Kolik bytů smí za život vybydlet jedna romská rodina?

Zlí jazykové hovoří o sjezdu ČSSD, že Marksová a Sobotka rozdali vše, na co si vzpomněli, dokonce nabízeli i Aljašku a Karlštejn a Sobotka prý v záchvatu rozdávání nabízel i vlastní manželku, protože prý národ bude za ni rád. Těžko říct, důkazy nejsou. Ale!

Je prokazatelné, že Marksová nabízela všechno, co nemá, ale zda Sobotka v nabídkách zahrnul i vlastní manželku, se dohledat nedá.

 

A i v televizi Marksová tomu dala, tomu dala, tomu málo a tomu nic a ten, na koho už nezbylo, má si skočit do pokladničky Babiše. Prostě na sjezdu ústředního výboru ČSSD bylo veselo.

Bohužel mnozí lidé se nesmáli, protože ČSSD jak je jejím zvykem, nerozdávala ze svého (ani Altnerovi nezaplatila, zatímco na běžného občana se pošle exekuce a nikdo se neptá) ale když jsme si my, občané našetřili peníze, Marksová a Sobotka na sjezdu pravili, že je to naše blbost, a máme to dát těm, co nikdy pracovat nebudou na dávky a byt, protože na to mají dle Evropské unie právo!

 

Kolik bytů smí za život vybydlet jedna romská rodina?

Podle MPSV bude systém sociálního bydlení ke státnímu i veřejným rozpočtům neutrální. Nijak však nedoložilo analýzy a ekonomické rozbory situace.

Chybí například analýza počtu dostupných bytů, předpoklad množství zapojených obcí a jejich bytového fondu i specifikace potřeb jednotlivých skupin lidí z očekávaného počtu 500 000 cílových osob.

 

„Tyto náklady však nejsou v zákoně vůbec uvedeny, proto nelze hovořit o serióznosti výpočtů, natož neutrálním dopadu na státní rozpočet, či rozpočty veřejné,“ zdůrazňuje Vladimír Dlouhý a dodává: „Pokud MPSV očekává, že takovéto miliardové náklady vykompenzuje zvýšená zaměstnanost sociálně slabých, kteří sociální byty získají, jde spíše o jakési vysněné sociální perpetum mobile. Významnou cílovou skupinu tvoří osoby dlouhodobě nezaměstnané, s velkými dluhy či exekucemi, kterým se z těchto důvodů legální příjem nevyplatí, dále lidé bez pracovních návyků nebo s různými závislostmi. Navržený zákon může navíc přilákat další tzv. černé pasažéry, kteří se rozhodnou na systému parazitovat a svou situaci účelově zhoršit,“ varuje šéf Hospodářské komory.

.
Předlice - romská zóna

Ale ta drzá majorita to nechce zaplatit. Prostě je rasistická, protože bere peníze a Romům nic neposílá. Takže nakonec to ukradne lidem ČSSD a obere je jak prostitutka na E55!

Ale je hodná, ta naše Marksová a Šabatová  z ČSSD: prý krade pracujícím proto, aby to rozdala těm, co práce unavuje. Pochopte to lidičky, někdo pracuje rád a že zrovinka romská komunita pracuje nerada není přece možné takto to rasisticky napsat. Oni by pracovali rádi, ale Bůh je dlouho přesvědčoval, že se k tomu nenarodili.Tak uvěřili...

 

 

Další zóna v Ústí nad Labem

 

 Že to byl zločin lze snadno dohledat formou chronologie i z jiných zdrojů a jak to dopadlo? Už se k tomu nikdo nehlásí a vybírají další peníze!

"Chceme dát Člověku v tísni k dispozici volný byt o velikosti 4+1 v Mojžíři, aby mohli svoji pobočku zřídit přímo na sídlišti. Myslím, že je důležité, aby působili přímo v místě, kde ten problém je," uvedla Miloslava Válková, starostka ústeckého městského obvodu Neštěmice, pod který sídliště spadá.

Zdroj: http://usti.idnes.cz/clovek-v-tisni-se-stehuje-z-maticni-do-jine-problemove-ustecke-ctvrti-12v-/usti-zpravy.aspx?c=A110407_1562918_usti-zpravy_oks