Nejlepší vánoční dárek v současnosti je nenavštívit o Vánocích své blízké, tvrdil šéf lékařské komory Kubek v listopadu a musíte je udržovat v depresích. Deprese léčí, jakoby vřískal tento pošuk.

„Hrozí, že si užijeme Vánoce, a v lednu to bude horší než dnes“

 

Evoluční biolog a parazitolog Jaroslav Flegr tvrdil, že Česko se do třetího stupně dostalo podvodem a čísla pozitivně testovaných lidí budou přibývat.  Takže jsme švindlovali už od začátku a teď se to musí projevit,“ upozornil. „Doufám, že vláda opět nepodlehne nějakým populistickým svodům a opět to všechno neuvolní a nenastartuje třetí vlnu,“ varuje i imunolog Hořejší.

A experti vřískali jeden přes druhého, hrůza, my jsme odborníci, vy chátro nás budete poslouchat.

Zdravotníci padají na hubu, přidejte peníze, stále dokola vříská pošahaný Kubek. Když dáte peníze, Covid se zhrozí a uteče. (Jak jinak si vysvětlit jeho dementní výkřiky?)

A když je lid poslal k čertu, rádoby odborníci ječeli a Václava Klause prokleli, že do týdne, čtnácti dnů je národ v pekle, jedině vakcína Pfizer nás zachrání, lidičky cálujte, Klause neposlouchejte, natož nějaké drzé Landy.

 

V lednu hrozí exploze covidu-19, varují propočty statistiků

Takže při čísle R 1,20 mélo být Flégrovo exponenciální máchání rukou nahoru.

 

24.prosince 2020

Číslo R dál roste, už je na hodnotě 1,34.

Flégr s Kubkem kvílí

 

 1.1.2021

Vánoce lidé prožili s rodiči a příbuznými, pak vyrazili houfně na zakázané sjezdovky bobovat a sáňkovat.

Kubek s Flégrem a s ministerskou partičkou omdlévají

Už jste všichni po smrti, R je 1,3! V půlce ledna už nikdo nepřežijete!

 

A rána z děla: místo, aby se dramaticky situace zhoršila, jak strašili "rádobyexerti" národ, opak je pravdou a z těch strašících udělal dementy. Situace se dramaticky lepší.

 

Index se podle údajů ministerstva zdravotnictví snižuje už tři dny v řadě. Pokles rizikového skóre opět vychází ze snížení tzv. reprodukčního čísla, které udává průměrný počet dalších nakažených od jednoho pozitivně testovaného. Ze čtvrteční hodnoty 0,82 k pátku kleslo zhruba na 0,72.

Prostě covid si dělá co chce, pouze tisíce lidí umírá zbytečně.

Panikou a strachem!

 

 To vážně není trestně právně postihnutelné? A stále dokola: my, se selským rozumem víme, že viry jsou nevypočitatelné a musíme být ve střehu, používat roušky a kapesníky. Ale aby nás vydírali, nějací šmejdi Vrábelové nás dehonestovali a přitom se jejich kolosální podvod rovná se zločinu!

Zlí jzykové tvrdí, že Kubek spáchal sebevraždu (s covidem), Flégr skočil po hlavě do suchého záchodku a udusil se (s covidem) a na ministerstvu zdravotnictví se připravuje hromadné harakiri. (samozřejmě s covidem)

 

A ještě jednou: roušky nosíme vy pitomci a jsme opatrní, ale za zákaz sportu a učení ve školách by už měl někdo bručet. Sakra, ukažte nám ty grázly!

 

 Související

Babiš se vysmál zoufalým maminkám, dětem, podnikatelům a veřejnosti bolševickými výkřiky: zkrachovalci, ztroskotanci a podivíni

A dost, Pfizere Prymulo a Blatný! Po léku Contergan se narodilo 10 000 poškozených dětí!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Bohužel Okamura zradil, podílí se na vakcinaci, teď říká v televizi, že "máme nedostatek vakcín Moderna"! Masky spadly...

