Blesková oficiální zpráva MZ oznámená ministrem Zaorálkem: hoax, nebo ne? Načasování a oznámení tak vypadá.

Chudák Clintonová, pravil Zaorálek, nedokázala rozšifrovat útočníka, ale je podezření, že útok na maily našeho ministerstva zahraničí byl tak silný, že to nebyl jednotlivec, řekl tajemně Zaorálek, že je podezření z jedné strany a z které? Clinonová a Demokratická strana v USA ví své. Byl tak sofistikovaný, že až byl silný a byl tak silný, až nedokázal stáhnout žádná data a nic se neztratilo. Ale hodně dat, která nebyla důležitá. A víme, že byl tak silný, že to byl stát. A ten stát, víme asi který, ale budeme mlčet.

Takže milí posluchači, ten neznámý útočník byl veden z nejvyšších míst a my neprozradíme, odkud, ale je nám jasné, že víme odkud, neb byl podobný, jako byl na Clintonovou a Demokratickou stranu.

 

Odborníci tvrdí, že je to pitomost a útoky jsou vedeny neustále ve sta případech denně. Že ukázat na někoho je nesmysl, pokud neudělá hrubou chybu a tu nedělají ani amatéři. Ale dá se tím zakrýt drama, proč musí najednou fungovat cenzurní parta na ministerstvu Chovance a Stropnického. Dokonce to mohl udělat amatér, který je však dobrý a má to jako zábavu.

 

 

A teď babo raď. Závažná zpráva, která je pro smích. Co se za tím skutečně ukrývá? Je to náhoda, že dnes se projednává zákon, proti kterému protestují odborníci napříč celým státem o zneužití internetu zpravodajskými službami?