Vážně myslíte, že jsme všichni idioti a že protestujeme proti vakcíně z plezíru, nebo negramotnosti? Co je vakcína Comirnaty od firem Pfizer a BioNTech? Vakcíny od Moderny a Pfizeru/BioNTechu jsou tzv. mRNA vakcíny, které jsou poprvé v historii podávány lidem.

 

Popis

 Německá společnost BioNTech uzavřela partnerství se společností Pfizer při vývoji a testování vakcíny proti koronavirům známé jako BNT162b2 značky Comirnaty. Stejně jako vakcína Moderna je vakcína Pfizer-BioNTech založena na genetických pokynech viru pro tvorbu bílkoviny. mRNA uvnitř mastné skořápky. Vakcína používá messenger RNA, genetický materiál, který naše buňky čtou, aby vytvořily proteiny. Molekula - zkráceně nazývaná mRNA - je křehká a naše přírodní enzymy by ji rozřezali na kousky, pokud by byla injikována přímo do těla. K ochraně své vakcíny Pfizer a BioNTech obalují mRNA do olejových bublin vyrobených z lipidových nanočástic! 

Vážně toto nevyzkoušené genetické budete doporučovat svým nejbližším?

 

 

Proč je takový odpor k rychlovakcíně na Covid-19? Podívejme se krátce do minulosti.

Prášky na spaní Contergan

Patří mezi největší lékové zločiny minulého století v poválečné historii Německa, které firma Grünenthal dala na trh.  Krátce nato se v různých zemích narodilo asi 10 000 dětí s těžkým poškozením paží a nohou, polovina z nich přišla na svět v Německu. Nejdříve se předpokládalo, že to souvisí s jadernými testy, pak lékaři přišli na to, že proces růstu končetin nenarozených dětí ovlivňoval thalidomid, účinná látka obsažená v Conterganu.

 Na začátku tohoto století byl stažen  lék Cholstat německého koncernu Bayer.

Existuje časová souvislost mezi užíváním léku a úmrtím mnoha desítek obětí. Zvláště silné obtíže byly registrovány při současném užívání léku s jiným preparátem na snižování cholesterolu - Gemfibrozilem.

Nebezpečný aspartam - prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc. prof. RNDr. Jiří Patočka, DrSc.

Zatímco oficiální statistiky uvádějí, že konzumace aspartamu způsobila v USA smrt pouhých 300 lidí, a proto je stále považován za bezpečný, jiní vědci i lékaři přesvědčivě dokazují, že aspartam je sladidlo, které poškozuje zdraví a zabíjí.

 

A nyní se přeneseme do dneška: víme, co se stane za rok, dva, i víc?

Vakcína Comirnaty od firem Pfizer a BioNTech získala podmínečnou registraci

 SÚKL - Státní ústav pro kontrolu léčiv

Z dostupných údajů z klinických hodnocení není k dispozici dostatek informací pro hodnocení účinnosti vakcíny Comirnaty u osob, které již prodělaly onemocnění COVID-19.

Může vakcína Comirnaty snižovat přenos viru z jedné osoby na druhou?

Vliv očkování vakcínou Comirnaty na komunitní šíření viru SARS-CoV-2 není doposud znám. Zatím není známo, kolik očkovaných lidí může nadále být přenašečem a šiřitelem viru.

Jak dlouho potrvá ochrana navozená vakcínou Comirnaty?

V současné době není známo, jak dlouho ochrana poskytovaná vakcínou Comirnaty potrvá. Očkovaní účastníci klinického hodnocení budou nadále sledováni po dobu 2 let, aby se shromáždilo více informací o délce ochrany.

Přestože byla vakcína podána během klinických zkoušek relativně velkému množství lidí, mohou být některé nežádoucí účinky odhaleny až po aplikaci milionům osob.

 Tolik nejdůležitější výňatek SÚKLu pro veřejnost.

 

A pak po internetu běžel "údajný" hoax a dezinformace, že GlaxoSmithKline nemělo firmu ve Wuchanu v Číně a prý (dle Wikipedie z roku 2011) nepatří pod firmu Pfizer. Skutečně?

GSK completes transaction with Pfizer to form new world-leading Consumer Healthcare Joint Venture

 

Společnost GSK dokončila transakci se společností Pfizer a vytvořila nový přední světový společný podnik v oblasti spotřebitelské péče GlaxoSmithKline plc (LSE / NYSE: GSK) Firma oznámila, že dokončila transakci se společností Pfizer, aby spojila své podniky v oblasti spotřebitelské zdravotní péče do předního světového společného podniku.  Vydáno: Londýn, Velká Británie Společný podnik spojuje dvě vysoce se doplňující portfolia důvěryhodných značek pro zdraví spotřebitelů, včetně Gody Sensodyne, Voltaren a Panadol a Pfizer Advil, Centrum a Caltrate. S podporou vědecky založených inovací je světovým lídrem v oblasti OTC produktů a má pozice číslo 1 nebo 2 na trhu ve všech klíčových geografických oblastech, včetně USA a Číny. Po dnešním oznámení se společný podnik zaměří na dokončení integrace těchto dvou podniků, u nichž se očekává, že do roku 2022 dosáhnou roční úspory nákladů ve výši 0,5 miliardy GBP za očekávané celkové hotovostní náklady 0,9 miliardy GBP a bezhotovostní poplatky 0,3 miliardy GBP . Až 25% úspor nákladů je určeno k reinvestování do podnikání na podporu inovací a dalších příležitostí k růstu.