 • *

  Fašistická diktatura s masovou vraždou seniorů. Podezřelou, neschválenou vakcínu vyrobil za jeden den Turek s manželkou - vakcína mRNA od BioNTech - Pfizer. To není vtip, ale pravda, ještě se turečtí šmejdi chlubili v médiích, že jsou miliardáři. Neuvěřitelné!

  The co-founder of BioNTech designed the coronavirus vaccine it made with Pfizer in just a few hours over a single day
  https://www.businessinsider.com/pfizer-biontech-vaccine-designed-in-hours-one-weekend-2020-12
  Koronavirová vakcína očkovaná Čechům byla vyvinuta za pouhý 1 den! Konkurenci to trvalo 2 dny! Kvalita “zaručena”! Pro bílé lidi to stačí….?!
  https://ceskavec.com/2021/01/vakcina-proti-koronaviru-ockovana-cechum-byla-vyvinuta-za-1-den-konkurenci-to-trvalo-2-dny-kvalita-zarucena-pro-bile-lidi-to-staci

  Kdo stojí za vakcínou proti covidu? Rodinná firma chudých imigrantů
  Za německou firmou BioNTech, která oznámila devadesátiprocentní účinnost vyvíjené vakcíny proti koronaviru, stojí manželský pár vědců, jejichž rodiče přišli do Německa jako gastarbeitři z Turecka.
  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/gastarbeiter-biontech-vakcina-koronavirus-nemecko-turecko-migranti-vedci-sahin-tureciova-pfizer.A201110_122517_zahranicni_jhr

 • *

  Ach jo. Jestli si chce někdo do žíly píchat pervitin nebo toxickou vakcínu, zbytečně si ubližovat, tak jak jim máme zabránit??? Televize mají oni, kolik tady čtenářů dokáže varovat Skrytá pravda???

 • Nechceme Babišistán

  Kubek - cévní ambulance, Flegr není lékař, Blatný hematolog. Navrchu je ale Babiš, mnohokrát trestně stíhaná osoba, je bez zábran. Sobotka se pokusil Babiše odstranit z politiky na jaře 2017, půl roku před volbami. Ale nepovedlo se mu to.
  26. dubna 2017
  Sobotka chce po Babišovi vysvětlení, kde vzal před lety na nákup AGROFERTU. “Poradci premiéra Bohuslava Sobotky vypracovali sedmdesátistránkovou analýzu zpochybňující zbohatnutí a podnikatelské aktivity ministra financí Andreje Babiše. Ve čtvrtek to uvedl Deník. Babiš vznik materiálu označil za skandální. Sobotka odpoledne Babiše vyzval k vysvětlení pochybností. Materiál, který má Deník k dispozici, čítá 70 stran včetně příloh a závěrem klade 22 otázek, které se netýkají jen korunových dluhopisů či Babišových příjmů za prodej akcií společností PROFROST, AFEED CZ a AFFED AGROFERTU, ale také fondu HARTENBERG, firmy IMOBA, ČAPÍHO HNÍZDA a především AGROFERTU jako takového.” Jde kupříkladu o dotaz, „jak získal manažer Andrej Babiš před 17 lety 45procentní podíl v AGROFERTU v hodnotě necelých DVOU MILIARD a kde na to vzal peníze, když do roku 2000 byl jeho zveřejněný čistý příjem pouze 8,3 MILIONU KORUN?” Dále autoři analýzy žádají vysvětlení Babišovy transakce z roku 1999, kdy „odkoupil od polostátního podniku SPOLANA desetiprocentní podíl v AGROFERTU za pouhých 2,5 milionu korun, přestože jeho reálná hodnota byla několik set milionů korun”. Březnové usnesení sněmovny k bodu „Daňové podvody ministra financí” umožnilo sociálním demokratům jako největším soupeřům hnutí ANO rozehrát šachovou partii, v níž táhnou bílými figurami.
  28. dubna 2017
  Andrej Babiš odmítá vysvětlit svůj majetek. Premiér Bohuslav Sobotka se jej chce zbavit a navrhne prezidentovi, aby jej odvolal z vlády. Babiš: “Sobotka používá nehorázné lži, vypadá to, že mě odvolá”.

 • Nechceme Babišistán

  "Rychle to proočkujte, tlačil Babiš v SMS na ústav"

Nejnovější články