Pokud si nějaká partička rozdává pivní suvenýry, je to jejich věc. Je li to v soukromí. Pokud to však přenáší veřejnoprávní televize za naše peníze, tak jdou žerty stranou. Prý hrdina, co zpívá a nebojí se.

Například Lolita, jež je z alba Autentik vydaného v roce 2011. "Až budeš velká, přijď si pro semeno," zpívá například hrdinně  Gipsy.cz v písni. Zároveň zmiňuje, že ví, že ji "prcá ten DJ"."Serme na abstrakce a držme se faktu," zní pak pro změnu v písni 36 hodin bijač. Já vím, že tě prcá Dýdžej, hrdinně dle Šiklové zazpívá Banga.

 

Mimo jiné se tam objevuje i "prdel holá". "Šmejde, nekoukej mi do karet... Možná má velkou píču," zpívá pak v další písni z tohoto projektu - V podchodu je poker. "Nebýt toho kafe, chcíp bych tu. Karty vymrdaný," zní dále.

 

 Zde můžete poslouchat jako důkaz - nikoliv rasistické nařčení

 

Je mi 28 kurva, tak se mi nevnucuj...

Uvádět na trh tyto skladby je skutečně velká statečnost, což ocenila slavná Charta 77. Vždyť to musí každý majitel diskuzních webů mazat, Facebook je nucen tyto texty likvidovat a Patrik Banga a cenzorní Chovancův ústav proti tomu u majority protestuje. Takže odvaha je dle jeho slov v písni

Serme na abstrakci a držme se faktu!

Protože důvod, který uváděla Naševaše veřejnoprávní Čt televize moc důvěryhodný není:  cenu prý dostal za to, že při písni, které se mu nelíbila, vstal ze židle a odešel. Prý to tak vysvětlila nadace Charta 77 v čele s Jiřinou Šiklovou. Loni ocenění převzalo sociální centrum Klinika v Praze.

 

Ano, Charta 77 a Patrik Banga je elita národa, jak se nám snaží vnutit mainstreamová televize. Skutečně? Nebo je to výsměch slušným lidem...?