To trapné divadlo Sobotky je nekonečné jak seriál. Podám demisi, nepodám demisi, podám demisi, jak takový pošuk může reprezentovat občany České republiky? Kdyby tam místo prezidenta Zemana byl nějaký civilista, dostal by Sobotka pár facek a šel by s pláčem domů. Je jasné, proč jím prezident Zeman tak hluboce pohrdá.

 

A Bělobrádek zase jako správný křesťan hlásá, že když Sobotka oznámí, že Babiš podvádí, tak má Babiš odejít. Ne, Bělobrádku, v demokratických zemích si dřív lidé nedovolili obvinit někoho, kdo skutečně není policejně obviněn, ale jenom osočen! Nikdo Sobotkovi nerozumí. Nerozumí, proč dává demisi, nerozumí, proč dává - nedává demisi a pak zase za měsíc, nikdo nerozumí, co Babiš udělal a současně se zrovinka jako náhodou objeví ucelená nahrávka na Babiše, byť už tři roky víme, že Babiš a Krnáčová má ve slovníku slovenské výrazy o debilech, kreténech a dalších úletech.

 

Bóža Sobotka měl říct, že Babiš krade a proto ho odvolává. Jenomže fraška je v tom, že by to musel právně doložit, že Babiš krade. Nikdo z nás skutečných zastánců trhu nepochybuje, že Babiš dělá svinstvo. Ale to svinstvo dělá každá banka, každá nadnárodní firma, dokonce ti čistí "Studenti Agenci" z firmy Jančura,  co každému říkají, jak kradou, udělali to samé. Kde je čistý Karel Janeček a jeho antikorupční nadace?  Třeba Karel Janeček, miliadář, který neví, kolik má žen a hlídá naši čistotu "Nadačním fondem proti korupci". Jeho práce je dle lidského hlediska  šmejd a špína, za kterou by musel dostat doživotí. Ale není, prostě jenom zaspekuloval, nikdy nepracoval a a pouze vyšmelil peníze. Miliardy peněz bez přínosu občanům naší země a dokonce zde ani nedaní. Ale je to právně čisté, až křišťálové. Stejně jako Soros - filantrop. A stokrát se nám to nemusí líbit.

 

Takže ano, co dělá i Babiš je svinstvo, ale to svinstvo umožňuje Evropská unie a můžeme zvracet jak chceme, musíme to přijmout.

 

 Pokud se neprokáže, že zákon skutečně obešel!

 

Pokud má Sobotka důkazy a nikoliv dojmy a průjmy, že Babiš něco ukradl a někoho okradl, nechť předá důkazy Bradáčové a ta má povinnost jednat. Pokud je to účelová fraška, jak získat důvěru voličů a my, občané České republiky jsme rukojmí Sobotky a ČSSD, tak ať táhne do hajzlu. Do slova a do písmene!

Kdyby tuto šaškárnu dělal Sobotka v nějaké vesnické hospodě, dostal by facku, až by mu brejličky poskočily, a vzápětí by vzal dveře i s futry, jak by letěl ven!