20.2.2017 se nad našimi hlavami  prohnala černobylská záhada. Nad celou západní Evropou se objevil jakýsi raioaktivní spad a protože to bylo na západní Evropou, tak bylo jisté, že je to vinou Putina a Ruska.

 

Ten prokletý Putin asi rozbíhá jadernou válku. Protiproud jako první rozvířil prapodivný úkaz, že vše, co je z Ruska, je známo dřív, než se to stane, zatímco zde je radioaktivita, o které se mlží a mlčí víc než v pověstném hrobě.

Radioaktivní spad nad Evropou: Byl naměřen i v ČR. Proč asi úřady i média zarytě mlčí? Stopy po jaderné havárii? Proč přiletěl americký nukleární Čmuchal? Víme alespoň, že nic nevíme

Výborně je to vidět z následujícího příkladu: úřady několika evropských států (včetně České republiky) nepovažovaly za nutné veřejnost vůbec informovat o tom, že ve vzduchu, který dýchají, se z neznámých příčin zvyšuje koncentrace jednoho radioaktivního izotopu. Ukazuje na jaderný “incident” zatím neznámého rozsahu a závažnosti. A když už se jedna země (velmi příznačné pro současné dění je, že šlo o “lepenovskými” náladami zmítanou Francii) přece jen rozhodla, že celou věc “odtajní”, ignorovala ji pro změnu všechna hlavní média. 

 

Dle rozložení to samozřejmě zavinil Putin, ale západ ho chrání...

 

Spolu se serverem Zero Hedge nyní o celém pozoruhodné "náhodičce" Protiproud přináší informaci. Je otázné, zda se pravdu o incidentu, který proběhl naprosto nepovšimnut v lednu i nad našimi hlavami, vůbec kdy dozvíme. Možná, že nikoli. Právě proto je ale naprosto zásadní alespoň si stále připomínat, že o realitě, zvláště té politicko-vojenské, která se odehrává všude kolem nás, vlastně nic nevíme. 

Zero Hedge: Obavy z jaderné katastrofy nad Evropou

Evropou se v posledním týdnu začaly šířit obavy z nespecifikovaného a dosud nepotvrzeného nukleárního “incidentu”. Vzduchem se totiž - zřejmě odkudsi z blízkosti polárního kruhu - začal rozlévat radioaktivní izotop, jód 131. Jeho původ není znám. Izotop byl vysledován ve značné části Evropy, alespoň podle zprávy Institutu pro radiologickou ochranu a jadernou bezpečnost, což je francouzská státní instituce, zaměřující se na otázky jaderného rizika. 

Víme, že Putin jezdá na velrybě, krokodýlovi a má šestnáct nemocí včetně všech rakovin, ale paranoidní chovanci Chovancova ústavu desinformací nedokázali dát do dnešního dne zprávu s kulatým razítkem, kdo tu radioaktivitu zavinil a snaží se tovšichni tiše ututlat.

 

Vážně chrání západní státy Putina, aby se na něj ten zločin neprovalil?

Nepravděpodobné, co? Spíše to vypadá, že stejně jako komunisti po Černobilu, nyní západní státy nechají lid raději "pochcípat", než by únik zveřejnily, pokud by to bylo z vojenských prostředků. A není těch amerických okupantů po Evropě málo, obsadli skoro všehcny státy mimo Ruska, což se ani Brežněvovi nepodařilo.

 

 

A nyní: Manipulátoři dali razítko HOAX

Hoax: Radiační mrak nad Evropou z utajené exploze ve francouzské ...

Jenomže HOAX je to, že Manipulátoři dali kulaté razítko HOAX, neb ho naměřily všechny státy západní Evropy a nakonec o tom vysílala všechna média. Je 13.3.2017, vše se ututlalo, pouze jsme se mohli přesvědčit, že ti, kteří dávají razítko HOAX a face news jsou ve skutečnosti lháři a podvodníci, sami vytvářející HOAX a fake news. A zde máte důkaz. Vyvrátí jednu větu, ale podstatu, že celou západní část Evropy mohl ohrožovat radioaktivní spad zamlčí. A přesně takto s nás dělá partička šílící, že prohrávají všude kolem volby a budou muset jít od válu, idioty.

Přeženem li - není důležité, zda zemře milion lidí, ale zda budou zapsány mrtvoly ve správných kolonkách!