Vážně si tyto dvě firmy propojily jenom dva krámečky...?

A co další lze dohledat?

 Nedávný vysoce propagovaný případ úplatkářství zahrnuje britskou farmaceutickou společnost GlaxoSmithKline (GSK). GSK je v současné době vyšetřován a byl obviněn z podplácení lékařů, vládních úředníků a nemocnic v Číně. Britský farmaceutický gigant připustil, že manažeři ve své čínské pobočce porušili čínské zákony tím, že byli zapojeni do úplatkářského skandálu, který zahrnoval až 489 milionů dolarů. Zatím byli zadrženi čtyři čínští občané: vedoucí právního oddělení, dva viceprezidenti a vedoucí rozvoje podnikání a hrstka zahraničních zaměstnanců. 

Prý se ale o všem pochybuje, neb je to komunistický stát.

 Pamatujete se, jak se nám USA vysmivaly, že nás okradly o miliardy?

statečně proti korupci

A dnes na závěr:

Denně zemře 300 - 350 lidí. Přímo na covid žádný, ale přidruženě s covidem kolem 100. Skoro vždy se jedná o urychlení smrti o pár dní. Pokud to budeme sčítat, tak hrozivé číslo za 9 měsíců cca 11 000 se musí porovnat s číslem průměrným bez covidu, které je ročně kolem 110 000 - 120 000 zemřelých lidí v ČR. A pokud budete sčítat dál, za sto let je to 11 - 12 miliónů lidí, co zemře v našem státě. Číselně: zemře 12 000 000 lidí. Z toho s covidem (by bylo při těchto fantasmagoriích) 1,3 milionu lidí.

Dělají z nás pitomce? Ne na smrt na covid, ale s covidem. Takže bouračka 5 mrtvých s covidem. Logiku si přiřaďte sami.

 

Jsou to samozřejmě "Babišovy nesmysle". Nebo něčí podvod. Možná korupce. Těžko říct. Jenom je zajímavé, že agresívní jsou ti, co se jdou s jistotou "vakcínovat", zatímco opačná strana protestuje, aby byla jako stádo napíchána něčím, co zatím nikdo neví, jak se za rok, dva zachová. Co se stane v lidském těle. Neboli, my normální neprotestujeme proti Babišovi, že se naočkoval, že se Kubek a další naočkovali. My protestujeme, že nám ti "naočkovaní stádní fanatici" vyhrožují. A to je přece o něčem jiném, než o hoaxech a dezinformacích. To je přece přirozený pud savců nenechat se píchat ničím, co netušíme, jak to zapůsobí a dokonce, zda to za půl roku zapůsobí, když ani SÚKL na to kulaté razítko nedá!

 A s pomatenou opozicí Pirátů a jim podobných to nemá nic společného.

 

A co se podívat na Cempera a Manipulátory?

HOAX: Čínskou biologickou laboratoř ve Wuhanu vlastní Glaxosmithkline, která patří pod koncern Pfizer

 

Související

Neuvěřitelné: jeden z nejlepších českých epidemiologů Prof. MUDr. Jiří Beran, CSc. je také dezinformátorem! To už je zvěrstvo

Ostře protestuji, aby 24 hodin extremistická Česká televize děsila lidi!

A vážně i s odstupem záhada 

O svátcích má covid prázdniny, takže číslo R nelze brát vážně... Kdo vytváří umělou paniku?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Korupčník Prymula (ANO) s vilou na Floridě a 130 miliony

  Zadarmo to nedělá, jenže Prymulu & dceru Prymulovou Národní centrála proti organizovanému zločinu asi nevidí... V červnu 2016 Prymulu vyhodil ministr zdravotnictví Němeček (ČSSD) z funkce ředitele státní nemocnice FN Hradec Králové pro střet zájmů a neoznámení příjmů 130 milionů Kč od světových farmaceutických firem v registru veřejných funkcionářů. A hopla, najednou je Prymula za ANO v nejvyšší politice na ministerstvu zdravotnictví... Ani za dva roky nezískal od NBÚ bezpečnostní prověrku. Krást a škodit, nic není hanba ve tomhle odporném Zlodějistánu.

