činu pod vlivem drog.
  https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/cesky-tesin-pozar-plyn-lpg-benzinka-karvinska-ulice_2006190858_ako