Skrytá Pravda

středa 15. července 2015, 21:00


(Aktualizováno: čtvrtek 16. července 2015, 7:20 )

V několikasetstránkovém nizozemském dokumentu, který by měl být zveřejněn v polovině října, je údajně popsán i přesný typ rakety a její dráha. Zdroj blízký vyšetřovatelům CNN řekl, že zpráva mapuje let MH17 minutu po minutě a popisuje, odkud přesně byla raketa vypálena a kdo toto území v tu dobu ovládal.

  |Seznam

 

 

iDNES

28. září 2016  oznámil světový tisk, že je hotovo. Malajsijský Boeing 777 předloni nad Ukrajinou zničila ruská raketa. Mezinárodní vyšetřovací tým potvrdil, že balistický systém Buk pocházel z Ruska a po sestřelení letu MH17 se opět vrátil za hranice.

„Expertní zpráva o sestřelení letu MH17 ruským raketovým systémem Buk je důkazem o přímém podílu Ruska na incidentu,“ vzkázala ve středu odpoledne z Kyjeva ukrajinská vláda.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/mh17-vysetrovani-buk-rusko-dco-/zahranicni.aspx?c=A160928_131111_zahranicni_mlb

 

Bellingcat: Známe konkrétní ruský Buk, který sestřelil MH17 - Echo24.cz

echo24.cz/a/wq6cF/bellingcat-zname-konkretni-rusky-buk-ktery-sestrelil-mh17

5. 5. 2016 - Rusko i separatisté to popírají a svalují vinu naopak na ukrajinskou armádu. Již před časem Bellingcat zveřejnil informaci, že byl Buk přemístěn ...

 

Bellingcat: Buk Použité sestřel MH17 byl pod separatistické ...

ukraineunderattack.org/.../58817- bellingcat -buk-používá-k-shot-do ...
 

Takže vše jasné, důkazy jsou prokazatelné, Putin je vrah.

 

 

 Je 29.1.2017

V Nizozemí nedokázali dešifrovat údaje o MH17, předané Ruskem


Nizozemským vyšetřovatelům se dosud nepodařilo dešifrovat informace z radarů, předané Moskvou v rámci vyšetřování pádu malajsijského boeingu MH17 v nebi nad Donbasem, píše rakouský list Standart .V prohlášení nizozemské prokuratury, kterou zmíněný list cituje, se praví, že informace o snímcích z radarů byla údajně poskytnuty ve formátu neodpovídajícím mezinárodním normám.

„Aby bylo možné lépe pochopit, co je zachyceno na snímcích z radarů, jsou nezbytné dodatečné informace," řekl představitel prokuratury. Vyšetřovatelé už požádali Moskvu o opětovné předání údajů v podobě, která by byla pro jejich dešifrování vhodnější.

Takže v roce 2015 to už bylo vyšetřeno a uzavřeno,

v roce 2016 se to vyšetřovalo

a v roce 2017 žádají Rusko o předání formátu, aby zprávu mohli  dešifrovat a vyšetřit.

Jakoby běžel čas pozpátku. Jediná jistota je, že to sestřelil Buk (což však po počátečních zmatených zprávách už nikdo nezpochybnil) a pak prý utekl do Ruska, oznámila Ukrajina a převzal Bellingcat. Aby nakonec nepřiletělo letadlo Boeing 777 se zpětným časem a reversem.(zpětný chod)

 

(Ta ironie je ke zpravodajství, ale s pietou pro mrtvé a pozůstalé)

 

 

Psali jsme

Let MH17 nad Ukrajinou: když tančí politické zrůdy na hrobech 298 ...

 

 

Autorská práva vyhrazena!

Kam mizí bohatství národů západní civilizace
 - Petr Pokorný

Tato knížečka nemá ambice stát se učebnicí nových guvernérů bank, ministrů financí či základem erudovaných ekonomů. Pouze ukazuje, jak se neskutečně změnil svět a jak se poctivý trh změnil na ráj socialistických podvodníků, kteří si říkají "moderní pravice" ze západu.

Číst dále