Padesát odstínů šedi: když slepicím nasypete zrní

 

Ženské libido, které bylo nalákáno stylem, že ženský pohlavní orgán, který nezná soulože dle aktérky Leonardové, jako by nežil, nahnal do kin neuvěřitelně velké hejno nadšených divaček.

Je smutné, že porno je zaměňováno za umění. Pokud tento ujetý film, ze kterého byla vyjmuta scéna s vložkami ( i tyto zvrácenosti si prý dáma Erika Mitchell Leonardová užívá) je to film bez děje a bez skutečné kvality.

 

Šílené je, že nenatočí li se v USA či Kanadě film bez soulože, BDSM -  bondáže, dominance, sadismu a masochismu nebo zabíjení a řezání motorovou pilou, jakoby už ani nemohl existovat.

Přitom ta samá americká společnost vysvětluje, že klasické rozmnožování je zpozdilé, že budoucnost je v gay komunitě či lesbické lásce a pro děti se nechodí k čápovi, ale do pohlavní ordinace, kde si takovýto pár může koupit 3 vajíčka budoucího dítěte za 250 dolarů.

Podle americké ankety 44 % žen raději zhlédne film, než by zažily skutečný sex s mužem. To je přece proti přírodě, tvrdí...

 

Americká společnost je nemocná, zvrácená a zrůdná. Nahota děsí, za soulož učitelky se skoro osmnáctiletým studentem je 22 let tvrdého vězení,

nesmí se nafotit ani mimino bez plavek na pláži, aby nebyl otec osočen z deviace,

ale

deviatní ženy v deviatních soutěžích nechávají lidskoprávní organizace v klidu:

Výrazný make-up, nalakované nehty, odvážné šatičky a boty na podpatku jsou základní výbavou malých krásek. Zřejmě to ale k dostatečnému sexy vzhledu 3-7 letých holčiček tak docela nestačí… Kdo chce dnes uspět, musí přítvrdit. „Výhrychtivé“ matky se uchylují k tvrdšímu kalibru a svým malým holčičkám začaly barvit vlasy, trhat obočí (voskem!) a bělit zuby. Výjimkou není ani umělý chrup, který nahrazuje nedokonalé mléčné zuby.

Příkladem za všechny je americká televizní soutěž "Mississippi Sweet Pea Pageant", která je jakousi obdobou soutěže krásy pro holčičky ve věku od 3 do 7 let. Fotografie zachycují podivnou atmosféru ze zákulisí, kde si matky realizují své nesplněné ambice.

 


 

 

 

Přitom zvrácená společnost "Hillari - Obama" nás kádrovala, hodnotila, udělovala požehnání!

 

 Nastal rok 2017 a výsledky jsou vidět

Dnes dospívající holčičky zoufale bojují za svá práva, protože zvrácený svět jim připadá normální. Podívejte se na šesnáctiletou blondýnku, která se před hollywoodskou oskarovou partičkou snaží dobít ztracený svět nazpátek: to je ta americká demokracie, která vzešla od amerických žen a toto je výsledek. Když demokraticky prohraji, protivníka dokopu, aby odstoupil. Histerie je toho dokladem...

Černoška či hispánka a blondýnka: bojovnice za Hillari před oskarovým doupětem, zatímco ti zlí od Trumpa ...

 Deviantní ženy vychovaly tenhle vřískot

 Děvky, děvky, děvky, řvou (0:50) dnešní slečinky posedlé běsem a minulou výchovou. Inu, výchova viz výše byla zaseta. Dnes sklízíme ovoce.

 

 

Padesát odstínů šedi 

 

Fifty Shades of Grey (USA)


Česká kina mají nejvyšší tržby za patnáct let. Největším tahákem byl snímek Padesát odstínů šedi

 

Od roku 2000 se USA řítily do hromady hnoje. Perverze, zvrácenost, pedofilie, nikdo nevěděl, kde to skončí. Když jsme to kritizovali, byli jsme házeni do jednoho pytle komunisty, s nácky, a není dne, abychom my, kteří se ostře stavěli proti vládě jedné strany, dnes nebyli napadáni, že jsme málem jedni z nich. Nejsme, a zde jsou důkazy, na které jsme léta upozorňovali a byli v zájmu demokracie umlčováni. Dnes to vyhryzlo napovrch. A my ty důkazy budeme předkládat dál, protože výsledky se dostavily a je vidět, že i americká společnost pochopila, jak se dostala do slepé, zvrácené uličky McCainů, Clintonových a Sorosů. Díky Trumpe, že jste měl odvahu...

Za naše děti a vnoučata!