Václav Moravec stále hraje protizemanovskou a protiruskou hysterii, ale proč se nedrží faktů? Co udělal Koudelka BIS pro objasnění záhady dvou Robocopů při vrbětickém výbuchu? Co je tak tajného na tom, že se nesmí dát fakta na stůl, co se tam skutečně stalo? A Pospíšil na Primě kvílel po celou dobu Partie, jak je to nezodpovědné. Ale co? Objasnit důkazy výbuchu je nezodpovědné? Je to blázen, nebo šílenec?

 

O Moravcovi a válečnické Černochové se nesmí pochybovat.  A prý máme být jednotní, a když vůdce rozhodl, že je jenom jedna verze, tak je jenom jedna verze a pochybovat vůči Bruselu je nezodpovědné. Brusel je zářná hvězda a ví vše. Pospíšil je cvok?

Jiří Pospíšil. je poslanec Evropského parlamentu, předseda Pražské krajské organizace TOP 09. Naše "hvězda zářná"...

Další rána z děla a totální (totalitní) mlčení!

Přesná citace ministryně Benešové

Marie Benešová: vycházím z toho, že když se začne vyšetřovat, tak nikdy nemáte jednu verzi. To by bylo absurdní. Navíc vycházím ze skušenosti a je to přesně osm let zpátky, mě kontaktoval jeden pracovník, toho skladu tehdy, a to jsem byla poslankyně, a upozorňoval mě, že tam dělal jakousi inventůru skladu a zjistil velké manko. A tak jsem na vládě upozornila, že to mohlo být zakrytí manka.

Tehdy jsem ho poslala na šéfa bezpečnostního výboru a už nevím, jak to dopadlo a na tuto verzi jsem rovněž upozorňovala. Jestli s tím bylo pracováno, jestli se s ním setkali, policisté, co byli na úřadu vlády tak mlčeli, a ňák to nekomentovali.

 

"Ale ta kauza byla po sedmi létech," připomněla Tománková.

To je sice pravda, ale ten člověk měl šílený strach a určitě s tam něco odehrálo, ten člověk si to nevymyslel.

 A pan Pospíšil to zahrál do autu: paní ministryně, je 31 stupňů, tak to trochu odlehčím...

 

Děsivé, tak poslankyně, nyní ministryně je mnohdy i sprostě osočována, že předkládá důkazy a ty se mají v zájmu Evropské unie zamést pod stůl?

A rozkaz zní: obvinit Putina a Rusko?

TO JE ŠÍLENÉ, ZVRÁCENÉ!

 

A další perla europoslance antiruského Pospíšila:

Svědek? Kašlete na něj, paní ministryně

"Paní ministryně pochopte, že vás někdo kontaktoval neznamená, že je více verzí. Je rozhodnuto (a paní Benešová krčí rameny), je rozhodnuto, je rozhodnuto, že v zájmu České republiky a NATO je jedna verze, tak je jedna verze a hotovo! Kdyby nešlo o Českou republiku, o zájmy našeho národa, tak by to působilo srandovně," kvílel opět pan fanatický europoslanec Pospíšil.

 

Normálního člověka (nás) by napadlo, že se zarazí a řekne, že se pokusí zjistit, co to bylo za člověka, zda byl vyslechnut a jak kauza"manko Vrbětice" skončila. Ale tento TOP 09 europoslanec kvílí, že se musí zachovat vedoucí úloha sjezdu Bruselu a musí se dodržovat linie bruselského sjezdu a že vnášet pochybnosti, když Brusel a BIS rozhodla, tak je to skoro proti zájmům českého lidu.

Skutečně, pane Pospíšile? Není spíše v zájmu českého národa odhalit skutečnou pravdu a nemlžit?

 

Tento rozhovor prapodivného vyšetřování bez důkazů se odehrával mezi 15 - 35 minutou Partie CNN Prima News - můžete dohledat. A z fanatismu Pospíšila běhá mráz po zádech! Válka za každou cenu! Jsou šílení?

 P.S. Všímáte si, jak opět bouchla bomba a místo okamžitého vyšetřování a vysvětlení veřejnosti Česká televize a ostatní nikdy neprolhaná mainstreamová média drží bobříka mlčení, nebo jenom uráží? Zmizel snad korunní svěděk ze světa? Je mrtev? Uklizen?