  Krátká URL:
 • Protičeské konfidentské rodiny vládnou v ČR

  Prymulův otec je pravděpodobně kontráš Adolf Prymula, v Česku je jen 10 lidí se jménem Prymula.
  Roman Prymula - narozen 4. února 1964 Pardubice
  ADOLF PRYMULA
  Krycí jméno: Áda
  Datum narození: 07.05.1941
  Registrační číslo: 16668
  Registrující útvar: SEO KS SNB Hradec Králové
  Zaveden dne 05.05.1977 jako D důvěrník
  Předán jinému odboru: 02.01.1978 předán odboru III/3, III/3 je III. správa – Hlavní správa vojenské kontrarozvědky 3. odbor – Odbor pro ofenzivně zpravodajskou práci
  Svazek zničen: 08.12.1997
  “Každý, kdo někdy udělal zkušenost s vojenským kontrarozvědčíkem neboli "kontrášem", tuší, že tady něco nehraje. Muži z VKR chodili po kasárnách v civilu a na chodbách a "buzerácích“ zalidněných postavami v zeleném se vyjímali jako pěst na oko.“
  https://www.abscr.cz/jmenne-evidence/
  https://www.abscr.cz/data/pdf/sbornik/sbornik8-2010/kap07.pdf
  https://www.idnes.cz/zpravy/archiv/kontrarozvedka-jedna-nula-donasela-na-jinou-nulu-rika-historik.A080806_235221_kavarna_bos
  Jací lidé pojmenovali v roce 1941 děcko Adolf? Prymulové z Pardubic a Hradce Králové.
  Agenti nacistických bezpečnostních složek Gestapa a Sicherheitsdienstu ve službách StB
  “Bývalé fašisty, konfidenty a pracovníky Gestapa a Sicherheitsdienstu získávala Státní bezpečnost ke spolupráci na základě jejich dřívější činnosti, tedy na základě kompromitujících materiálů z jejich minulého života. Mnozí z nich však spolupracovali s nadšením a ochotou, protože se jednalo o jedince, pro které udávání a špiclování bylo smyslem života a příliš nerozlišovali pro koho a proti komu pracují. Je příznačné, že již v době liberalizace společnosti v druhé polovině 60. let si StB stále zřetelněji uvědomovala rozporuplnost – morální i efektivní – této agentury a snažila se jí zbavit.”
  https://www.abscr.cz/data/pdf/sbornik/sbornik1-2003/agenti_upr.pdf

 • *

  Vyloučit ze zdravotního pojištění!!! Kdo je prase, že do sebe nechá píchat neozkoušené vakcíny, geneticky modifikované, vyrobené z embryí, ať si hradí náklady sám. To samé feťáci.

 • BioNTech JSOU TURCI V NĚMECKU

  BioNTech je německá firma, ale zakladatel a majitel je Turek Uğur Şahin, turecký imigrant v Německu. Vakcínu mRNA vyvinul on s manželkou Özlem Türeci. Když společnost BioNTech vstoupila na burzu v říjnu loňského roku, získala 150 milionů dolarů. Uğur Şahin již v lednu 2020 pochopil, že se z Wuchanu bude šířit pandemie, a pověřil svůj tým k zahájení prací na vakcíně. Také si uvědomil, že potřebuje silného partnera pro výrobu vakcíny, a rozhodl se pro společnost Pfizer. Obě společnosti už dříve spolupracovaly na vývoji vakcín mRNA proti chřipce.
  Podrobnosti na
  https://www.osel.cz/11503-pribeh-mrna-vakciny.html
  https://www.nytimes.com/2020/11/10/business/biontech-covid-vaccine.html
  ----------------------
  Turci útočí na Evropu už 1 000 let. Soros je turecký kmen Chazaři, konvertovaný k judaismu, vakcinační tatrman Uğur Şahin je turecký kmen Oghuzové, konvertovaný k islámu. Černé tlamy se jim nedaří vozit do Evropy dost rychle, tak vyvraždí bílé Evropany thalidomidem ve stříkačce?! Na šibenici s nimi.

 • Covidfašizmus je fašizmus.

  Brutopýr se dnes diví na Aeronetu : Copak jen pošta, kdyby řádil nějaký koróňa tak, jak Systém straší ovce ze sračkometů, pak by prodavačky v suprmárkýtech musely padat jako mouchy, při té každodenní “virové náloži” od tisíců lidí. Plus vliv vzduchotechniky v prodejních halách, které koróňu spolehlivě honí od huby k hubě, resp od náhubku k náhubku. No, jaksi nepadají, ty prodavačky

  A přesně to samé jste v listopadu psali v článku Záhada odolných prodavaček. Proč je v supermarketech tak málo nakažených?
  http://www.skrytapravda.cz/domaci/3615-obrovska-pomoc-do-cr-priletelo-6-americkych-vojenskych-prodavacu-diky-slavna-ameriko

  Chtěli bysme vidět ty letošní rekordní tržby a zisky, jak německé a holandské řetězce LIDL, KAUFLAND, ALBERT, PENNY vyždímali z Čechů každý 100 miliard tržeb, že? Drobní čeští obchodníci v zavřené malé provozovně krachují.

 • Prosím, můžete trochu brzdit s některými výrazy? To potom tento web degraduje. Děkuji.

Nejnovější články