Neměl by už někdo sedět v chládku za totální rozvrat České republiky? Stále více se ukazuje, že covid v našich podmínkách může být neuvěřitelný podvod! A lid by měl promluvit! A pak nám vysvětlují, že až covid vyženeme, zavřeme hřbitovy a nikdo už neumře. Není to na facku? Vážně přestaneme umírat a budeme žít navěky? Který hnus tuto propagandu vymyslel?

 

 Je lež, že nás kosí britská mutace označením VUI-202012/01 nebo také B.1.1.7. My od září záhadně bojujeme s původní, na kterou stačily doma šité roušky a byli jsme celému světu za vzor. Ta britská se začala objevovat až ke konci prosince a u nás až na konci ledna. Přesto už minulý rok do nás hustili respirátory z Tchaj-wanu a že teprve pak budeme jako rybičky! Výsledek, musíme je mít všichni, a všude, jinak vymřeme! Jak to, že to, co fungovalo v březnu - ušité roušky, už v září se zavrhlo a lidé údajně opět strašně umírali?

 

Řekněme si další fakta: v době, kdy údajně plníme mrazáky mrtvolami, Hamáček s Petříčkem (ČSSD) totálně oslabili naše zdravotnictví a umetli cestičku Merkelové, aby zdravotní personál léčil německé občany a české nechal umírat.

Nakonec nemocné převážíme jak balíky slámy a němečtí vůdci se nám vysmívají. Prý čeští lékaři sem tam v Německu občas našeho občana ošetří. Ale musíme být hodní! Co je to za zvěrstvo?

 

A nyní data:

Podle dostupných údajů z hlášení úmrtí zemřelo v loňském roce 129,1 tisíce obyvatel České republiky

 Podívejte se jaké jsou statistiky za sto let. A ještě bych rád na něco upozornil: v hrozných létech zemřelo hrozně lidí s různými chorobami. V roce 1945, 1946 a ... A pak deset let je extra-minimální úmrtnost. Viz tabulka. Pak zase vzestup, kdy se doplňovaly staré ročníky až do osmdesátých let, pak zase pokles a nyní je zase tvrdý dopad na nejstarší ročníky. Stále dokola!

 

 

Oficiální data a dělají z nás panikou hlupáky?

Když na jaře vypukla epidemie, všichni jsme se snažili, šili jsme roušky a covid jsme údajně vyhnali tak rychle, jak přišel. A tak jsme slavili. I s Piráty na Karlově mostě. Pak se nám společně s tchajwanskými respirátory ještě silněji covid vrátil. Vážně je to další náhoda? A tvrdit, že je to mutace je kolosální lež. V září zde žádná mutace nebyla! Až v lednu. Najednou Piráti jásali, že nám antičínská strana dodá skvělé, skvělé stroje, především proto, že jsou antičínské a to hovoří za vše.

Kdyby byla taková krize, nebyli by lékaři, sestry a další personál posíláni na pomoc do Německa a Piráti, v čele s Bartošem, Petříček a vláda by povolala německého velvyslance, že kvůli Němcům u nás umírají zbytečně lidé a Němci neplatí. Proč se tak neděje? Proč se chovají jako náckové v rocer 1939 - na Češích nezáleží?

Pak přišel profesor Beran, že existuje potencionální lék - preparát Isoprinosine a je třeba ho řádně odzkoušet. A rázem byl další dezinformátor. A smeteno ze stolu. Všechny léky, které jsou nadějné, se okamžitě dehonestují, nesmí se dělat testy, nesmí se to prověřit a kdo to dělá, je mu vyhrožováno. Dokonce profesor Beran je na tabuli "necti".

Nyní přišla slovenská primářka s další ověřenou (v malém množství) a to samé.

„Není to žádná neověřená novinka. Bezpečnost ivermektinu je dokázaná. Jeho účinnost u covidu se ještě musí potvrdit na velkých studiích, ale v této chvíli se to jeví tak, že pacienty zbavuje viru. Musí se však dostat k pacientům včas, když pacienti začínají mít příznaky zápalu plic nebo průdušek a mají vysoké teploty,“ uvedla primářka. Ivermektin je také špatný, protože  to neodszkoušel SÚKL. A proč to neodzkoušel SÚKL? Protože to neodzkoušel. Podle některých tamních lékařů je lék účinný, Babiš však informuje, že podle jeho informací „to příliš nefunguje“. Nezájem o lék mají mít i čeští lékaři a ministr Blatný, podle něj je Ivermektin „nevhodný a neefektivní pro léčbu covidu-19“. A jak to vědí, když to nezkoušeli?

 

Všimnětě si nového druhu propagandy: umírají mladší na covid. A ta ta ta ta.

A pak jakoby náhodou že přidruženě má těžkou cukrovku, těžkou záduchu, ale to nic není, to ten covid. To ten covid. A pak reportáže, jak ti šmejdi chodí bez roušek.

Goebbels by se styděl za svoji naivní propagandu!

 

Piráte Bartoši Dredo a různí rádoby experti, kteří nám něco hlásají, ale zodpovědnost nenesou: moje vakcíny si napíchejte do zadku jako piercing a můžete vlát na nějaké technopárty jako exot. Vakcinace je skvělá věc, ale jenom, pokud je cílená, na nemutující viry. A výše data lze doložit.

 

A navíc: Na výkyvy počasí a extrémní teploty může doplatit i zdravý člověk, varují odborníci. Už po desítky let. Je zajímavé, že nyní jsou extrémní výkyvy, většinou zataženo, ale najednou hvězdná flotila imunologická to nebere v potaz. Nás zachrání jedině americká vakcína a antičínské respirátory z Tchaj-wanu. Jinak všichni umřeme. A opačně? Pokud to splníme, už nikdy žádný mrtvý nebude a budeme žít navěky.

 

Vzpomínáte, jak Dařbuján zatloukl Smrťáka do pivovarnického sudu a nikdo neumíral? A dnes na toto naskočí vytřeštění sledovatelé veřejnoprávní České televize. Je to hnus! Tenkrát to bylo pro děti a dnes?