Zprávy o údajné rakovině slinivky Vladimíra Putina se kryjí se zprávami o rostoucí aktivitě ruského vojenského letectva. Nechystá si Vladimir Vladimirovič pohřební jaderný ohňostroj?

 

 REFLEX

 

Za letošní rok - za uplynulých deset měsíců - startovaly alianční stíhačky více než stokrát k nekomunikujícím ruským vojenským letounům. Všem možným letounům - od stíhaček přes transportní letadla až po těžké bombardéry Tupolev, které mohou nést kupu jaderných bomb. Ruské lety vojenských strojů kolem vzdušných hranic aliance každý třetí den jsou mimořádně varujícím signálem. Putin prostě zkouší, co si může dovolit.

Zprávy o nových a nových startech letadel alianční protivzdušné obrany proti ruským strojům ale bohužel přichází v době, kdy světová media spekulují o možném onemocnění Vladimíra Putina. Komentátor listu New York Post Richard Johnson zveřejnil, že Vladimír Putin trpí rakovinou slinivky a zbývají mu nanejvýše tři roky života.

Že se Putin - snad díky své nevysoké postavě - pokouší zapsat do dějin jako nový ruský Velký imperátor, je zjevné. Rozšířil teritorium Ruské říše, ukradl si Krym, a v nejbližší době si ukradne ještě východ Ukrajiny. Takže pozice v síni ruské imperialistické slávy je zajištěna a napoleonský komplex alespoň částečně saturován. Co však udělá člověk s těžkým komplexem méněcennosti, vlastní malosti, když se dozví, že umírá?

 

Rozvinul teorii J.X.Doležal

Pravděpodobnost, že se člověku s Putinovou osobností se sdělením smrtelné diagnózy něco přesype v hlavě, je větší než malá. A tak sleduji ty nové ruské vojenské manévry s děsem, zda Vladimíra Vladimíroviče nenapadla myšlenka: „Když půjdu já, vezmu s sebou půlku světa!“ Pokud opravdu čelí smrtelné chorobě, můžeme zcela reálně předpokládat, že si jako pohřební show v duchu hesla “Když už musím vypadnout, tak za sebou alespoň pořádně bouchnu dveřmi“ uspořádá globální jadernou apokalypsu.

 
 
 

Nutno podotknout, že tyto "inteligentní" úvahy byly psány

 

L.P.   2.listopadu 2014.

 

ŽE PROSTĚ STAČÍ VYPÍT LÁHEV VODKY, UPADNOUT NA TLAČÍTKO, A JE KONEC SVĚTA.

A na ty, co se tomu smáli, povolal Chovanec chovance dezinformačního útvaru...

 

 

Novinky.cz

Putin je postižen formou autismu, tvrdí studie Pentagonu

Ruský prezident Vladimir Putin je možná postižen takzvaným Aspergerovým syndromem, což je forma autismu, která jej nutí uchovávat si „maximální kontrolu” nad překonáváním krizových situací.

 

Mimochodem iDNES pochopila nejvíc, jaký je tupec ten Putin:

Co se stalo s akčním hrdinou?

"Sportu se vzdát nechce a stejně jako každý sportovec si i on občas zraní záda, ruku či nohu. Nikdy to ale nijak neovlivnilo jeho práci," zlehčoval prý Putinovo zranění mluvčí. Přesvědčivé odůvodnění měl Peskov připravené i poté, co prezident zrušil každoroční telekonferenci s ruskými občany. Prý by lidé museli stát v zimě venku, takže bude lepší vše uskutečnit až v létě.

Podle jiných zdrojů se ale prezident, kterému bylo nedávno 60 let, nezranil při judu, ale během jedné z posledních akcí, kdy se chtěl prezentovat jako superhrdina. Páteří si měl pohnout, když na začátku září jako pilot motorového kluzáku ukazoval hejnu ohrožených jeřábů bílých bezpečnou cestu ze Sibiře do teplých krajin ( zde), napsala ironicky iDNES.

Rozeslala jak jinak "seriózní ČTK.