POZOR, DEZINFORMAČNÍ WEBY DEZINFORMUJÍ! Po Praze se množí zoufalé letáky, kdy pravděpodobně covidoví teroristé roznášejí letáky, protože opíchat se můžete už i na nádraží, pokřikuje zoufalý obnovený ministr Vojtěch a vydírá ZDRAVÉ lidi!

 

Zajímavé hlášky skutečných dezinformátorů:

  1. První kolo: staří jsou blbí, tupí a mozkově za zenitem, nechtějí se očkovat pseudovakcínou na covid, mladí, vy jste inteligentní. Je to tím, že se staří neumí příhlásit. Nebo nechápou, že je to jejich blaho. Pomožte jim!
  2. Druhé kolo: generace 30 - 60 let se neočkuje, protože je zaneprázdněna, musíme očkovat kdekoliv i na wc. (Asi, zatím na nádraží před odjezdem)
  3. Třetí kolo: mladí jsou blbí, inkluzivní, nechápou, že očkování je pro jejich blaho. Schází osvěta, dezinformační weby s pár korunami v rozpočtu drtí miliardové reklamy mainstreamu a mladí, původně supervzdělaní na úrovni Pirátů zblbli a nechali se vystrašit malými weby! Vláda do reklamy dá další sta miliónů.

Ještě vám nepřipadá, že někdo je totální magor? Tak pokračujme.

  1. Hrůza, vakcín je málo, vyřvává reklama, kdo příjde první, přežije!
  2. Hrůza, prosíme svět, pomozte nám, plní se hřbitovy!
  3. Hrůza, dokonalou vakcínu AstraZeneca nikdo nechce, lékaři lomí rukama a volají ty, které chtějí opíchat.
  4. A tak celá Praha je oblepena (možná nejen Praha) nabídkami na zázračné vakcíny na covid. A kdo se opíchá, dostane rum, zájezd, auto, byt, nové ponožky a reklamy jak na pornonádobíčko se množí, zatímco ten tupý lid to údajně odmítá.
  5. Babiš zoufale nabízí skvělé vakcíny i do Afriky. Tam to do nich budou rvát horem, dolem...

 

A fakta viz úvodní foto: zoufalé sestry nutí ZDRAVÉ občany, aby do nich narvaly neodzkoušené vakcíny.

Za AstraZeneca dáme život, vyřvávalo televizní covidové komando v čele s Babišem ve veřejnoprávní televizi české a kdo ji pohaní, je dezinformátor. A výsledek? Zoufalý premiér, ano, to je ten, co nás napadal za úžasnost AstraZeneca, premiér Babiš,  nabízí úžasný likér vakcinační AstraZeneca všem státům kolem, protože končí expirace a nikdo tu vakcínu nechce.

Asi to ovlivnilo pár malých webů, vyřvává vakcinační komando ve veřejnoprávní televizi české za naše koncesionářské poplatky. A Babiš zalezl s AstraZeneca do boudy.

Ale NEOMLUVÍ SE, že lhal!

 

Smejkal: Neočkované v Česku si virus najde

Otočme to: nebojí se Smejkal, že si ho naopak někdo z původně zdravých, po očkování těžce nemocných najde?

 

A současně běží reklama, jak je Praha hrůzostrašně nakažena a kdo se nenapíchá, umře! Šašci a kašpárci lidem vyhrožují, nepouští je do restaurací a vydírají.

Šmejdům, covidovým zločincům, Elfům, Manipulátorům a Vrábelům

Je špinavá, sprostá a zločinná pomluva, že jsme proti vakcínám. Jste lotři.

Vakcinace je úžasná!

Ale jsme proti neprověřeným rychlovakcínám covidovým, kdy nevíme, zda lidé nezačnou hromadně po několika létech umírat, nebo se budou rodit poškozené děti. Ale koho to zajímá? Hlavně tajit, zamlčovat a lhát!

Pár lidí se stalo multimilionáři v dolarech a kšeft je kšeft!

 

Ale ono to už jednou bylo! A zločince propagující neodzkoušené vakcíny by mělo toto varovat. Ale prachy jsou přednější!

 

Memento mori

Firma Grünenthal také dala neodzkoušený prášek na spaní, který bralo hodně těhotných žen, na trh.. Krátce nato se v různých zemích narodilo asi 10 000 dětí s těžkým poškozením paží a nohou, polovina z nich přišla na svět v Německu.

USA se těšily na superlék, lékařka odhalila jeho strašné ...

 

Ještě jednou memento mori

Neměli by být bráni vážně profesor Beran a MUDr Soňa Peková,  jejich výstrahy a doporučení neshazovat pod stůl, když prapodivní  odborníci v mainstreamu nám vyhrožují, ale vědí přitom lautr hov..?!