Jsou děti většinové společnosti špinavější a rodiče jsou prasata, zatímco u menšin je hygiena vžitá a není třeba předkožky  řešit? Nebo soudružka učitelka Fabiánová půjde hygienu učit do severních Čech?

Vážně jsou chlapečkové ze Základní školy v Tršicích na Olomoucku zatuchlí a zapáchající, aby paní učitelka musela zoufale každého chlapečka tahat za pinďourky a mýt jim jejich předkožky? Má pravdu Norsko, že čeští rodiče jsou zvrácení, kterým se musí odebrat dítka, protože mohou dostat pohlavní nemoci?

 

A stalo se nějakým dnešním dospělým v dětství, že jeli na zájezd a paní učitelka by se vplížila do sprch a každému nám večer kontrolovala pinďourka? To se vážně zdá mámám na Olomoucku normální?

 

Táto, už vím, na co je pinďour, jásá malý chlapeček po školním výletě!

Učitelka se prý jedné z kolegyň ptala, zda zkontrolovala, zda si žáci přetahovali předkožku. Kolegyně z toho byla podle ředitele vyděšena a překvapena a odmítla to. „Poté paní Fabiánová vzala jednoho z žáků a zavřela se s ním v koupelně, přestože bylo teplo a dveře mohly zůstat otevřené. Navíc by se tam vešli dva až tři žáci. Neměla důvod se s jednotlivými žáky zavírat v koupelně.“ Dodal, že učitelka narušila intimitu dětí.

 

„Osobně jsem před odjezdem žádal učitelku, aby na syna dohlédla, a to i na hygienu. Dítě se vrátilo spokojené a vysmáté.“

řekl otec dítěte, o které se ve škole starala Vanda Fabiánová

Takže pan tatínek  s maminkou je nadšen, že se učitelka stará o pinďoura jeho chlapečka? 

 

Zkusme se na to podívat genderově opačně - skutečně se stalo!

 „Maminko, určitě není normální, že mi pan učitel strčil prsty do pipinky,“ řekla prý matce. „Ptala se mě, jestli je to správné, že mi to řekla, jestli je to normální,“ uvedla matka, která to s ní začala probírat, podle svých slov velmi zevrubně, aby vyloučila pochybnosti. Vysvětlovaly si prý, co je pod plavkami a na plavkách. „Chápu, že nějaký úchop může být na plavkách, to si myslím, že není nic proti ničemu,“ myslí si matka dvou dětí.  Podle instruktorek plavání, které učily v ten den ostatní družstva, je celá věc holý nesmysl. „Je tam plno lidí, plavčík, učitelky, někdy i rodiče,“ uvedla instruktorka.

Instruktorovi hrozí v případě odsouzení až dvanáct let vězení.

Zastala se ho valná většina svědků, zejména z řad dalších instruktorek nebo plavčíka. „Nepřipadá to v úvahu, každej víme, že jsme pod kamerovým systémem, nikdo by si nic nedovolil. Navíc je nás tam strašná spousta,“ vypověděla ve čtvrtek jedna z instruktorek.

Podobně vypověděli i ostatní.

ALE JE TO PŘECE MUŽ, OZNÁMILA žalobkyně a proti osvobozujícímu rozsudku  podala odvolání.

 Teprve v roce 2016 byl vynesen rozsudek, že je to nesmysl - na veřejnosti před tolika lidmi, navíc tam byly kamery. Přesto s hrůzou čekal, že dostane 12 let!

 

A zde prý aktivní paní učitelka s přesvědčením, že mužské plémě je dobytek, že rodiče dětí jsou prasata, které se o své děti nestarají a aniž by něco oznámila a vzala si svědky, dělá úkon, který je už skutečně pedofilní. Přesto jsou rodiče - prasata - které obvinila paní učitelka Fabiánová štěstím bez sebe, že jim kontroluje pindíky ve věku šesti, sedmi let. Přitom to může být  skutečné trauma, protože víme, že mnozí z nás si učitelku v první třídě zamilovali. Co pak stačí, když je zamilovaný chlapeček tahán za pindíka ve věku sedmi let milovanou učitelkou?

Takže zatímco učitel  (na veřejnosti), který postrčíl holku do vody uchopením za zadek byl za  obviněn sazbou 12 let odnětí svobody a pouze kamery a svědci u soudu ho zachránili, zde evidentně pedofilní učitelka natahuje dětem pindíky se slovy, že jejich rodiče jsou prasata a neumí se o hygienu postarat, tudíž je povinna  se s nimi sama zavírat do sprch a tím  je vlastně ta správná žena, protože je žena?

Kam až ten zvrácený gender dojde, že šlapky protestují nahé proti znásilnění a chlap, pokud osloví ženu, je seřván a obviněn  z harašení s trestem až pět let? Další k výše komentář už snad ani netřeba...

 

 

 Blížíme se USA?

Prezident Trump 2017: když se ženská deviace zamlčuje a Hollywood ukazoval pouze na muže!