Poslední dny napříč diskuzemi občanů, vyjádřeními politiků v útocích na tureckého prezidenta Erdogana zaniká meritum věci: co vlastně dělá Erdogan a jeho podpora před referendem či volbami jinak, než dělá západní demokracie?

 

A najednou schází kulaté státní razítko HOAX  fake news.

Celý spor se rozhořel poté, co Nizozemsko minulý týden deportovalo ze svého území tureckou ministryni a zakázalo vstup do nizozemského království šéfovi turecké diplomacie. Turecko přitom ve velkém protestuje již od soboty, kdy nizozemské úřady zakázaly přistát letadlu tureckého ministra zahraničí a několik hodin poté vyhostily ze země i ministryni pro rodinné záležitosti. Prezident Erdogan označil nizozemský postup na nacistický. Oba politici chtěli lobbovat na shromážděních nizozemských Turků za kladné hlasy v nadcházejícím referendu, které, pokud ho lid schválí, přinese tureckému prezidentovi Erdoganovi ještě větší pravomoce a systém státu se oficiálně změní na prezidentský.

Kampaň s prostým heslem „ano” vedli turečtí politici i v jiných zemích Evropy. V Německu a Rakousku ji ale stejně jako v Nizozemsku tamní úřady blokovaly.

 

 Proč by tedy měl být Erdogan v právu, nese se napříč celou Evropou a západním světem?

 

Oddělme zlobu na zločin Merkelové a "Sluníčkářů", kteří k nám nahánějí davy jiných kultur od toho, co se normálně děje.

A zapátrejme v paměti. Ze všech koutů slyšíme v chválu na prezidenta Mitterranda. Proč? Po oficiálních ceremoniích, návštěvě Lán, procházce po Karlově mostě a jednání s Husákem i generálním tajemníkem ÚV KSČ Milošem Jakešem totiž usedl francouzský prezident ke společnému stolu také se signatáři Charty 77. K pověstné snídani s Mitterrandem došlo 9. prosince 1988...

Pátrejme dále: proč vyrazil Putin Sorose z Ruska? Protože ovlivňoval volby. Jenomže, co dělá Svobodná Evropa? Posílá za peníze USA a Evropské unie signály do Ruska, koho mají volit. A pokračujme dál: co dělají neziskovky za peníze Sorose, Evropské unie, potažmo naší vlády? A jak mohou volit lidé v zahraničí, když je zakázaná agitace? Ale ona zakázaná není. Jinak by lidé ze zahraničí nemohli volit.

Vzpomeňme si, jaká agitace byla při vstupu do Evropské unie, zatímco ti, kdo byli proti, byli označeni jako náckové, fašisté, zločinci, zrádci, a nedostali odnikud ani haléř. A Česká televize sponzorovala přes Pajerovou, Vydru a Bouškovou pouze ty, kteří hlasovali ANO PRO VSTUP!

 

1.5. Referendum - ano či ne? - parat.webzdarma.cz

Koho nejvíce korumpuje vedení EU: Monika Pajerová, Jiří Pehe, Tomáš Halík

Všimněte si, jak ANO pro EVROPU důsledně vymazalo všechny odkazy, kde by se daly zjistit na internetu peníze, které na korupci českých občanů  PajerováMcDonald's , Schwarzenberg, Karásek a Halík dostali.

Vzpomínáte? Do Evropské unie nás lákal řecký kavárník | Reflex.cz

Vydra, Boušková, klipy České televize, financování Moniky Pajerové, Biomasové Žákové Jau Jau, vše je fuč, nikde se nenajde ani zmínka. Nebo možná někde se dá dohledat, ale tak se to prostě v té svobodné, západní Evropě dělá.

 

Takže ještě jednou: výše popsané není schvalování exodu do Evropy a podpora Erdogana, ale jenom další z důkazů, jak prapodivní zástupci Evropské unie lžou, podvádějí a co si dovolí k východu, střednímu východu a dokonce i k České republice, sami tvrdě a vojensky potlačí, pokud to samé někdo udělá proti nim.  A další z důkazů, že západní totalita je už na roveň, či dokonce možná horší, než byla bolševická RVHP!